117

Šis gadījums noticis Amerikā. Pēc statistikas datiem šādas dzemdības ir vienas no miljona. Zīdainim ir divas galvas, bet viens ķermenis un sirds. Vecāki ir bezgala laimīgi, ka viņu ģimenē ir papildinājums.

Tēvam un mātei – Mišelai un Robinam – ir 34 gadi. Meitenes nosauca par Eliju un Asu. Tiko kā meitenes piedzima, dzemdību zāli pieskandēja viņu skaļie kliedzieni.

Pēdējo gadu laikā laulātie apmeklēja dažādas klīnikas un veica daudzus izmeklējumus. Visi mediķi vienbalsīgi apgalvoja, ka viņiem nevar būt bērni Iedomājieties tēva bezgalīgo prieku brīdī, kad viņš uzzināja, ka viņa mīļotā sieva zem sirds nes bērniņu. Pēc dzemdībām ģimenei bija ļoti nepieciešama finansiālā palīdzība, un tāpēc tika izveidots speciāls fonds.

Robins nēsā T-kreklu ar uzrakstu “Viena sirds ar divām dvēselēm”, kuru pasūtīja dzemdību laikā. Laulātajiem ir vēl viena meita Sela, kura tika iepazīstināta ar dvīnēm. Ģimene neslēpj, ka šis brīdis viņiem bija ļoti satraucošs. Mišela saka, ka viņi ir ļoti baidījušies, viņi un radinieki atradušies uz stresa robežas, bet, par laimi, viss ir aiz muguras.

 

29

дети-3

Mediķi domāja par iespēju ķirurģiski dvīnes atdalīt, bet pēc veiktajiem izmeklējumiem kļuva skaidrs, ka tas nav iespējams. Visa asinsrites sistēma un orgāni ir viena uz diviem. Kaut arī tāda parādība ir ārkārtīgi reta, tomēr tie nav vienīgie bērni ar anomāliju.

1990. gadā piedzima Britānija un Ebigeila Hesselas. Dotajā brīdī meitenēm ir 24 gadi. Meitenēm ir teicama veselība un viņas ir visai apmierinātas ar savu dzīvi. Šis pāris piedzima daudzbērnu ģimenē. Meitenes nekadā ziņā neizjuta

nekādus zaudējumus, dzīvoja pilnīgi dabīgu dzīvesveidu: mācījās skolā, spēlēja spēles ar citiem bērniem, rūpējās par jaunākajiem, aktīvi pavadīja laiku svaigā gaisā. Meitenes sacīja, ka ne mazāk svarīgs fakts viņu dzīvē bija tas, ka viņas saņēma bezgalīgu mīlestību un atbalstu ne tikai no savas ģimenes, bet arī no apkārtējiem.

38

Tāda anomālija medicīnā tiek saukta par dicephalic parapagus. Tas apzīmē jaundzimušo stāvokli, kad visi orgāni tiem ir kopīgi, izņemot galvas. Hamliju ģimenes gadījums mediķus ieinteresēja ar to, ka tādi mazuļi, kā likums, neizdzīvo. Sieviete var palikt stāvoklī ar tādu bērnu vienā no tūkstots gadījumiem, bet tikai vienam pārim no miljona ir lemts piedzimt. Šīs meitenes piedzima ar trim plaušām. Viņu veselības stāvoklis ir visai apmierinošs, ja neņem vērā nenozīmīgus sirds darbības traucējumus.

Atstāt komentāru

1 Komentārs ieslēgt "Šoks! Piedzimis zīdainis ar divām galvām"

avatar
jaunākie vecākie visvairāk balsoja

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?