melleņu - jogurta kūka

Sastāvs:
Kūkas krēmam-
1/2 pac želatīna
1 tējk pūdercukura
80 g cukura
2 citroni
150 g svaigu melleņu
250 ml jogurta
400 ml 30% saldā krējuma
50 ml ābolu sulas
500 g biezpiena

Izrotāšanai-
50 gr svaigu melleņu

mīklai-
šķipsniņa sāls
1/2 ēdmk. cepamā pulvera
2 olas
2 ēdmk. apelsīnu sulas
50 g kartupeļu cietes
50 g miltu
80 g cukura

Pagatavošana:
Olas, cukuru, sāli un apelsīnu sulu saputo, pievieno miltus, cepamo pulveri, kartupeļu cieti un uzmanīgi izmaisa viendabīgā masā ar saputotajām olām. Cepamo formu izklāj ar cepamo papīru un izklājam miklu. Cep cepeškrāsnī 180 grādos 25-30 min. Kad pamatne gatava, liekam to atdzesēties.
Želatīnu uzbriedina aukstā ūdenī.
No biezpiena, jogurta, cukura, citronu sulas un rīvētas citrona miziņas ar mikseri uzputojam krēmu.Biezpiena krēmu sadala divos traukos.Mellenes sablendējam un piejaucam klāt vienai bļodai ar biezpiena krēmu. Uzbriedināto želatīnu ūdens peldē izšķīdina, sadala uz pusēm un pievieno biezpiena un melleņu masām. Saldo krējumu saputojam putās un arī izdalām uz abām bļodām.
Ņemam kūkas pamatni-ieliekam atpakaļ formā un tad lej iekšā biezpiena masas,secība lai paliek jūsu ziņā-galvenais, lai virsma būtu gluda.
Rotāt arī varat ar veselām ogām pārberot ar pūdercukuru, vai, ja vēlaties, lai būtu kā bildē, tad jums baltā masa būs jālej pēdējā-apmēram 50 g ogu jāsablendē ar pūdercukuru-jālej uz virsmas apļi un ar zobu bakstāmo, vai kādu citu irbulīti savilkt uz centu svītras, kas veidos dekoru kā bildē.

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?