23 C
Rīga
svētdien, jūlijs 3, 2022

Finansiālās labklājības raksturojums katrai no zodiaka zīmēm

 

finanses

Kurš gan nesapņo būt bagāts? Lai kurš arī neteiktu, ka nabadzība nav sods, tas piekritīs, ka lielas naudas summas esamība liek justies pārliecinātākam. Bet dažreiz liekas, ka dzīve ir netaisnīga: vieni naudā pārvērš visu, kam pieskaras, citiem, savukārt, pietrūkst naudas pat ēšanai, kaut arī strādā gandrī visu diennakti. Kāpēc tā notiek un kā ar to cīnīties?

Ieskatieties savas zodiaka zīmes īpatnībās. Katrai zīmei ir savi trūkumi un priekšrocības, kuras kārtīgi izpētot var sasniegt finansiālu labklājību un apiet visus dzīves asos stūrus. Ievērojiet vienkāršus padomus un nepaspēsiet vien pamanīt, ka nauda kā upe sākusi tecēt jūsu kabatās.

Auns (21. marts — 20. aprīlis)

Aunam nauda ir līdzeklis noteiktu mērķu sasniegšanai. Ja uz svaru kausiem būs bagātība un slaba, Auni priekšroku dos otrajam.

Tāda attieksme pret dzīvi ļauj Auniem ne tikai kāpt augšup pa karjeras kāpnēm, bet arī nopelnīt diezgan ievērojamas summas.

Vērsis (21. aprīlis — 21. maijs)

Auna zīmes pārstāvji – diezgan mērķtiecīgi cilvēki, finansiālā labklājība viņiem ir pirmajā vietā. Auniem ir svarīgas ērtības un komforts dzīvē, neatkarība un pārticība, kuru sasniegt var, iekrājot noteiktu (un diezgan palielu) kapitālu.

Agri vai vēlu, smagi strādājot šīs zīmes pārstāvji sasniedz to, ko vēlējušies – finansiālo labklājību. Bet Auns nekad neapdomīgi nesvaidīsies ar to, ko nopelnījis. Viņus nevar saukt par skopiem, bet tēriņus viņi uztvers atbildīgi, nemetot naudu vējā.

Dvīņi (22. maijs — 21. jūnijs)

Dvīņi pret naudu attiecas diezgan vienkārši: tā nav viņu dzīves galvenais mērķis, bet ļauj sasniegt dvēseles komfortu. Atkarībā no noskaņojuma, kas Dvīņiem mainās gaismas ātrumā, viņi vas tērēt naudu pēc sirds patikas, reizēm veicot neprātīgus pirkumus, vai arī ietaupīt pat uz nepieciešamo. Taupīšana ir reta, visbiežāk visi iegūtie līdzekļi tiek tērēti baudai.

Vēzis (22. jūnijs — 22. jūlijs)

Vēži ir ļoti taupīgi cilvēki. Viņu uztverē nauda nav greznības līdzeklis, bet drīzāk rezerve grūtai dienai. Dažreiz šīs zīmes pārstāvji ar līdzekļu taupīšanu pāršauj pār strīpu, un var likties, ka Vēzis ir īstens skopulis.

Jebkurā gadījumā tieši Vēzis spēj patstāvīgi sakrāt diezgan ievērojamu kapitālu. Pie tam, visi ietaupījumi tiks droši uzglabāti – Vēži ir ļoti piesardzīgi, krīzes viņus nebaida.

Lauva (23. jūlijs— 23. augusts)

Lauvas jūtas ļoti ērti, ja atrodas izsmalcinātu un dārgu lietu vidū, tās spēj mirkļa baudas vārdā iztērēt palielu naudas summiņu. Šīs zīmes pārstāvji vienmēr un labprāt aizdod naudu daudziem cilvēkiem, bieži tās ir lielas summas.

Dažreiz ieradums mētāties ar naudu nover Lauvas līdz nabadzībai tuvam stāvoklim. Bet jāatzīst: Lauvas ātri iziet no situācijas, atrodot jaunus finansiālas labklājības avotus.

Jaunava (24. augusts — 22. septembris)

Jaunavas ļoti taupīgi attiecas pret naudu, saprotot, ka nav iespējams sevi pasargāt no nabadzības, un šādā situācijā neviens arī nepalīdzēs. Jaunavas vienmēr paļaujas tikai uz sevi, tāpēc katrs cents tiek saskaitīts.

Ikdienas dzīvē Jaunavas zīmes pārstāvji var atteikties no sīkumiem, lai tikai būtu “nodrošinājušies” ar nelielu uzkrājumu. Gadījumā, ja Jaunava saņems negaidītu, bet lielu kapitālu, tas neietekmēs viņu attieksmi pret dzīvi: ekonomijai jābūt ekonomiskai. Pie tam, Jaunavas nekļūst skopas. Viņas vienmēr ir gatavas palīdzēt tuvniekiem un tiem, kam tas nepieciešams.

Svari (23. septembris — 22. oktobris)

Svari ir pazīstami ar mainīgo garastāvokli, kas, bez šaubām, ietekmē viņu attieksmi pret naudu. Šodien viņi var taupīt katru eiro, rīt iepriecināt sevi ar nepamatoti dārgu pirkumu.

Bet vairākumā gadījumu Svari pret naudu attiecas atbildīgi: viņi prot krāt un tērēt, visbiežāk izvēloties kvalitatīvu preci par pieņemamu cenu.

Skorpions (23. oktobris — 21. novembris)

Skorpions ir īsts uzvarētājs, viņš vienmēr sasniedz nosprausto mērķi. Šeit viņam palīdz absolūtā pārliecība par to, ka jebkurus šķēršļus iespējams pārvarēt, ja vien ir vēlēšanās.

Pret naudu Skorpiona zīmes pārstāvji attiecas samērā lojāli: neuzskata to esamību par dzīves galveno mērķi, bet tomēr tiem patīk finansiāla labklājība un pat neliela greznība. Ja Skorpions nolēmis kļūt bagāts, tad viņš noteikti to sasniegs.

Strēlnieks (22. novembris — 21. decembris)

Strēlnieki gan darbā, gan attiecībā pret naudu izrāda vieglumu, dažreiz pat vieglprātību. No vienas puses tas ir pluss, bet pārmērīgais dāsnums like Strēlniekiem dzīvot no algas līdz algai.

Viņi vienmēr palīdz apkārtējiem, spēj pat nepazīstamam cilvēkam aizdot ievērojamu summu. Strēlniekiem ir grūti taupīt naudu, biežāk viņi to notriec. Bet pats liktenis paasina šādu uzvedību, dodot arvien jaunas un jaunas iespējas nopelnīt.

Mežāzis (22. decembris — 20. janvāris)

Mežāži ir ļoti praktiski un mērķtiecīgi. Viņi var atteikties no nejaušiem pirkumiem, lai ietaupītu nelielu kapitālu. Pēc būtības šīs zīmes pārstāvji vienmēr ātri kāpj pa karjeras kāpnēm, tas ļauj iegūt labu finansiālu labklājību.

Bet pat esot bagātiem un veiksmīgiem, Mežāži nekad nemētāsies ar naudu, neaizdos un neveiks nevajadzīgus pirkumus.

Ūdensvīrs (21. janvāris — 19. februāris)

Ūdensvīra zīmes pārstāvji ļoti viegli attiecas pret naudu. Viņi vienlīdz labi jūtas kā gandrīz nabadzībā, tā arī bagāto un neatkarīgo statusā. Viņu radošās dabas dēļ.

Zivis (20. februāris — 20. marts)

Zivis nekad neatrodas pa vidu: viņas vai nu sasniedz visu šajā dzīvē, vai arī nedabū neko. Pie tam Zivju zīmes pārstāvji naudu uzskata par eksistences līdzkli, bet ne vairāk. Tās ir ļoti līdzcietīgas un vienmēr gatavas palīdzēt.

avots: fengshuy.info
 

2 KOMENTĀRI

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here