black-and-yellow-kitchen

1. Ja noklāt ledusskapja un virtuves skapīšu plauktus ar caurspīdīgu plēvi, tad nebūs jātērē laiks to tīrīšanai. Pietiks tikai izmest veco plēvi un izklāt jaunu.

2. Lai virtuvē vienmēr labi smaržotu, kādā stūrī var novietot burciņu ar sodu un dažiem pilieniem ēteriskās eļļas. Traukam ir jābūt noklātam ar foliju, kurā ir vairāki caurumi. Burciņa periodiski ir jāsakrata un jāpielej tajā eļļa.

3. No nepatīkamas smakas ledusskapī palīdzēs atbrīvoties aktivētā ogle. Vairākas tabletes absorbēs nevēlamus aromātus.

4. Nomazgāt nepatīkamu zivs, ķiploku vai sīpolu smaku palīdzēs jebkurš priekšmets no nerūsējošā tērauda. No sākuma nomazgājiet rokas ar parastām ziepēm un tad parīvējiet ar šo priekšmetu – smaka pazudīs.

5. Krūzes ir jāatmazgā no tējas pēdām? Nav problēmu! Ielejiet tajās uz nakti kefīru. No rīta pēdu praktiski nepaliks, atliks tik nomazgāt krūzes ar parasto trauku mazgājamo līdzekli.

6. Iztīrīt parketu, linoleju un pat stiklu no tauku traipiem palīdzēs stipra tēja.

7. Produktu uzglabāšanai izmantojiet speciālos konteinerus. Tie izskatās akurātāk, aizņem mazāk vietas un palīdz saglabāt produktu labās īpašības.

8. Lai karbonādes klapēšanas laikā sīki gaļas gabaliņi nelidotu uz visām pusēm, ielieciet to polietilēna maisiņā un tad klapējiet. Visa gaļa paliks iekšā maisā.

9. Novietojiet uz virtuves sienas nelielu dēlīti, uz kura jūs varēsiet pierakstīt svarīgu informāciju ar marķieri (piemēram, pirkumu sarakstu, ēdienu receptes u.c.).

10. Pievērsiet īpašu uzmanību sekojošām lietām un vietām: ledusskapja rokturi, sūklīši trauku mazgāšanai, izlietnes notekcaurule, krāns, virtuves dvieļi. Tīriet, mazgājiet un regulāri mainiet tos, un jūsu virtuvē vienmēr būs kārtība!

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?