melnais plūškoks

Uzreiz brīdinām, ka Dievietei.lv komanda nenes atbildību un neiesaka iztikt bez ārstiem. Materiāls ir tulkots no Krievijas sociālā tīkla VK.com. Bet, kas to var zināt? Varbūt tas tiešām darbojas? Esat lūdzu atbildīgi, griežaties pie ārstiem pirms ķeraties pie tautas medicīnas- jo sevišķi tik nopietnas saslimšanas gadījumā.
Lai cik dīvaini tas neizklausītos, bet fakts ir un paliek fakts – ar šo ekstraktu ārstē vēzi Bulgārijā. Un bez tam – dod 100%garantiju, ka vēzi ar to var ārstēt kā pirms, tā arī pēc operācijas. Ekstrakta recepte ir gaužām vienkārša. Starp citu, Krievijā ir cilvēki, kuri apgalvo, ka ir izārstējušies tieši ar šīm zālēm. Iespējam lietojot tās kopā ar medikamentiem. Mēs to neapgalvojam, vienkārši dodam jums recepti.
Savācat melnā plūškoka ogas un apberat tās ar cukuru stikla traukā – ogu slāni pirksta biezumā, pa virsu cukura slāni pirksta biezumā, tad atkal ogu slāni un tad atkal cukuru. Un tā līdz trauks ir pilns. Noturat to no 15-30 dienām, pēc tam nokāsiet. Lietot 3 reizes dienā uzreiz pēc ēšanas pa vienai ēdamkarotei. 10 minūtes pirms ēšanas jāizdzer 150 gr destilēta ūdens. Ārstēšanās kurss 1.5 mēnesis, tad mēnesis pārtraukuma un tad atkal kurss ir jāatkārto. Trīs tādi kursi un – vēzis ir izārstēts.
Profilaksei pietiek ar vienu kursu gadā. Šis eliksīrs dod možumu un enerģiju.
 
Komentāri: 5
 1. ruta 4 gadi ago

  tad kapec vel kimiki nav izpetijusii sa brinumaina auga sastavu un nesak razot tabletes miksturas beidzot atkristu daudzas problemas un ari i lauksaimniekiem atrastos briva nisa jaunaskulturas audzesanai

  • sanita 4 gadi ago

   neviens ārsts neatbalstīs tautas medicīnu,jo tas tad traucēs tak viņu biznesam.Braukt ekskursijās,nopelnīt vairāk cik jau ir utt. Es dzeru zemestaukus,melno ķimeņu eļļu,u.c no dabīgajiem līdzekļiem.
   Ja nu galīgi nav iespējams tikt vaļā no slimošanas tad varbūt kādu tableti iedzeru,bet pamatā nē.Arī bērnus cenšos nepiegrūst ar tām zālēm ko izraksta ārsti.Tikai un vienīgi pamatā tautas medicīna

  • aacc 1 gads ago

   šada veida zāles, kas ārstē vēzi ir daudz. tās diezgan operatīvi tiek aizliegtas.

 2. WWWWWWWW 4 gadi ago

  Tiešām? Ārstē zinātni- ONKOLOĢIJU?

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?