reading-make-your-life-better-ftr

1. Centies sevi vairāk organizēt Vai Tu esi kādreiz mēģinājis būt vairāk organizēts un uzturēt kārtību sev apkārt? Ja Tu vēlies turpināt dzīvot tā kā līdz šim, tad tev jārēķinās sastapties ar haosu dažos dzīves aspektos. Laba organizētība palīdz ietaupīt laiku, naudu un nervus. Ja Tu neko nekavē, tad Tev arī nav jāskraida pa māju meklējot mantas. Turklāt labi organizēti cilvēki savu darbu dara efektīvāk. Plāno savu laiku, neatstāj lietas uz pēdējo brīdi, turi svarīgās mantas vienuviet.

2. Smaidi biežāk Humors un pozitīvs skats uz dzīvi, vienmēr ir bijis laimīgas un veiksmīgas dzīves panākums. Gudri cilvēki uzveic problēmas ar smaidu sejā. Daudz labāk, ja Tu sāc jaunas lietas ar pozitīvismu un smaidu, jo tie, kas izstaro negatīvu enerģiju, tiem arī neveicas visā ko dara. Arī tad, ja Tev apkārt būs draugi, kuri ir pozitīvi, Tev būs iemesls biežāk smaidīt un vieta, kur uzņemt pozitīvismu un sniegt to citiem. Turklāt tavs smaids var piesaistīt jaunus un brīnišķīgus cilvēkus, kuri Tavā dzīvē var ienest prieku.

3. Lasi grāmatas. Diemžēl mūsdienās jaunieši dod priekšroku tehnoloģijām nevis grāmatu lasīšanai. Lasīšanai ir daudz vairāk priekšrocību, jo tā veicina pozitīvu domāšanu un dod smadzenēm sava veida treniņu, jo lasot Tu trenē savu iztēli. Lasot, Tu paplašini savu redzesloku, līdz ar to Tu kļūsti par interesantāku personību.

4. Pieņem pamācības Ir daudz cilvēku, kuri dara pa savam un noraida pamācības, jo negrib justies it kā atrastos zem tupeles. Kaut gan nav vajadzība apvainoties, ja kāds Tev kaut ko pamāca vai prasa kaut ko no Tevis. Ja Tu kritiku uztversi konstruktīvi, tad Tu to viegli varēsi pavērst savā labā. Kad saņem negatīvus komentārus, apdomā pats vai tiem ir pamats un ja jā, tad varbūt vari kaut ko sevī mainīt, ja nē, tad neņem vērā negatīvos komentārus, jo tiem nav pamata.

5. Dari mazliet, bet regulāri Šis padoms tev māca būt pacietīgam un noturīgam, ja vēlies gūt panākumus kādā lietā. Tev jāsaprot, ka daudzus ilgtermiņa mērķus nevar sasniegt vienā brīdī. Lai sasniegtu mērķi, tas var prasīt no 2 nedēļām līdz dažiem gadiem, atkarībā no mērķa. Tāpēc atvēli katru dienu mazliet laika, lai Tu varētu kaut ko darīt sava mērķa labā, attīstīt sevi un mācīties. Šīs mazās pozitīvās pārmaiņas dos lieliskus rezultātus ilgtermiņā.

6. Ceļo Ja Tu nekad neesi ceļojis uz ārzemēm, tad tev nav nojausmas, cik brīnišķīga ir pasaule. Ceļošana māca būt iecietīgam un atzinīgam, Tu iepazīsti jaunas kultūras un uzzini jaunas lietas. Tā palīdz attīstīt komunikācijas prasmes un palīdz pārvarēt valodas barjeras. Pietam, ceļošana dod pozitīvas emocijas.

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?