14 C
Rīga
trešdien, septembris 30, 2020

Interesanti fakti par uzticību, ņemot vērā zodiaka zīmi

 

00 Šis raksts jums palīdzēs saprast, vai jūsu mīļotais cilvēks ir spējīgs uz sānsoļiem. Bet varbūt jūs paši uz to esat spējīgi? Nav ko vilkt garumā – jātiek skaidrībā!

Auns

Auni jau no pašas dzimšanas ir pieraduši vākt visus savus apbalvojumus un lielīties ar tiem visiem pēc kārtas. Šajā zīmē dzimušajiem, pārgulēt ar savu partneri – nozīmē kārtējo uzvaru, kuru viņam ir sakrājies ļoti daudz. Sānsoli Auni piedod ļoti viegli, bet tajā pat laikā viņi nekad piedod sev, ka ir krāpis savu otru pusīti.

Vērsis

Vēršiem, drīzāk ir svarīga garīgā saikne ar partneri. Un saistībā ar to, Vēršus visdrīzāk neieinteresēs iespēja ”šļūkt pa kreisi”. Vērša zīmē dzimušos var uzskatīt par uzticīgiem, jo viņi pat domu nepieļauj, par seksu ārpus laulības gultas.

Dvīņi

Dvīņus pavisam droši var saukt par pašiem mīlošākajiem no visām zīmēm. Viņi mīl visus pēc kārtas, pietam to nemaz neslēpjot. Bet tas nenozīmē, ka Dvīņi arī fiziski krāpj. Bet viņi nepārtraukti flirtē un cenšas ”nocopēt” pretējā dzimuma pārstāvi. Pie tam, viņi nesamierināsies ar zaudējumu, uz turpinās tik ilgi, kamēr panāks vēlamo.

Vēzis

Lai Vēzis piekrāptu, ir vajadzīgs nopietns iemesls. Savu otro pusīti viņš nekad nenodos. Ja jūs ir piekrāpis Vēzis, tad jums vajadzētu nopietni padomāt par savām attiecībām. Pacentieties piedot un mēģināt izlīgt, ja vien jums ir svarīgas jūsu attiecības. Ja jūsu attiecības tiks saglābtas, tad esiet droši, Vēzis jūs vairs nekad nekrāps.

Lauva

Lauvu sānsoļiem ir tikai viens iemesls – lepnums. Viņš nekad nešaubās par sava partnera izvēli. Jo partneri zvēlās pats Lauva, bet krāpšana nozīmētu, ka viņš neciena pats savu izvēli. Bet,ja jūs piekrāpāt savu Lauvu, tad ziniet, ka tam visam sekos karš

Jaunava

Jaunavām ir ļoti svarīga viņu reputācija, tāpēc arī Jaunavas nav spējīgas uz sānsoļiem. Viņām pats svarīgākais ir tas, ko par viņu domā apkārtējie. Ja arī kādam izdosies Jaunavu savaldzināt un tā padosies – bet nekad Jaunava nesagraus nopietnas attiecības. Vieglā aizraušanās parasti ļoti ātri pāriet.

Svari

Pēc savas būtības Svari ir romantiski un ļoti ātri iemīlas. Viņi ir kā radīti augstām romantiskām jūtām. Bet viņi ne vienmēr pārnāk nakšņot mājās. Viņi tik ļoti tic platoniskajai mīlestībai, ka tas viņiem traucē nodarboties ar seksu bez jūtām. Svari tik ļoti baidās pazaudēt savu otru pusīti, ka viņi sev neatļauj pat niecīgu flirtu ar kādu citu.

Skorpions

Skorpions pēc savas būtības ir ļoti kaislīgs. Sānsolim pastāv tikai viens iemesls: ja viņš jūt, ka jūtas pret partneri ir atdzisušas. Vai arī, ja viņš ir pārliecināts, ka partneris viņu krāpj. Skorpioni ir spējīgi noturēties pret pašu spēcīgāko kārdinājumu.

Strēlnieks

Šai zodiaka zīmei ir visgrūtāk pretoties kārdinājuma, jo tā absolūti nevalda pār savām emocijām. Atliek vien nedaudz Strēlnieku izprovocēt, kā viņā iedegas spēcīga kaisle un aptumšojas prāts. Ja jūsu partneris ir Strēlnieks, tad esat gatavi piedot viņa ”izgājienus”, ja vien jums ir dārgas jūsu attiecības. Ja piedot nevariet, tad izeja ir tikai viena – šķiršanās.

Mežāzis

Ja Mežāzis ir pārliecināts sava partnera uzticībā, tad viņš nekad nekrāps. Bet, ja viņš nemīl savu otru pusīti, tad krāps bez sirdsapziņas pārmetumiem, pietam attieksies pret kā kā nākamā partnera izvēli. Šādā gadījumā viņus nekad nemocīs sirdsapziņas pārmetumi.

Ūdensvīrs

Nav cilvēku, kuri mīl savu brīvību vairāk, kā Ūdensvīri. Tieši šī iemesla dēļ Ūdensvīriem ir daudz attiecību. Viņi ar grūtībām atceras visu partneru vārdus. Tur neko nevar darīt – tāda ir Ūdensvīru daba.

Zivis

Zivis nav spējīgas uz nodevību. Viņiem jau pati doma par sānsoli liekas pretīga un tādu pat attieksmi Zivis prasa no partnera. Ja gadās, kad Zivis uzzina par krāpšanu, nekad to nepiedod, pat ja šķiršanās tām ir ļoti sāpīga.

avots: mif-facts.com.ua
 

4 KOMENTĀRI

  1. Pilnīgi un galīgi ,manuprāt garām nošauts.
    Uzskatu ,ka viss ir pašu cilvēku rokās ,ko darīt un kā darīt…horoskops nosaka maz ,bet ietekmēt ietekmē to nenoliedzu.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!