2 C
Rīga
piektdien, janvāris 22, 2021

25 pazīmes tam, ka jūsu turpmākā diena būs patiesi izdevusies

 

rebenok-spit

Visi, vai gandrīz visi atceras par melnajiem kaķiem, izbērtu sāli un citām nelaimīgajām muļķībām. Un pilnīgi velti! Jo, tu pievelc to, kam tici. Tāpēc ātri noticēsim labajām zīmēm un sāksim tās visur ievērot! Un mums būs laime.

Esam savākuši tev visticamākās labās zīmes – lasi, saglabā un dalies, tikai nepazaudē!

 1. Tu jau zini par to, ka trauki plīst uz laimi. Bet, ja nejauši sasit krūzi sestdienā, tad pār tevi līst vislielākā laime. Tikai nepaturi to mājās, izmet. Priekš kam tev ieplīsusi krūze, ja tev tūlīt pat piegādas lielu laimi?
 2. Atšķirībā no sāls, izbērt cukuru ir pat vairāk kā uz labu. Tas ir, uz naudu un citām dzīves baudām. Tas pats, ja tu nejauši sajauci cukuru ar sāli: gatavo maku!
 3. Tu sapnī raudāji? Noslauki asaras un saņemies – tas ir miega pārslēgs! Asaras miegā – tuvojas jautrība, bezrūpība un veiksme.
 4. Bērns miegā smaida – laba zīme. Mūsu vecmāmiņas bija pārliecinātas, ka tajā brīdi ar mazuli spēlējas eņģeļi. Debesu aukles!
 5. Uz rokas uzlaidās bizbizmārīte – lieliski. Ilgi nelido prom – vienkārši fantastiski. Pierunā viņu pasēdēt vēl: viņa neapsēžas tāpat vien, bet gan uz laimīgu mīlestību. Un, ja paspēj aizskaitīt līdz 22, kamēr viņa sēž uz pirkstu – atbrauks vesels vagons pilns ar laimi!
 6. Uz šķīvja vai glāzē iekritusi muša – nav vairs tik skaisti. Bet šajā labākajā pasaulē no pasaulēm ir uz labu! Pat mušas uz kotletes. Tāpēc, ka tev par šo nesmukumu tiks izsniegta kompensācija – negaidīta, patīkama dāvana.
 7. Tikšanās ar zirnekli – arī pozitīva, ja notikusi saulrietā.
 8. Redzēji, kā zirneklītis karājās vai nolaižas pa zirnekļtīklu? Lai jau lien: gan viens, gan otrs ir u labu!
 9. Metabolisma produkts – vēl viens nesmukums, kas patiesībā ir uz labu. Materiālo, protams. Vienalga, vai no putniņa augšā, vai sunīša, vai zīdainīša lejā. Kā saka – kas uzkāpj uz mēsliem, dabū vezumu laimes. Tas nozīmē, tev būs veiksmīgs esošo lietu noslēgums un peļņa.
 10. Tev ir kāzas, svinības, tikšanās vai kaut kas tamlīdzīgs, bet te – kā par spīti, līst? Neskumsti, lietus svarīgu pasākumu laikā ir lieliska zīme, viss būs čikiniekā.
 11. Vispār, negaidīti dabūt lietu, it īpaši kopā ar mīļoto cilvēku, vai dodoties ceļā – tā ir veiksmes un prieka zīme.
 12. Vēl patīkamāka dabas zīme – varavīksne. Ja tev ir izdevies to ieraudzīt nevis nedaudz, bet pilnīga – tev ir briesmīgi laimējis un tūlīt- tūlīt paveiksies vēl vairāk! Tāds pats efekts – ja vienā dienā sastapsi divas varavīksnes, dubulto vai nesezonā.
 13. Labajā ausī zvana? Mums ir lieliskas ziņas: tavs sargeņģelis ir aizlidojis paziņot par taviem labajiem darbiem tur, kur nepieciešams. Tagad viņš ir atgriezies. Viss būs labi!
 14. Iedūri sev ar adatu? Tas, protams, nav sevišķi patīkami. Nekas, toties tagad tevi kāda svarīga persona pamanīs, uzslavēs, un tas tiks pilnībā atlīdzināts.
 15. Netīšām sarāvi ķēdīti, kuru nēsāji ap kaklu – tas nozīmē, ka drīz atbrīvosies no kādām nepatīkamiem un smagiem pienākumiem.
 16. Uz ielas atradi pogu – gaidi paaugstinājumu vai citus fortūnas brīnumus. Īpaši labi, ja poga ir liela un skaista – vai arī, ja tai ir 4 caurumi.
 17. Ja tev ir kādas problēmas, bet pēkšņi atrod atslēgu – lieliski, tas nozīmē, ka tās drīz atrisināsies!It īpaši labi, ja atslēga ir ierūsējusi. Tādā gadījumā tu vari atklāt ko vērtīgu – mantojumu vai kādu citu bonusu.
 18. Ierūsējusi un saliekta nagla – arī ir ļoti noderīgs atradums. Ja nēsāsi to līdzi – tev nav jābaidās no noskaudumiem. Bet, ja piesist tām laimīgu pakavu – visi tev apkārt esošie tumšie spēki kļūs bezspēcīgi.
 19. No rīta, izejot no mājas, tu satiki māmiņu ar zīdaini? Urrā, diena noteikti izdosies!
 20. Ja tev pieklīdis svešs suns – tā ir laba zīme, tev būs laime! Ja kaķis – arī labi, tuvojas peļņa.
 21. Uz ceļa mētājas pamesta vai pazaudēta kurpe vai pirksti – tas nozīmē, ka tevi gaida tikšanās ar mīļu cilvēku.
 22. “Dubultais” tomāts vai kāds cits auglis – ļoti laba zīme. Ja gadījusies dubulta, cieta oga vai rieksts, to var ielikt makā kā vērtību – un tas garantēti piesaistīts materiālās vērtības.
 23. Tev priekšā putns aizlidoja no kreisās puses uz labo ( vai arī kāds balodis lido tieši tev pretī) – lieliski, tas ir uz veiksmi.
 24. No rīta nošķaudies – tevi gaida veiksme, pirms ēšanas – labas ziņas. Pirmdienā – gaidi dāvanu, otrdienā vai svētdienā – nāks ciemiņi, trešdienā – gaidi jaunumus, ceturtdienā – panākumi, piektdienā – būs tikšanās, sestdienā – vēlēšanās piepildīsies. Tā kā šķaudi uz veselību!
 25. Labas zīmes var ne tikai novērot, bet arī patstāvīgi organizēt. Piemēram, īpaši labi ir piecelties ar labo kāju – ne tikai no gultas, bet arī pirmo uz krēsla likt labo kāju utt. Un, ja tev liekas, ka kaut kas tavā dzīvē neiet, kā vajag – nomaini pulksteni! Vai frizūru. Vai arī domāšanas veidu – uz pozitīvo 🙂
avots: VK.com
 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!