28.7 C
Rīga
svētdien, augusts 14, 2022

10 baušļi labam vīram. Izlasi pati un iedod izlasīt vīram!

 

1411890.586 Pēdējā laikā bieži nākas dzirdēt par to, cik ļoti vīri ir neapmierināti ar savām sievām. Viņi uzskata tā par muļķēm, par vienaldzīgām, aukstām. Par tādām, kuras nezin ko viņas grib. Nereti vīrietis redz tikai vienu iznākumu- šķiršanos. Precīzāk- citas sievietes atrašanu un tad sievas pieņem lēmumu par šķiršanos…. lai nu kā- rezultāts ir viens un tas pats. Ģimenes brūk kā kāršu namiņi. Tiek veidotas atkal jaunas, bet, ak, vai….tās pašas vecās vainas. Mums ir 10 baušļi vīriešiem, kurus ievērojot, viņi ne tikai atvieglos savu dzīvi, bet arī dāvās savai sievietei spārnus.

Lūk, 10 vīra baušļi:

1. Sieviete mīl ar ausīm. (Tas jums neko nemaksās) Vienkāršti stāsti viņai par to, cik ļoti Tu viņu mīli, par to, ka viņa ir pati labākā. Sievietēm ir tendence piemirst to ko jūs esiet teikuši pirms gada. Iesāciet to teikt- vismaz reizi trijās dienās. Redzēsiet kā viss izmainīsies.

2. Dāvanas un dāvaniņas. (No dažiem eiro nedēļā, līdz tūkstotim gadā) Pārsteidz viņu. Tagad, jebkurā tirdzniecības centrā Tu atradīsi kādu veikaliņu ar dažādiem sieviešu nieciņiem. Nopērc kādu rokas sprādzīti, vai brošiņu- tā pat vien. Un- parūpējies, vismaz reizi gadā par kādu nopietnu dāvanu.

3. Samīļojieni. (Bez maksas) Sievietēm ļoti svarīgs ir fiziskais kontakts, ne tas, kurš ir tik ļoti svarīgs Tev. Samīļo, noglaudi galviņu, noskūpsti pierīti- ieguvums- par vienu histēriju mazāk.

4. Saglabājiet mieru. (Tas arī ir bez maksas) Sievas vienmēr pārbauda vīra izturību ”šūpojot laivu”. Un tad , kad abi būs iegāzušies ūdenī- uzminiet,kurš tiks pataisīts par vainīgo? Tāpēc, vīrs, neļaujies sievas provokācijām! Saglabā mieru! Tā ir īsta vīrišķības pazīme!

5. Esi uzmanīgs pret viņas ”problēmām”. (Protams bezmaksas) Uzmanīgi klausies ko viņa runā. Ieklausies viņas stāstos par viņas ikdienu. Uzdod jautājumus, izrādi interesi.

6. Sievas draudzenes (Te gan nāksies maku atvērt) Sievas draudzenes ir glābiņš! Iedod sievai nedaudz naudas, palaid viņu kopā ar draudzenēm uz kafejnīcu, skaistumkopšanas salonu, vai baseinu. Lai viņa izrunājas pēc sirds patikas ar draudzenēm un Tev mājās liek svētu mieru. Draudzenēm arī ir jābūt precētām… tas takā ir pat ļoti svarīgi.

7. Tabu (bezmaksas) Nekad nerunā par bijušajiem. NEKAD!!!

8. Minimums 1,5 stundu nedēļā. (Nu te- cik Tava rocība atļauj) Te der jebkas- restorāns, pastaigas, kino, zīmēšana uz asfalta ar krītiņiem- galvenais to darīt kopā.

9. Pats grūtākais. 4 stundas nedēļā. Te nu gan būs darbiņš pašam. Sporta zāle, lasīšana utt.. Tev vajag sevi attīstīt- citādi būs tā, ka nebūs nekā!

10. Pats svarīgākais. Un darīt to visu laiku… Tev konkrēti ir jāsaprot- kam Tev tas viss ir vajadzīgs. Šo visu ir iespējams tikai tad izpildīt un tikai tad, tas viss darbosies, ja Tu pats, un visas Tavas darbības būs vērstas uz ģimeni. Atceries, ka ”lupatai” nav mērķu, bet vīrietim ir mērķis kā minimums izglābt, vai iekarot pasauli. Netici nevienam izlasītajam vārdam, bet katru pārbaudi uz savas ģimenes…

 

3 KOMENTĀRI

  1. Galīgas muļķības………… To raksta kāda fenimiste? Vai Feministe… Sieviete jau nav nekāds ments kuru var piekukuļot…….. VNK jāciena…………

  2. Es gan piekrītu raksta autoram. Pats esmu vairāk kā 10 gadus laulībā. Un zinu – ja sieviete ir domājoša un sakarīga, tad šo “baušļu” ievērošana tiešām uzrunās viņu. Pamēģiniet, veči! Neesiet mīkstie! Izejiet no savas komforta zonas un jūs tikai iegūsiet!

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here