Slaids viduklis: no diētas līdz plastikai

Slaids viduklis: no diētas līdz plastikai 1
 

vidoklis-intensapro

Slaids un skaists viduklis vienmēr ir bijis viens no sieviešu skaistuma simboliem. Var pieminēt ka labu piemēru Vivjēnu Lī no filmas „Vējiem līdzi”, kura bija gatava ciest, lai kļūtu par slaida vidukļa īpašnieci. Vēl viens piemērs ir visiem pazīstami „celebrity”, kuri tā paša mērķa dēļ izvēlas sarēžģītāku ribu izņēmšanas operāciju.
Mūsdienas eksistē daudzi citi veidi, kā var padarīt vidukli slaidāku, nekaitējot veselībai.Intensa.pro redakcija pastāstīs, kādi figūras korekcijas veidi šodien ir populārākie.

Kāds ir skaista vidukļa apkārtmērs?vidoklis-intensa.pro

Pastāv dažādās metodes kā noskaidrot savu ideālā vidukļa apkārtmēru. Piemēram, no sava auguma garuma var atņemt 100 centimetrus, un iegūto skaitli var uzskatīt par ideālu vidukļa apkārtmēru. Tas nozīmē, ja meitenes augums ir 170 cm, tad viņas vidukļa apkārtmēram ir jābūt 70 cm.
Var izmantot vēl vienu pareizo proporciju noteikšanas metodi: ja gurnu apkārtmērs un krūšu apkārtmērs ir aptuveni vienādi, tad vidukļa apkārtmēram jābūt 70 procentiem no gurnu apkārtmēra. Tomēr jāatceras, ka sievietēm ar platākiem kauliem viduklis attiecīgi arī būs platāks, un tas ir pilnīgi normāli. Figūru var uzskatīt par skaistu, ja tā ir proporcionāla. Nav vērts pārpūlēties un mocīt sevi ar dietām, ja jūsu ķermeņa uzbūve atšķiras no klasiskajiem parametriem.

Plastika

Plastiskie ķirurgi iesaka veikt liposakciju, lai tiktu pie slaida vidukļa – tā ir ķermeņa kontūru ķirurģiskā korekcija, kuras laikā tiek likvidētas tauku nogulsnes ar vakuumsūkņa palīdzību. Vairāk informācijas par šo procedūru var izlasīt ŠEIT
Vēl viena radikāla plastiskā operācija ir abdominoplastika, kuras mērķis ir atjaunot vēdera estētiskās proporcijas. Tomēr retai kurš piekritīs uz plastisko operāciju tikai tāpēc, lai iegūtu slaidu vidukli, jo šādām operācijām pastāv zināms komplikāciju risks, kā arī ilgstošais rehabilitācijas periods vairāku mēnešu garumā. Tieši šo iemeslu dēļ pēdējā laikā neķirurģiskās figūras korekcijas metodikas paliek arvien populārākas.
Šādu procedūru sarakstā ir lazeru nanoliposakcija vai radioviļņu liftings, kuras tiek veiktas ar vietējo anestēziju. Šīs procedūras palīdz izvadīt sašķeltās tauku šūnas caur smalkāku kanulāciju. Vienlaicīgi notiek arī ādas liftings, ko var uzskatīt par papildus priekšrocību: lazers piespiež ādu sarauties, tādējādi nodrošinot vēdera liftingu.
Pastāv vēl viena efektīva metodika bez ķirirģiskās iejaukšanās, ko sauc par Cool Sculpting («Aukstā skulpturēšanu») jeb kriolipolīze. Tā ir apāratu procedūra figūras korekcijai, kas ir balstīta uz temperatūras pazemināšanos tauku audos līdz – 5 grādiem, un rezultātā tauku šūnas sāk atmirt. Tādējādi viena seansa laikā var tikt vaļā no 25 līdz 30 procentiem no tauku nogulsnēm, turklāt notieviešanas process var ilgt vēl 2-3 nedēļas pēc procedūras veikšanas.

vidoklis-intensa.proSporta aktivitātes

Regulāras fiziskās aktivitātes palīdzēs ne tikai padarīt vidukli slaidāku, bet arī vēders paliks plakans. Šādu vingrinājumu komplekss ietver sekojošus vingrinājumus: pietupieni, vēzieni ar kājām, nosvēršanās, torsa apakšējās daļas pacelšana, dažādi vingrinājumi taisnajiem un slīpajiem vēdera muskuļiem, ieskaitot „saritināšanos”. Efektīvākie vingrinājumi ir apļošanas treniņi ar daudziem atkārtojumiem. Vēl viens veselīgs treniņa veids ir vingrošanas riņķa izmantošana 20 – 25 minūtes katru dienu. Hula hups ir universāls trenažieries, kas iedarbina visus vēdera muskuļus un arī jostas muskuļus.

Uzturs

Diemžēl, lai iegūtu ilglaicīgu efektu, nepietiek tikai ar universālām skaistumkopšanas procedūrām, dārgiem kosmētiskajiem līdzekļiem un cītīgiem fitnesa treniņiem, ja cilvēks neievēro racionāla uztura principus. Protams, nevajag ieturēt stingru diētu, bet ir nepieciešams atteikties no trekniem ēdieniem, miltu ēdieniem un saldumiem.
To var izskaidrot ar faktu, ka tauku šūnas atjaunojas arī pēc liposakcijas, ja cilvēkam ir nosliece pieņemties svarā – piemēram, ja cilvēks regulāri apmeklē ātrās ēdinānašānas restorānus. Vēl viens slaida vidukļa pretinieks ir stress, un runa nav par to, ka daudzi cilvēki ar ēšanu mēģina aizmirst par pārdzīvojumiem un nepatikšanām. Ir zinātniski pierādīts: stresa laikā rodas hormonālas izmaiņas, kas palēlina vielmaiņas procesu, kas izraisa tauku nogulsnes veidošanās, it īpaši vidukļa un vēdera zonā.

Materiālu sagatavoja Intensa.Pro redakcija

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!