rosie-huntington-whiteley-wallpaper-photo-1440x900

Kamēr pētnieki joprojām meklē jaunības eliksīru, ir lietas, kuras vari darīt ikdienā, lai paliktu jauna – bez injekcijām, liftingu vai atsūkšanu. Tiec vaļā no šiem 7 kaitīgajiem ieradumiem un paliec skaista un vesela.

Smēķēšana Smēķēšana nekādu labumu nedod, it sevišķi, ja vēlies palikt jauna un skaista. Katru reizi, kad smēķē, tu ieelpo toksīnus un kancirogēnus, kas bojā tavus orgānus, tai skaitā lielāko tava ķermeņa orgānu: ādu. Un ne tikai, bet ar katru reizi, kad tuvini lūpām cigareti, veidojas dziļās grumbas ap tavām lūpām un muti. Ja esi sieviete, tad smēkēšana samazina tavas dzīves ilgumu par 10 gadiem.

SPF neizmantošana Cīņā pret grumbām tev ne tikai jāizvairās no sauļošanās, bet ikdienas mitrinošais krēms ar SPF ir tavs ierocis Nr.1.  Tas jāizmanto ne tikai saulainajos vasaras mēnešos, bet gan visa gada garumā. Kaitīgie UV stari pastāv arī ziemā! Aizsargājot seju un kaklu, neaizmirst rokas. Katru dienu jāuzklāj rokas krēms ar SPF (visa gada garumā), lai aizsargātu pret grumbām un vecuma plankumiem. Tu taču nevēlies kapeņu pārvaldnieka rokas.

Saldumi Diēta, kurā ir daudz cukurs, ir ne tikai kaitīga tavai veselībai, bet var arī kaitēt tavai ādai. Pētnieki atklājuši, ka tad, kad ēd cukuru, tas piesaista proteīnus, kas aktīvi strādā, lai bojātu tādus proteīnus kolagēns un elastēns. Tie tādējādi kļūst trausli un sausi, zaudējot spēju saglabāt tavu ādu tvirtu, veidojot ādu ļenganu un krunkainu. Tas gadījumam, ja risks saslimt ar diabētu neattur tevi no pusnakts lavīšanās pēc cukura.

Saulesbriļļu nelikšana Tās ir vairāk kā obligāts modes aksesuārs. Tev vajadzētu nēsāt saulesbrilles katru dienu, lai aizsargātu savas acis un acu zonu no kaitīgajiem UV stariem. Kaut arī acu noslēpšana aiz saulesbrillēm novērsīs acu samiegšanu un tādējādi samazinās grumbiņu veidošanos ap acīm, saulesbrilles ir nepieciešamas arī tavai redzei.

Košļājamā gumija Ārsti nesen ir atklājuši, ka regulāra košļājamās gumijas lietošana veicina grumbu veidošanos ap muti.

Gulēšanas poza Gulēšana uz sāniem veido grumbas uz vaigiem, kaklu un zodu. Gulēšana uz vēdera var palielināt grumbas uz pieres. Ieteicams gulēt uz muguras, lai mazinātu grumbas. Ja tas nav iespējams, izmēģini zīda spilvendrānas – guļot uz tām veido mazāk grumbu uz ādas.

Stress Tas ne tikai liek justies nožēlojami, stress arī padara tevi vecāku. Tas vājina imūnsistēmu, padara uzņēmīgāku pret sirds-asinsvadu saslimšanām un pasliktina tavu vispārējo veselības stāvokli. Labākais, ko vari darīt – atpazīt lietas/cilvēkus/emocijas, kas padara tevi nervozu un iemācīties ar tām sadzīvot. Atbrīvo sevi no pārlieku agras novecošanās.

Rakstu iesaka – Capture

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?