15-dumme-anmachsprueche-200310998001

Kas ir flirts? Histērijas paveids vai mīlestības aromāts?
Erotiskā fantāzija vai simpātijas izrādīšana? Flirts ir jūtu pamošanās un ļaušanās šīm jūtām!

Skumji, ka eksistē jūtas un tieksme, kas pēc Freida vārdiem „liek visām dzīvām būtnēm turēties pie dzīvības”, bet mēs tās apspiežam. Neļaujam sev apbrīnot simpātiju avotu un būt pašiem par sevi. Te līdz grēkam ir kā līdz citai galaktikai, ja, protams, ievērot zināmas robežas un saprast, kas ar jums notiek.

Paši sev mēs esam vislabākie sarunu biedri, kavalieri, sirds dāmas. Bet, nezin kāpēc, baidāmies izrādīt savas jūtas pret citiem. Staigājam pa ielām ar vienaldzīgām sejām, it kā mums nebūtu nekādu instinktu. Bet nakts klusumā pārvēršamies par seksuāliem izvirtuļiem. Un tas tikai liecina par to, ka esam dzīvas būtnes, ka nekur no savām vajadzībām mums nenoslēpties. Tas taču ir normāli, ka vīrietis grib sievieti un sieviete – vīrieti, ja viņš viņai iepatikās. Cita lieta, ko iesākt ar šo vēlmi? Atzīties pašam sev, izvēlēties „ne seksu” un paskumt par to. Tādējādi jūs bagātināsiet sevi ar jūtām, prasmi valdīt pār tām, pārliecību par sevi. Nē, protams, var izvēlēties arī seksu, bet tas jau ir pavisam cits stāsts.

Ieraudzīsi sievieti, kurai acīs uguntiņa, uz lūpām smaids; viņa pleciņu piepacels, pieskarsies auskaram – un vīrieši jau ir sajūsmā! Puišiem sejas svētlaimē, organisms tonusā. Sievām šodien paveiksies!

Izrādīt savas jūtas ir dabīgi, tikai grūti ir izrādīt tās harmoniski un droši, bet to var iemācīties. Ir cilvēki, gan sievietes, gan vīrieši, kuri no dabas ir tīri savos nodomos un atliek tik apbrīnot, cik viņos ir prasmīgi pārvaldītas enerģijas, šarma, pievilcības! Māk gan pievilināt, gan ievērot distanci, ar viņiem uzreiz viss ir skaidrs. Šādi cilvēki bagātina ar dzīves spēku.

Flirts ir ļoti akurāta pavešana, kā viegli pūkas glāsti, knapi manāms vējiņa pūtiens. Nevajadzētu jaukt flirtu ar kaisli vai histēriķu neirotiskām izpausmēm, kurām savaldzināšana ir uzvedības modelis, neveselīga jūtu izrādīšana, neiroze. Histēriķe pēc būtības ir tukša, ar viņu jūs vilsieties, kas flirtā nav paredzēts.

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?