Dzīve ir pilna ar drausmīgiem un neparedzamiem momentiem. Un visbiežāk tādi notiek muļķīgas sagadīšanās pēc.

Kāda sieviete, kura bija stāvoklī, novietoja savu automašīnu netālu no ceļa, lai varētu pārbaudīt pastkastīti. Bet negaidīti automašīna sāka ripot tieši viņai virsū. Bet viņas divgadīgais dēls bija mašīnā.

1

 

Aizmugurējais auto ritenis pārbrauca Dženiferas kāju un viņa pakļuva zem mašīnas. Gūtās traumas bija ļoti nopietnas: viņai bija iegurņa kaula lūzums, ribu un mugurkaula augšējās daļas lūzumi.

Avārijas brigāde stundu centās atbrīvot Dženiferu, bet dēlu Flintu nodeva konsteblam Benam Timpsonam. Poilcists un trīs bērnu tēvs, daudz nedomājot ar visādiem paņēmieniem rūpējās, lai novērstu zēna uzmanību no notiekošā.

2

 

Daži darbinieki pamanīja jauko pārīti un viņus nobildēja. Jo smaids bērna sejā bija patiesi un kā saules stariņi tik smagā brīdī.

Bet Dženifera , kura bija nokļuvusi savas automašīnas gūstā, atviegloti noraudzījās, ka mazais dēlēns ir drošībā un nemaz neraud. Tomsons lieliski saprata, ka šajā brīdī vislielākā palīdzība cietušajai ir parūpēties par viņas bērnu.

3

 

Konstebls Tomsons kopā ar Flintu devās līdzi Dženiferai uz slimnīcu, kurā viņai nācās pavadīt ilgu laiku, lai atveseļotos. Uz slimnīcu atbrauca viņas vīrs Rassels un 5 gadus vecais dēls Kūpers. Viņi nemaz nenojauta kāds būs ārstu spriedums. Bet ārsti paziņoja par neticamu brīnumu.

Sonogrāfija uzrādīja, ka ar Dženiferas grūtniecību viss ir pilnīgā kārtībā. Mazulis, kurš atradās satraumētām mammas puncī, jutās lieliski.

4

 

”Viņiu darīja savu darbu un darīja to no visas sirds. Mēs to nekad neaizmirsīsim.” – teica cietusī sieviete.

Patreiz Dženifera iziet rehabilitācijas kursu, ar mazuli viss ir kārtībā un iespējams pavisam drīz viņi dosies mājās

 

Avots: Herald Sun
 
2 Comments
  1. Nepatiksilapa 4 gadi ago

    Mašīna “notriec” sievieti.. Mjā. No šīs lapas var sagaidīt visādus brīnumus, bet nu šis.. Nav tā kā pārspīlēti? Mašīna izskatās, ka lēnām uzripoja viņas kājai, kā rezultātā viņa mistiski pakļuva zem mašīnas, kura viņu “notrieca” pārbraucot pāri kājai.. Tāda sensācija, ka vēmiens nāk.

Komentēt

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?