0 C
Rīga
trešdien, janvāris 27, 2021

Izrēķini pēc dzimšanas datuma, cik liela ir tava spēja just mīlestību, kāds ir dzīvības spēks u.t.t.

 

23bg

Jau rakstījām, kā iespējams aprēķināt, kurā reinkarnācijā šobrīd esat rakstā “Izrēķini, kurā reinkarnācijā esi un kādi ir tavi dzīves pamatuzdevumi”.

Reinkarnācijas kārtas skaitlis tomēr izpaužas jēdzienos, kurus katrs var interpretēt pēc sava prāta. Kāpēc lai es ticētu, ka visi vienā laikā dzimušie – gan tie ar labo karmu, gan ar ļauno nodarījumu važām – savās izpausmēs izrādīsies līdzīgi?

Šie jautājumi nodarbinājuši arī senatnes gudro prātus – Sokrātu, Platonu, Pitagoru. Viņi secinājuši: ikviens radīts nevis kā reinkarnācijas laikabiedra kopija, bet gan pilnīgi atšķirīgs – pēc Dieva tēla un līdzības. Viena no astropsiholoģijas piedāvātajām iespējām, kas palīdz labāk iepazīt katram sevi, ir tā sauktais Pitagora kvadrāts.

* Uzraksta visus ciparus, ar kuriem izsakāms dzimšanas gads, mēnesis un datums, un tos saskaita. Ja iznākumā ir divciparu skaitlis, sasummē tā daļas, kamēr paliek tikai viens cipars.

* No trim vertikāliem un trim horizontāliemi stabiņiem veido kvadrātu – sanāk deviņi vienādi lodziņi.

* Saskaita visus vieniniekus un to summu ieraksta pirmajā lodziņā – tas ir dzīvības spēka jeb iekšējās enerģijas daudzuma rādītājs.

* Sasummē visus divniekus un to skaitu ieraksta pirmās rindas otrajā vertikālajā lodziņā – tā ir enerģija, kas pieejama no visām četrām dabas stihijām: Uguns, Ūdens, Zemes un Gaisa.

* Trijnieku kopskaits trešajā vertikālajā lodziņā norāda uz kosmosa jeb dievišķās garīgās enerģijas kanāla klātbūtni, kas ļauj uztvert garīgumu un izprast sakrālās zināšanas.

* Otrā stabiņa augšējais lodziņš – četrinieki, tie liek pievērst uzmanību veselības problēmām. Jo skaitlis mazāks, jo iedzimtā veselība spēcīgāka.

* Zem tā – piecnieki jeb sabiedriskuma rādītājs. Jo skaitlis lielāks, jo vajadzīga mazāka piepūle, lai citus vadītu, virzītu, aizrautu, komandētu.

* Pēdējais vertikālais lodziņš vidējā rindā – sešnieki jeb spēja just un izrādīt mīlestību.

* Pēdējā vertikālā stabiņa augšējais kvadrātiņš – septiņnieki jeb sargeņģeļa klātbūtne. Piedzimstot vismaz viens sargeņģelis ir visiem, dažiem pat vairāki.

* Zem tā – astoņnieki, skaitlis, kas pievērš uzmanību neatstrādātās karmas aspektiem, ko noteikti jāmēģina labot, lai nepaņemtu līdzi nākamajā reinkarnācijā. Jo tas lielāks, jo priekšā vairāk darba ar sevi.

* Pēdējais lodziņš – deviņnieku skaits, apzīmē intelektu. Skaitlis, kas lielāks par 3, liecina par talantu, 4 – par ģenialitāti, 5 – par superspējām.

Vai kāds, uzzinājis, ka viņam ir tiešais kanāls ar dievišķajām zināšanām, piedevām laba veselība un milzu talants, nejutīsies pārāks par to, kuram pārsvarā nullītes un vieninieki?

Ar iepriecinošajiem cipariem vajadzētu nevis dižoties, bet koncentrēties uz šo krājumu saprātīgu izmantošanu. Ja enerģijas un talantu daudz, to likšana lietā ir grūtāka nekā saimniekošana ar pārskatāmu mazumiņu, ko visu laiku iespējams papildināt un vairot.

Ģeniāls ciema muļķītis – cilvēks, kurš savus dotumus atstājis neizmantotus, karmas sagandēšanā ne ar ko neatšķiras no nenovīdīga skopuļa vai zaglīga lišķa – nākamajā dzīvē tas smagi jāatstrādā..

Man sevišķi sāpētu sirds, ja sargeņģeļa lodziņš izrādītos tukšs…

Ja eņģeļa nav lodziņā, atliek tikai pasaukt un tas būs klāt, jo šīs neredzamās gaismas pasaules būtnes mums apkārt atrodas visu laiku. Tās tikai nedrīkst tuvoties bez mūsu izteiktā lūguma to darīt. Turklāt līdz četrpadsmit gadiem savs eņģelis ir katram, bet vēlāk tā vietu parasti ieņem kāda visus divpadsmit lokus izgājusi tuvinieka dvēsele.

Ko jūs atbildētu ciniķim, kurš uz šo informāciju reaģētu ar repliku: bērnu pasakas un naivi ieteikumi laika īsināšanai, jo nevienu no šiem apgalvojumiem nav iespējams ne pierādīt, ne pārbaudīt?

Katram ir pilna vaļa tā uzskatīt. Bet man labāk patiktu ar šādu skeptiķi satikties un parunāties. Tā vislabāk var pierādīt, ka astropsiholoģija nav niekošanās ar skaitļiem vai neargumentēti apgalvojumi, bet nopietns darbs cilvēka izziņā, gan liekot lietā astroloģiju un psiholoģiju, gan ņemot vērā viņa auras informāciju, roku līniju vēstījumu, fizisko veidolu, enerģētisko starojumu. Citāti: * Ņemt vērā karmas likumu nozīmē saprast: tas, kā jūtos patlaban, ir sekas manai rīcībai pagātnē, savukārt pamatu rītdienas situācijām veidoju šodien. * Laiks, ko dvēseles pavada gaismas pasaulē, lai atgūtos, attīrītos un atjaunotos pirms nākamās iemiesošanās, ir no 150 līdz 500 gadiem.

untitled

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!