3.2 C
Rīga
otrdien, marts 21, 2023

No kādām attiecībām cenšas izvairīties katras zodiaka zīmes pārstāvis?

Dieviete.lv
 

upload142781856466612_thumb

Auns

Auniem ļoti ātri kļūst garlaicīgi. Viņi vēlas ātras, dinamiskas un karstasinīgas attiecības, kuras liek viņu asinīm ritēt straujāk. Viņus ir ļoti viegli nogarlaikot. Ja viņi uzskatīs, ka attiecības nav gana ugunīgas, viņi pametīs visu un skries projām. Viņi ir izteikti karstasinīgas mīlēšanās piekritēji. Kad Auns piedzīvo grūto šķiršanās procesu, viņš vai nu uz kādu laiku kļūst galīgi traks vai arī tieši pretēji – izdzēš ikvienu domu par tevi. Tā kā Auns ar salauztu sirdi mēdz būt neprognozējams un karstasinīgs, tev ir jābūt piesardzīgam, kad kontaktējies ar viņu, ja viņš nesen ir gājis cauri šķiršanās sāpēm. Auni arī itin viegli var sevi sakārtot paši, pat ja uz brīdi kļūst emocionāli, viņi sevi noķers kritienā, nostatīs uz kājām un jau pavisam drīz dosies atpakaļ randiņu pasaulē. No otras puses, viņi varētu mēģināt izspēlēt vēsuma un vienaldzības trumpi un vienkārši aizmirst, ka jebkad šo cilvēku ir saticis.

Vērsis

Vēršiem var rasties grūtības ar tikšanu pāri emocijām un atmiņām. No otras puses, līdzko būs tikuši pāri, viņi vairs neatskatīsies. Vērši pēc šķiršanās parasti jūtas salauzti. Viņu jūtās ir krietns dusmu piejaukums, tāpat depresija, sēras un naids. Un tomēr dziļi iekšienē Vērsis, iespējams, cer uz salabšanu. Viņi parasti domā par labajiem laikiem un par to, cik labs ir bijis mīļotais cilvēks. Tāpēc var nesaprast, ka kāds ar viņu vienkārši nav saderīgs. Taču, tiklīdz Vērsis tiks vaļā no savām iedomām un fantāzijām, viņš atradīs mierinājumu un spēs sev iegalvot, ka ir īstais brīdis turpināt dzīvot. Vēršiem var būt nepieciešams laiks, lai tiktu vaļā no pieķeršanās un sadziedētu savu sirdi. Ja tu esi Vērsis, tad centies izvairīties no intensīvas sekošanas savam bijušajam Facebook, Draugos vai Twitter, tas tikai paildzinās “izveseļošanās” procesu.

Dvīņi

Dvīņi ir cilvēki, kuri attiecībās var izskatīties laimīgi, bet piepeši izšķirties. Viņiem pēc dabas ir jautri, bet spēj slēpt savu neapmierinātību ar smaidu. Dvīņi var pazust ļoti ātri, ja jūt, ka attiecības nav viņiem piemēroties. Viņiem ir plāns “B” gadījumam, ja attiecības neizdodas kā cerēts. Tad viņi var doties jaunas mīlestības meklējumos vai arī ieguldīt lielākas pūles savā karjerā.

Vēzis

Cilvēki, kuri ir dzimuši Vēža zīmē, parasti ir mīloši un jūtīgi. Viņus ir jāapber ar mīlestību. Ja Vēzis jūt, ka mīlestība ir nepietiekama, viņi var kļūt pārlieku greizsirdīgi vai pat ķerties pie emocionālas aizskaršanas ar šantāžu un čīkstēšanu. Viņi dažreiz mēdz būt pārāk mīloši, līdz brīdim, kad viņu pieķeršanos sāk jau uzskatīt par nenormālu. No otras puses, Vēzis var arī aizklīst projām patiesas mīlestības meklējumos. Dažreiz, kad partneris viņus pamet, paiet zināms laiks, līdz viņi izprot skarbo realitāti.

Lauva

Lauvas dažreiz var būt stūrgalvīgas un izlepušas. Vīriešu kārtas Lauvas attiecībās mēdz sevi novērtēt pārāk augstu. Brīžiem viņi izjūt vajadzību pierādīt, ka partneris ir kļūdījies un viņam būtu jāatvainojas pirmajam. Kad mīļotais viņu pamet, Lauva uzskata, ka ar laiku šis cilvēks atgriezīsies, jo viņš vienkārši ir pārāk svarīgs un nozīmīgs. Šķiršanās posmā lauvas var kļūt jūtelīgi un nemierīgi, viņiem ir jāiemācās eksistēt kopā ar citiem cilvēkiem, kā arī jāapgūst kompromisu rašanas prasme, lai varētu nodibināt laimīgas un mīlošas attiecības.

Jaunava

Cilvēki, kuri ir dzimuši Jaunavas zīmē, parasti ir piezemēti un praktiski. Viņi var vēlēties samazināt savus zaudējumus jau agrā attiecību stadijā, ja tās nes vairāk zaudējumu nekā ieguvumu. No otras puses, ja Jaunava ir ieguldījusi daudz emociju, laika un naudas, lai attiecības izdotos, viņi tās arī mēģinās saglabāt. Šai zīmē dzimušie arī var būt pārāk pieķērušies konkrētajai divu cilvēku apvienībai, tik ļoti, ka vairs nezina, kā no tās tikt ārā. Jaunavas piezemētais aspekts palīdz saglabāt līdzsvaru ģimenē. Tā piešķir lielu nozīmi laulībām, bērniem un vienotībai. Ja Jaunava redz, ka šķiršanās ir nenovēršama, viņa smagi centīsies visu vēl saglābt, bet, ja tas neizdodas, tad centīsies palaist ar vieglu sirdi. Negatīvā puse ir tāda, ka Jaunava pēc šādām sirdssāpēm parasti smagi koncentrējas uz darbu, un tukšums sirdī apgrūtina jaunas pusītes atrašanu.

Svari

Svari ir tādi cilvēki, kuri savā dzīvē vēlas līdzsvaru. Viņi attiecības redz kā sava veida darījumu, kura izgāšanās gadījumā tiek sāpināti un apkaunoti. Svari vēlas, lai viņu partneris iemīlas viņos vēlreiz, ja ar pirmo reizi nepietika. Ap Svariem valda patīkama atmosfēra, un nepatīkamu pašķiršanos sabiedrības acīs viņi spētu pārvērst par kaut ko līdzīgu “tā man bija izdevība augt dvēseliskā līmenī”. Cilvēki, kuri ir dzimuši šajā zīmē, vēlas atrast pareizo līdzsvaru uzreiz, tāpēc, ja attiecības neizvēršas kā plānots, viņi dosies tālāk un meklēs citu sirdi, kas viņus mīlēs.

Skorpions

Skorpioni ir dažādu emociju pārpilni radījumi. Viņi ļoti dziļi un patiesi mīl un vēl spēcīgāk izjūt naidu. Kad ir ļoti dusmīgi un sāpināti, viņi mēdz veidot atriebības plānus pret bijušajiem. Kad viņi mīl pārāk spēcīgi, viņu spriestspēju nomāc pārāk lielu dusmu un agresijas jūra. Skorpioni var būt manipulatīvi spēka meklētāji. Viņi necieš, ja attiecībās otra pusīte ir dominējošā un vienmēr cenšas gūt virsroku. Skorpions vēlas rāmu un mīlošu partneri, kurš pilnībā pievēršas viņam.

Strēlnieks

Strēlnieka zīmē dzimušajiem cilvēkiem ir ugunīgs un neremdināms gars. Viņi alkst pēc romantikas un kaisles. Viņi ir brīvas dvēseles. Veltīt uzmanību tikai vienām konkrētām attiecībām viņiem varētu būt sarežģīti. Dažreiz viņi daudzsievību (daudzvīrību!) uzskata par kaut ko normālu un pieņemamu. Viņi savās attiecībās vēlas lielu enerģijas devu. Ja partneris nespēj to sniegt, Strēlnieks varētu aizklīst meklēt piedzīvojumus un dažreiz pat krāpt. Tāpat arī Strēlnieki mēdz maskēt šķiršanās sāpes, uzreiz pārlecot uz nākamajām attiecībām.

Mežāzis

Mežāži parasti smagi strādā vai nu savā karjerā, vai mīlas dzīvē. Viņi neatlaidīgi centīsies saglabāt līdzsvaru savā darbā, finansēs un attiecībās. Ja Mežāža partneris mēģina viņus pamest, viņi centīsies visu izrunāt, lai sasniegtu mieru. Viņi vēlas saturēt kopā ģimeni. Viņi ienīst pat domu par šķiršanos un uzskata, ka visu ir iespējams atrisināt. Viņi ir ļoti uzticami. No otras puses, ja attiecības kļūst indīgas un viņu partneris viņus krāpj, Mežāzis nekavējoties uzcels sienu un nelaidīs partneri pat tuvumā.

Ūdensvīrs

Cilvēki, kuri ir dzimuši Ūdensvīra zīmē, var būt gan atdevīgi, gan manipulatīvi vienlaicīgi. Viņi ir mīloši un ienīst šķiršanos. No otras puses, ja viņi jūt, ka attiecību nasta sāk viņiem darīt pāri, Ūdensvīri manipulē ar partneri, lai tas pašķiras pirmais viņu vietā. Viņi jūt, ka agresivitāte ir slikta lieta, bet mierīgas sarunas – vislabākās. Ūdensvīri arī mēdz sajust, ja viņiem ir pieejama labāka vieta, kas sniegtu vairāk prieka, tāpēc dažreiz mēdz aizmaldīties zaļākas zāles meklējumos.

Zivis

Zivis ir gludas, plūstošas un brīvas. Šajā zīmē dzimušie vienmēr vēlas būt kopā ar kādu, kurš piepilda viņu vajadzības. Viņi mēdz plūst no vienām attiecībām uz pavisam jaunām, nemaz neiesaistoties tajās pilnībā vai pat nenojaušiet, ka viņiem jau ir attiecības. Zivis ir lieli sapņotāji un vēlas lietas, kuras viens partneris nevar piepildīt. Ja viņi kādreiz pieturās pie vienām attiecībām, tad viņu sapņi ir piepildīti, vai arī viņi jutīs, ka kaut kā trūkst un kļūs nomākti. Vēl viena lieta, kas varētu notikt, ja Zivis izvēlēsies monogāmiju, ir tas, ka viņi varētu koncentrēt visu savu enerģiju uz hobijiem, tikai lai apmierinātu savas vajadzības. Zivis mēdz cīnīties ar dziļākām attiecībām, bet ir viegli aiziet no īslaicīgām. Ja attiecības ir bijušas ilglaicīgas, Zivis var justies pavisam satriekti un nomākti pat līdz depresijai. Viņu partneriem no viņu dzīves ir jāpazūd pilnībā, lai Zivs varētu turpināt savu dzīves ceļu.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here