ķiploku liķieris Caurspīdīgā pudelē ielieciet 12 ķiploka daiviņas, kuras katra ir sadalīta 4 daļās. Ķiplokus aplejiet ar 3 glāzēm sarkanvīna. Pudeli aiztaisiet un noliekat uz palodzes, saulē uz divām nedēļām. Katru dienu 2-3 reizes sakratiet. Pēc tam izkāsiet un pārlejiet tumšā pudelē.

Lietot vienu mēnesi, pa 1 tējkarotei 3 reizes dienā.

Šis brīnumlīdzeklis izvadīs no organisma liekos sāļus, uzlabos darbspēju, attīrīs asinis, uzlabos imunitāti, nostiprinās asinsvadus. Ļoti spēcīgi stiprina sirdi un tonizē organismu. Sadedzina liekos taukus un uzlabo vielmaiņu. Neaizstājams līdzeklis sieviešu veselības uzlabotājs un pret dažādiem iekaisumiem. Maigā veidā attīra organismu no kaitīgajiem nosēdumiem.  

avots: vk.com

 
29 komentāru
 1. Dana 4 gadi iepriekš

  Vēlos pavaicāt. Neesmu vīnu lietotāja un pazinēja, tāpēc jautājums par to – kādam vīnam būtu jābūt? Zinu, ka ir saldie, pussaldie un sausie. Kuru sarkanvīnu tad būtu jāizmanto?

  • Redakcija 4 gadi iepriekš

   Receptē nebija pieminēts kāds konkrēts vīns. Pieļauju domu, ka tam nevajadzētu būt ne saldinātam, ne stiprinātam, kā arī ne dzirkstošam…

  • Modra 4 gadi iepriekš

   Esmu lietojusi . Atradu krievu vecajās receptēs. Vienu reizi ar Kagor vīnu sagatavoju, otrreiz ar ļoti labu vīnu, nesaldinātu. Ar abiem bija labi. Sākumā ne visai patīkama garša bija, pēc tam pieradu.
   Loti laba pašsajūta bija. Kolēģe, kurai ieteicu, neizlietoja visu – teica nevarot iedzert. Tā recepte tā arī sanāk mēnesim ko lietot. Lai veselība!

   • Redakcija 4 gadi iepriekš

    liels paldies par atsauksmi!

  • Aija 3 gadi iepriekš

   Domāju,ka veselībai jau nu gan tikai sausie- dabiski,bez cukura.

   • Anonīms 4 mēneši iepriekš

    Es arī esmu lasījusi, ka der tikai sausie vīni. Uz veselību.

  • arturs 3 gadi iepriekš

   kāds jālieto pie pagatavošanas

 2. Valentīna 4 gadi iepriekš

  Man ļoti gribētos zināt…vajag 12 daiviņas, vai daiviņas no 12 ķiploku galviņām? Es tiešām neizpratu, ja varat lūdzu pasakiet konkrētāk, jo man tas ir svarīgi. Jau iepriekš saku PALDIES!

  • Redakcija 4 gadi iepriekš

   12 ķiploku daiviņas – tā arī ir uzrakstīts!

   • Linda 4 gadi iepriekš

    Šo var saprast dažādi, 12 ķiploku vai 12 daiviņas. Taču citādāk būtu grūti uzrakstīt.

   • Bri 3 gadi iepriekš

    Atvainojiet,bet kāpēc neatbildat uz manu tiešo jautājumu?Tātad daiviņas no 12 ķiplokiem vai 12 daiviņas?Varbūt būtu vienkāršāk,ja receptē būtu minēts nepiecie;samais ķiploku daudzums gramos?

    • Redakcija 3 gadi iepriekš

     Neviens jums neatbild, jo receptē skaidri un gaiši ir uzrakstīts DAIVIŅAS!!!

    • Redakcija 3 gadi iepriekš

     12 daiviņas

     • Bri 3 gadi iepriekš

      Sirsnīgs paldies!

 3. Nesīna 4 gadi iepriekš

  To sarkanvīnu ir tik daudz,ka nezīnu kurš būtu labāks šim liķierim??

 4. Aina 3 gadi iepriekš

  Kā vienmēr visās gudrās receptēs ne viss ir pateikts līdz galam.Lindai ir ļoti pamatots jautājums.Bet laikam būs tomēr vajadzīgi tie 12 ķiploki tādā gadījumā.Bet ķiploki arī ir dažādi-lieli ar lielām daivām,mazāki ar mazām daivām,dažām ir 7 daivas ,citam tikai 4daivas.Uzmini nu.Un ja tās divas nedēļas nav saules-ko tad ,stāvēt un spīdināt virsū ar bateriju to gaismu.Receptēm ,kuras publicē,būtu jābūt izsmeļošām un detalizētām.Modra raksta,ka lietojusi,tad viņa varētu dalīties ar citiem par tiem ķiplokiem-cik.

 5. Ivis 3 gadi iepriekš

  ” noliekat uz palodzes, saulē uz divām nedēļām”… Manuprāt, kautkas absurds. Man ir mācīts, ka saulē viss ātri bojājas un produkti zaudē savu vērtību!

  • Aija 3 gadi iepriekš

   Saulē tur ,tagad tādā kā nu ir. šādi gatavo arī dažādas ziedes un ārstnieciskās, masāžas utt. eļļas.Piemēram -rožu – sanāk tāda pati kā Bulgārijas rožu eļļa.Ļoti smaržīga. Es gatavoju vēl arī asinszāles eļļu- uzsmērē uz visa veida pušumiem un ātri sadzīst. Daudz varianti.

  • Anonīms 4 mēneši iepriekš

   Nebūsim taču tik sīkumaini, pietiks ar to, ka noliksiet gaišā vietā.

 6. inta 3 gadi iepriekš

  parasti zāļu uzlējumiem lieto14-16 grādīgo kagoru jo tie 11 grādīgie vīni ir vīna dzērieni

 7. Bri 3 gadi iepriekš

  Redakcijai – Es atvainojos,bet man tā arī palika neskaidrs vai ir nepieciešamas daiviņas no 12 ķiplokiem vai arī 12 daiviņas. Nu ir taču atšķirība,vai ne tā?

 8. Lauma 3 gadi iepriekš

  Cik liela tilpuma glāze jāņem?

 9. aga 3 gadi iepriekš

  sagatavoju,izlietoju,nejūtu neko ,garša nepatika,bet pierod.

 10. Rūdis 3 gadi iepriekš

  Cilvēciņi…kur jūs augāt… Protams ķiplok galviņa nav minēta… bet 12 daiviņas gan… tad par liķieri , kur esat dzirdējuši par-skābu liķieri !? protams saldināto sarkanvīnu… ja dabū labu kagoru vai klostera … saldināto-sarkanvīnu. Veselību jums !

 11. Lilija 3 gadi iepriekš

  Vēlos pajautāt par ķiploku daiviņām. Vai tās ir no vasaras vai ziemas ķiplokiem? Jo ziemas ķiplokiem ir daudz lielāks darbiņu izmērs un arī tie ir spēcīgāgi-asāki. Iepriekš paldies par atbildi.

 12. inga 8 mēneši iepriekš

  Esmu piemirsusi kā vajadzēja lietot-pirms ēšanas vai pēc?

 13. vilks 7 mēneši iepriekš

  ja ta paskatas ,tad romantiskais naivums pilna plaukuma,aitas un auni un producet tos ir aizliegts! sagribejusi veselibu? kaujama aita sapno par veselibu un ilgu dzivi!

 14. Lulu 4 mēneši iepriekš

  ???

 15. janka 4 mēneši iepriekš

  Poliči noķers-atņems tiesības,pēc tādām zālēm….

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?