woman-flower

Ir daudz iemeslu, kuru dēļ tu vairs nejūties seksuāla – stress darbā, drāma attiecībās – tamdēļ tava seksuālā pašapziņa var ciest.

Mēs piedāvājam vairākus veidus, kā atgriezt tavu seksuālo pārliecību par sevi.

  • Pārslēdzies uz savu iekšējo dīvu. Dziedātāja Bejonsē nekad nav slēpusi, ka tad, kad viņa uzkāpj uz skatuves, viņa pārslēdzas uz citu, iedomāto personu – Sašu Fīrsu. Viņa šo tēlu raksturo kā kaislīgāku, jautrāku, agresīvāku, izskatīgāku. Ieejot tēlā, viņa spēj panākt to, ko citādi nevar. Tas ir labs veids, kā atgūt savu pašapziņu. Atliek izcelt vienu savas personības da;ky, sajust, kādai tai būtu jābūt, un, kad esi gultā ar savu vīrieti vai arī centies viņu pavedināt, iedzīvināt sevī.
  • Skaties uz ĪSTU sieviešu ķermeņiem. Tas, ko tu redzi uz žurnālu vākiem un televīzijā, visbiežāk neatbilst realitātei. Tam, ko tu neredzi dzīvē, vairs nevar uzticēties. Visticamāk, ka tas, ko tu redzi, ir fotošops. Skaties uz īsto dzīvi, nesalīdzini sevi tik ļoti ar citām, neuzstādi sev nesasniedzamus standartus!
  • Domā par sava ķermeņa spēku. Kad tu jūties 100% neseksuāla? Pamēģini šo triku: domā par savu ķermeni kā par instrumentu. Koncentrējies uz attēliem savā galvā, kas atgādina tev par tava ķermeņa spēku, kā, piemēram, dzemdības, skriešana, kalnos kāpšana vai dejošana – nedomā par to, kā izskaties, piemēram, mazgājot spoguļus.
  • Ieslēdz mūziku. Aizmirsti alkoholu! Ja patiešām vēlies ieiet seksuālākā garastāvoklī, ieslēdz mūziku. Seksualitāti atraisoša mūzika pie tam var ietekmēt to, kā tu jūties pati ar sevi. Varam ieteikt tev šādas dziesmas : Romanza – Andrea Bocelli, Getz for Lovers – Stan Getz, Moondance – Van Morrison, I’m Still in Love with You – Al Green and Lovers Rock – Sade.
  • Atslēdzies no sociālajiem portāliem. Pētījumi ir pierādījuši – jo ilgāk tu uzturies sociālajos portālos, jo greizsirdīgāka tu kļūsti uz savu partneri. Sociālie portāli tavu interesi par partnera dzīvi nomaina uz satraukumu un aizdomām, kas ir saistītas ar taviem iepriekšējiem partneriem – kas noved pie greizsirdības.
  • Neskaties tik daudz romantisko komēdiju. Filmās viss vienmēr notiek labāk, nekā dzīvē. Un jo vairāk komēdijas, kurās ir attēlota ideāla mīlestība, tu skaties, jo nomācošāk tu jutīsies. Labāk noskaties kādu asa sižeta vai šausmu filmu.
  • Iegādājies jaunu apakšveļu. Jauna apakšveļa jebkad liks tev justies labāk, nekā parasti. Iegādājies ko tādu, ko tu neuzdrošinātos uzvilkt ikdienā, kaut ko tādu, ko tu varētu parādīt tikai un vienīgi savam partnerim.

untitled

 
0 Komentāru

Komentēt

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?