shutterstock_92466961

Es vēlos padalīties ar kādu ļoti interesantu veidu, kā atbrīvoties no žēlošanās, kuru es aizņēmos no Vila Bouela.

Šāda eksperimenta efekts pārsteidz ikkatru! 

Cilvēki, kuri ir izgājuši šo programmu, ir izmainījušies līdz nepazīšanai. Tas nav palicis nepamanīts, un jau viņu tuvinieki un draugi ir pieslēgušies šim eksperimentam, aplikuši aproci un nemanāmi izmainījušies uz labo pusi.

Vils Bouels piedāvā izmantot violetu rokassprādzi.

Mērķis – rokassprādzi nēsāt 21 dienu uz vienas rokas.

  1. Uzvelciet uz roku rokassprādzi. Atcerieties: jūsu mērķis ir trīs nedēļas pēc kārtas to nēsāt uz vienas rokas, nenomainot roku. Un tā – sākam!
  2.  Kad pieķerat sevi žēlojoties, baumojam, attaisnojamies vai kritizējam, aplieciet rokassprādzi uz otru roku un sāciet skaitīt laiku no sākuma.
  3. Ja dzirdat, ka kāds, kurš nēsā violeto rokassprādzi, žēlojas, varat viņam par to pateikt. Bet, to izdarot, pārlieciet arī savu rokassprādzi uz otru roku. Jo jūs žēlojieties par to, ka šis cilvēks žēlojas!
  4.  Nenoņemiet rokassprādzi, kaut arī, var paiet ilgs laiks, kamēr būsiet nonēsājis rokassprādzi uz vienu roku (vidēji no četriem līdz astoņiem mēnešiem). Nepadodieties, lai kas arī nenotiktu.

Pēc daudzu cilvēku pieredzes var teikt, ka nav viegli uz vienas rokas nonēsāt rokassprādzi 21 dienu garumā. Man divu nedēļu laikā tikai vienu dienu izdevās nonēsāt rokassprādzi uz vienas rokas, kaut gan es vienmēr uzskatīju, ka esmu samērā pozitīvs un draudzīgs cilvēks! 🙂

Kāpēc gan tik vienkārša metode ir tik efektīva?

Pirmkārt, svarīga ir noskaņošanās. Jau no paša sākuma jūs zināt, ka nedrīkstat runāt par negatīvo, bet vislabākais veids ir sākt pamanīt pozitīvo sevī, apkārtējos cilvēkos un pasaulē.

Otrkārt, pieaug paškontrole pār sevi, savām domām un to, ko jūs runājat, un tas ir ļoti svarīgi katram cilvēkam. Tagad jūs tikai mācieties, bet ar katru dienu kļūsiet arvien apzinātāks.

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?