-6.3 C
Rīga
piektdien, decembris 9, 2022

6 padomi, kā ātri un skaisti uzklāt meikapu

 

file59949681_4583bc4c

Ne visām sievietēm pietiek laika rīta meikapam. Kāda kavē darbu, kāda – universitāti, bet vēl kāda – lidmašīnu. Kā ar minimālu laika patēriņu izveidot nevainojamu meikapu un izskatīties satriecoši? Ja ir vēlme, tad šī procedūra var aizņemt ne vairāk par 20 minūtēm. Galvenais – stingri pēc kārtas veikt visas nepieciešamās manipulācijas. Ieskatīsimies dažos padomos, kuri palīdzēs uztaisīt meikapu ātrāk.

Padoms Nr. 1

Lai noklātu seju ar tonālo krēmu viegli un vienmērīgi, no sākuma jāuzliek dienas krēmu un jāpagaida 5 minūtes. Kamēr krēms uzsūksies, var nodarboties ar ikdienas darbiem: uzlikt tējkannu, izgludināt bikses vai jaciņu, saklāt gultu, salikt somu un pagatavot brokastis. Pēc tam var bez problēmām uzklāt tonālo krēmu.

Padoms Nr. 2

Lai no rīta netērētu laiku, var sagatavot kosmētiku jau iepriekšējā vakarā. Izdomā, kādu meikapu tu taisīsi no rīta, kuras ēnas un lūpu krāsu izmantosi. Tas ieekonomēs daudz laika.

Padoms Nr. 3

Ja tu ļoti steidzies, dienas meikapa visoptimālākais variants būs gluda āda, biezas skropstas un lūpu spīdums. Ar tik vienkāršu meikapu tu vienmēr izskatīsies svaigi un kārtīgi. Uzklāj tonālo krēmu uz sejas, labi nokrāso skropstiņas un uzklāj lūpu spīdumu. Starp citu, spīdumu var uzklāt pirms iziešanas no mājas vai liftā. Šāda veida meikaps tev aizņems ne vairāk par 10 minūtēm.

Padoms Nr. 4

Ja vēlies akcentēt acis, tad akurāti iezīmē tās ar acu zīmuli. Ēnas labāk neizmantot, jo to uzklāšana aizņem diezgan daudz laika.  Sapņainākam skatienam acu zīmuli var ietušēt ar otu vai vates tamponu.

Padoms Nr. 5

Lai netērētu daudz laika lūpām, izmanto caurspīdīgu lūpu spīdumu. Tad nebūs nepieciešams apvilkt lūpas ar lūpu zīmuli. Turklāt caurspīdīgs lūpu spīdums izskatās dabīgi, bet lūpas – maigi un sulīgi.

Padoms Nr. 6

Tā vietā, lai krāsotu skropstas ar tušu, var izmantot skropstu atliecēju. Rezultāts ir satriecošs. Atliektās skropstas padara acis platākas, bet skatienu – izteiksmīgāku.
Seko līdzi šiem padomiem un dienas meikaps neaizņems tev daudz laika.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here