15.3 C
Rīga
ceturtdien, 28 marts, 2024

Mamma ārstē ar vārdiem jeb mammas vārdojums laimei

 

мама-лечит_compressed

Katra mīloša mamma var palīdzēt savam bēranam tikt galā ar jebkuru, pat vissmagāko slimību. Mamma slimajam bērnam ir kā zāles, kas ir stiprākas par tabletēm, pulverīšiem un mikstūrām. Tā uzskata slaveni bērnu psihiatri visā pasaulē.

ES IZMETU TAVU SLIMĪBU!”
Frāzes, kuras ir jāpasaka, nav nejaušas. Katrs vārds ir pārdomāts un pārbaudīts, un tos nedrīkst mainīt. Vārdojuma bāzes daļa, kas sastāv no četriem blokiem, var noderēt jebkuram bērnam, pat visveselīgākajam un laimīgākajam.

Mammas balss it kā kļūst par bērna iekšējo balsi. Ja mamma visu laiku dusmojas, uzvelkas, apgalvo, ka bērns nav tāds, kādu viņai gribētos, tad augošam cilvēkam tādējādi tiek iedota neveiksmju un slimību programma. Un otrādi: ja šī balss pastāvīgi ir laba, atbalstoša, sniedz vajadzīgos apstākļus laimei, veselībai, tad visi psihoemocionālie procesi normalizējas.

PIRMAIS BLOKS
Mātes mīlestības vitamīns.

Ar šo vārdu palīdzību mamma apvij bērnu ar savu mīlestību:
“Es tevi ļoti, ļoti stipri mīlu. Tu esi pats dārgākais un mīļākais, kas vien man ir. Tu esi daļa no manis, no manām asinīm. Es nevaru bez tevis dzīvot. Mēs ar tēti tevi ļoti, ļoti mīlam.”

OTRAIS BLOKS
Iestatījums uz fizisko veselību.

Vieglu kaišu gadījumos šī “mammas terapija” vien spēj izārstēt bez jebkādām zālēm:
“Tu esi stiprs, vesels, skaists bērniņš, mans puisītis (meitiņa). Tu labi ēd un tāpēc ātri audz un attīsties. Tev ir stipra un vesela sirsniņa, krūtiņas, vēderiņš. Tu viegli un skaisti kusties. Tu esi norūdīts, reti un maz slimo.”

TREŠAIS BLOKS
Iestatījums uz nervu un psihisko veselību, normālu psihisko attīstību.

“Tu esi mierīgs puisītis (meitenīte). Tev ir stipri nervi. Tu esi pacietīgs, tu esi laipns, tu esi sabiedrisks. Tu esi gudrs. Tev labi attīstās domāšana. Tu visu labi saproti un atceries. Tev vienmēr ir labs noskaņojums un tev patīk smaidīt. Tu labi guli. Tu ātri un viegli aizmiedz, tu redzi tikai labus, mīļus sapņus. Tu labi atpūties, kad guli. Tev labi un ātri attīstās runa.”

CETURTAIS BLOKSatspoguļo tautas gudrību.

Senos laikos mamma ņēma rokās slimo bērnu, piespieda sev pie krūtīm un ar savu iekšējo spēku attīrīja bērnu no nelaimes:
“Atdod man savu slimību!”!»
“Es paņemu un izmetu tavu slimību un tavas grūtības. (Tālāk mamma nosauc konkrētas bērna problēmas).
Es paņemu un izmetu tavu slikto sapni ( ja bērns slikti guļ).
Es paņemu un izmetu tavus sliktos sapņus.
Es paņemu un izmetu tavu raudulīgumu.
Es paņemu un izmetu tavu nepatiku pret ēdienu.
(Un noslēdzošā frāze…) Es tevi ļoti, ļoti mīlu”.

Ja bērniņš ir nopietni saslimis, tad ārstam ir jāizstrādā speciāla programma, lai viņu izārstētu, un četriem pamata blokiem pievienojas ārstnieciskais.

Sakiet šos vārdus saviem saldi guļošajiem bērniņiem un viņi noteikti izaugs veseli, gudri un laimīgi.

LAIKS UN VIETA

Labāk ar šo jauno metodiku darboties tajā brīdī, kad bērniņš guļ. Viņš ļoti labi atcerēsies, ko mamma naktī ir teikusi.
Un tā, 20 – 30 minūtes pēc tam, kad bērniņš ir aizmidzis, apsēdieties pie viņa gultiņas ar tekstu rokās un trīs reizes nolasiet katru frāzi: no sākuma domās priekš sevi, pēc tam domās – vēršoties pie bērna, pēc tam skaļi.
Dariet to katru dienu mēnesi vai divus no vietas – ilgums ir atkarīgs no bērna stāvokļa. Ne augsta temperatūra, ne citas slimības netiek uzskatītas par kontrindikācijām.
Toties, ja pati mamma nav formā – ir saslimusi, saspringta, tad labāk seansu atcelt.

“Es tevi ļoti, ļoti mīlu. Tu esi pats dārgākais un mīļākais, kas vien man ir. Tu esi stiprs, vesels, skaists. Tu labi ēd un labi attīsties. Tev ir vesela sirsniņa, krūtiņas, vēderiņš. Tu viegli un skaisti kusties. Tu nesaaukstējies. Tev ir stipri, veseli nervi. Tev labi attīstās intelekts. Tev vienmēr ir labs noskaņojums, tu bieži smaidi. Tu viegli un ātri aizmiedz, un redzi tikai labus sapņus. Tu miegā burvīgi atpūties. Es tevi ļoti, ļoti stipri mīlu!”

Sākot ārstēšānu būtu labi iekārtot speciālu burtnīcu, kur izveidot divas kolonnas. Pa labi pierakstīt visas slimības, kas jūsu bērnam parādās, bet kolonnā pa kreisi regulāri pierakstīt visu labo. Piemēram, sāka labāk ēst, biežāk smaida, parādījušies jauni draugi…

Tas arī viss.

It kā jau nekas sarežģīts. Bet ieguvums ir acīmredzams. Daudzi psihoterapeiti uzskata, ka pieaugušo problēmas (piemēram, tieksmes uz depresiju, neirozēm) “aug” no bērnības un to cēlonis ir tajā laikā nepietiekami saņemtā uzmanība un mīlestība. Mammām tiek ieteikts pēc iespējas vairāk bērnu ņemt rokās, maigi pieskarties bērniem, pēc iespējas ilgāk barot ar krūti. Tad mazulis (un pēc tam arī pieaugušais) jutīsies pasargāts.

avots: all-4-woman.ru
 

1 KOMENTĀRS

  1. Tu nesaaukstējies- zemapziņa un mazi bērni ne nedzird, sanāk, ka māte bērnam saka Tu saaukstēsies..????
    Pārējam, kas ar pozitīvismu teikts es piekrītu 🙂

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.