3.7 C
Rīga
pirmdien, marts 27, 2023

Kā izvēlēties pareizo lūpu krāsu? Noderēs ikvienai no mums!

 

 

b7c38bc0681ef7f5d46361255654fcb1

Krāsa dalās trīs grupās:

  • Siltās krāsas – persiku, oranžie un koraļļu toņi
  • Aukstās krāsas – rozā toņi
  • Neitrālās krāsas – bēšie, terakota un brūnganie toņi.

Lai izvēlētos pareizo lūpu krāsas krāsu, nepieciešams zināt taču acu, ādas, zobu un arī matu krāsu, vecumu, lūpu lielumu u.tml.

Acu krāsa

Pie pelēkām acīm labi piestāv dabiski bēšie un plūmju krāsas toņi. Pie zilām acīm – bēši rozā un ķiršu toņi. Zaļu acu īpašniekiem ieteicamā ir terakota un sarkanīgi oranžīgās krāsas. Savukārt, brūnām acīm droši var izvēlēties, brūnos spilgti sarkanos un gaiši rozā toņus. Bet, protams, jāņem vērā arī tava ādas krāsa.

Ādas krāsa

Ja tev ir tumša ādas krāsa, tad ar to ļoti labi izskatīsies šokolādes, vīna, plūmju un pasteļtoņi. Gaišai ādai piemērotāka bēša, koraļļu un gaiši rozā lūpu krāsa. Tātad, ja tev ir silts ādas tonis, izvēlies arī lūpu krāsu siltos toņos. Bet, ja āda ir vairāk vēsa nekā silta – izvēlies aukstāku toņu lūpu krāsu.

Matu krāsa

Blondīnēm ar zilām vai zaļām acīm un gaišu ādas krāsu piestāv visi rozā, plūmju un koraļļu toņi. Tiesa, nav ieteicami ļoti spilgti toņi. Blondīnēm ar brūnām un lazdu krāsas acīm ieteicama ir delikāti rozā un sarkanā krāsa, bet nav ieteicama – spilgti sarkana un spilgti rozā krāsa. Blondīnei ar zeltītu ādu piestāv bēši zeltītie toņi. Sarkanmatēm ar gaišu ādas krāsu piestāvēs plūmju, tumši sarkanā, brūnā un koraļļu krāsas lūpu krāsa. Nav ieteicama apelsīnu oranžā un spilgti rozā krāsa. Bet brunetei ar pelēkām un zilām acīm un gaišu ādu vajadzētu izvēlēties klasiski sarkano vai violeto. Brunetei ar tumšām acīm un tumšu ādu vislabāk izskatās plūmju, šokolādes, apelsīnu oranžā un tumši sarkanā krāsa.

Vecums

Nav jau nekāds jaunums, bet jaunām meitenēm vislabāk piestāvēs gaišas krāsas lūpu krāsa, jaunām sievietēm – spilgtas krāsas, bet vecākām sievietēm – tumšas krāsas lūpu krāsas (protams, tikai ne kliedzoši toņi). Pasteļkrāsas toņi mazāk izceļ grumbas.

Bilde: ladydy.ru

 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here