7.2 C
Rīga
ceturtdien, 25 aprīlis, 2024

Viņa saspieda ausi ar veļas knaģi. Tu būsi pārsteigta, kad uzzināsi kāpēc viņa tā darīja

 

  shtipkata Ja tu piederi tai cilvēku grupai, kuri neskrien pie ārsta sajūtot mazākos slimības simptomus, tev būs ļoti interesanti uzzināt, ka nelielas sāpes var noņemt ar vienkārša veļas knaģa palīdzību, stimulējot punktus, kas atrodas uz auss gliemežnīcas. Uz cilvēka auss atrodas ķermeņa reflektorā karte, kas sastāv no centrālās nervu sistēmas nervu galiem. Tāpēc sertificētais reflektoterapeits  piedāvā iemācīties stimulēt 6 pamatpunktus uz ausīm, kas palīdzēs atbrīvoties no sāpēm. Tev tikai vajadzēs nelielu knaģi. Bet atceries, ja tevi nomoka spēcīgas sāpes, griezies pēc palīdzības pie ārsta.

1. Mugura un pleci

P[ar šīm ķermeņa daļām atbild tavas auss augšējā daļa. Lai atbrīvotos no sāpēm mugurā un plecos, saspied ar knaģi 1. punktu. Apmēram pēc 60 sekundēm tu sajutīsi, ka ķermenis atslābinās un sāpes atkāpjas 2. Iekšējie orgāni

Otrs punkts atbild par iekšējiem orgāniem. Lai atbrīvotos no sāpēm tur, atliek tikai iespraust knaģi. 3. Locītavas

Trešais punkts atbild par locītavām. 4. Kakla un deguna saslimšanas.

Ja knaģis saspiedīs ceturto punktu, jums izdosies atbrīvoties no saaukstēšanās simptomiem un jūs nesaslimsiet. 5. Gremošanas sistēma. 

Atbrīvojieties no nepatīkamajām sajūtām kuņģī un uzlabojiet zarnu trakta darbību. 6. Galva un sirds.

Par divām, pašām svarīgākajām ķermeņa daļām atbild auss ļipiņa. Iespraud knaģi sirds un asinsvadu slimību profilaksei.

avots: takprosto.cc
 

3 KOMENTĀRI

  1. isteniibaa viss shitais ir slima suna murgi, protams ir kas tic tam visam, bet reali tas nav nekas vairaak kaa smadzenu apmaans, vienas saapes aizvieto citas saapes, tas taapat ja Tev sapees zobs taa ka nezini kur likties, Es Tev iebelzishu no visa speka pa aci, tici man zobu saapes pazudiis kaa nebijushas… nu un ko, tagad tas skaitas mediciina?
    nekaadas auss lipinas knagju buushanas nepaliidzees nekaadaam slimiibaam un profilakseem.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.