12 C
Rīga
ceturtdien, oktobris 22, 2020

ASV oficiāli atzinusi: “zālīte” nogalina vēža šūnas. Kad marihuānu sāks atzīt ārsti?

 

tumblr_lz5wzm0CXr1qfrsj5o1_1280

Sazvērestības teorētiķi var priekā berzēt rokas: Amerikas Savienotās Valstis ne tikai pakāpeniski legalizē  “zālīti”, bet ir pat oficiāli atzinusi, ka “zālīte” palīdz cīnīties ar vēzi.

Mājaslapu, kas veltīta kanabinoīdu ieteikmei uz vēža šūnām, tika iekļauta valsts mājaslapā, kas domāta vēža slimniekiem.

Nacionālais vēža institūts, kas ir daļa no Amerikas veselības saglabāšanas ministrijas paziņo, ka “kanabinoīdi var būt noderīgi vēža ārstēšānā. Un var palīdzēt pacientam tikt galā ar blakusefektiem, ko izraisījusi ķīmijterapija.”  Kā tās lietot? Eksperti no ministrijas piedāvā dažus variantus: smēķēt, pievienot maizes izstrādājumos vai zāļu tējā. Un pat palikt zem mēles.
Lūk, priekšrocības, kuras iegūsiet: vēžu šūnu augšanas bloķēšana, pretiekaisuma efekts, to asinsvadu augšanas novēršana, kas piegādā barības vielas audzējiem, pretvīrusu aktivitāte. Bez tam, marihuāna mazina muskuļu spazmas, ko izraisa izkaisītā skleroze.

ASV valdības nacionālais institūts narkotiku ļaunprātīgas izmantošanas lietās pārskatīja savas rekomendācijas attiecībā uz kanabisu. Tagad šeit atzīst, ka tas var palīdzēt tikt vaļā no galvas smadzeņu audzēja. Un piemetina: kanabinoīdi patiešām nogalina vēža šūnas.

FDA apstiprinājusi veselu rindu ar ārstniecības līdzekļiem, kas domāti vēža slimniekiem, un kas satur kanabinoīdus.

Lieta tāda, ka pat Nacionālais veselības institūts apstiprinājis, ka marihuāna ir ļoti efektīva vēža šūnu iznīcināšanā. Un tā ar šo lietu tiek galā vēl labāk par ķīmijterapiju vai apstarošanu. Tāpēc, ka, atšķirībā no šīm medicīniskajām iespējām, kanabis veselās šūnas atstāj neskartas. Tas ir, strādā daudz “meistarīgāk”.

Šeit uzsver: marihuāna palīdz tikt vaļā no smadzeņu, kuņģa, aknu, plaušu un krūts vēža. Un vēl, ja pacients iziet “ķīmijas” kursu, tā samazina nepatīkamos blakusefektus: sāpes, trauksmi, apetītes zudumu un sliktu dūšu.

Tie ir diezgan nepatīkami jaunumi tiem, kuri vairākas desmitgades no vietas mūs baroja ar meliem un propagandu attiecībā pret šo augu, vai ne?

avots: lifter.com.ua
 

23 KOMENTĀRI

 1. Kādas vēl muļķības izgudros 😀 ja tā būtu patiesība tad skolas laika paziņa nebūtu ar vēzi saslimis, jo viņam zālīte bija dienas sastāvdaļa kā citiem kafija.

  • Jo zāli viņš vienkārši pīpēja, bet ja izlasa kārtīgi tad loģiski domājot, var saprast, ka ārstēšanai izmanto tikkai šo saucamo kanabinoīdu, tas nozīmē koncentrētā veidā, nevis vienkārši mazu daļiņu no tā kas ir pīpējot vienkārši zālīti!

  • Zini kā ir ar tiem vēžiem-ja paralēli lietojot zāli, tiek arī ēstas visādas draņķības, tad es arī īsti nebrīnos, ka viņš tomēr saslima.
   Neviens, laikam, nekad, nav tā īsti domājis, kur tas vēzis rodas, vai ne? 🙂 Ja par sevi nerūpējas, tad visvisādi parazīti uzrodas.

  • Raksts ir nepilnīgs. Sāksim ar to ka medicīniskā marihuāna ir bagāta at CBD un viela, kas “dolbī” THC gandrīz nav. Tālāk no zāles pārdozēšanas neviens nekad nav miris! Diemžēl no recepšu zālēm, alkahola un tabakas kāds mirst katru dienu. Un labāk paskatīsimies, kas izraisa šos vēžus – pārtika un citas legālās ķimikālijas. Narko biznesam legāla zālīte ir neizdevīga. Tā arī mazinātu to un samazinātu arī kontaktu ar dīleri, kurš var piedāvāt kaut ko stiprāku, dārgāku un nāvējošu. Žēl, ka Latvijā ir tik daudz neizglītotu muļķu. EU arī nav tālu līdz legalizācijai. Sorosa fonds ir viens no legalizācijas lielākajiem atbalstītājiem!

 2. O,jā……Tā kā vēža šūnas ir katrā cilvēkā un lai nesaslimt ar vēzi,šūnas jāiznīcina ar zālīti. Pīpesim un reibsim. Reibsim un atkal pīpēsim. Amerikai kaut kādā veidā nauda jāiegūst vairāk un vairāk naudas.

 3. ļoti slīpēts un nekaunīgs milzīgas naudas mašīnas mārketinga gājiens;
  pat narkotikas piebeidz kādā gadījuma arī vēža šūnas, tās paralēli piebeidz arī pašu cilvēku, viņa smadzenes un deformē personību, bieži pat uz visu mūžu; apkārt man gana piemēru; daži no tiem lietojuši marihuānu 60/70 gadu mijā ASV un tagad jau labu laiku piedzīvo saasinātas daudzas problēmas ar atmiņu, asinsvadiem utt.

 4. Nu ja,Amerika netiek galā ar saviem narkomāniem,tāpēc uzreiz rodas šādi atzinumi un ”pētījumi”. Narkobizness rullē,tā tik uz priekšu. Ķaut kad 20-30jos gados arī opijs bija atzīts par ārstējošu… Tagad gan jau ka sekos heroīns,tā paveidi un viss cits… Uz priekšu,tauta- ātrāk apsprāgsiet un deģenerēsieties,vairāk vietas paliks pasaulē

  • Joprojām medicīnā izmanto opija un heroīna bāzes zāles slimnīcās. Ja Tev ir operācija, tad tu esi narkomāns? Mosties

  • Nu mūsdienās alkohols un tabaka ir legāla.. Kas legāls un kas nē, ir tikai mūsu galvās un sabiedrībā veidoti stereotipi. Jo ja visu mūžu cilvēkam stāsta kādu lietu, tad agri vai vēlu, bet cilvēks sāks tam ticēt un domas kā tā tas ir..
   Tāpēc nevajag alkoholu un tabaku uztvert kā tas ir legāls, tātad labs.. Kanabis pieņemu ka ir nekaitīgaks par alkoholu noteikti. Bet tā ikdienas ķīmija par ko visi klusē, kuru mēs ēdam, dzeram, elpojam..? Tā ķīmija nav izaugusi dabā, bet gan rūpnīcā.

 5. Pameginiet pie stipram migrenam uzpipet..pazud sapes uzreiz..un ari pec balluka der ka labs lidzeklis 😀

 6. Nujaa. Raksts, kas darbojas uz neizglitoto tautas pusi.
  Nevienam nav ienacis prataa, ka kanaboids nav tik gudrs, lai atshkjirtu labaas shunaa no sliktaam? Tapat kaa antibiotikas. Paraleli slikto bakteriju iznideeshanai apkaronarii labaas.

  • moš rakstu izlasi pirms te gudri dirs, tur tak skaidri un gaiši rakstīts,Tāpēc, ka, atšķirībā no šīm medicīniskajām iespējām, kanabis veselās šūnas atstāj neskartas!

 7. Vispār jau viņi raksta, ka efektivitāte nav apstiprināta
  A. The FDA is aware that marijuana or marijuana-derived products are being used for a number of medical conditions including, for example, AIDS wasting, epilepsy, neuropathic pain, treatment of spasticity associated with multiple sclerosis, and cancer and chemotherapy-induced nausea. To date, the FDA has not approved a marketing application for a drug product containing or derived from botanical marijuana and has not found any such product to be safe and effective for any indication.
  http://www.fda.gov/NewsEvents/PublicHealthFocus/ucm421168.htm

 8. Visi zāles nīdēji un godfagi vienkārši var iet dirst. Ja jums nepatīk, tad nelietojat, vismaz neaiztiekat izglītoto cilvēku vairākumu kas marihuānā daskata ko vairāk ka tupa apdolbīšanās līdzekli.līdzu sēžat tālāk savā pagrabā un tik sūcat visu anti propogandu.

 9. Tik daudz neizglītotu padomju atlieku te. Tupais paliks tups, slinkais paliks slinks. Cilvēki, domājat taču. Dzīve ir īsa, izbaudiet to.

 10. Nevajag cepties! Ir cilvēki, kas ir kategoriski pret visādām apreibinošām lietām un īpaši jau nu narkotikām, viņi arī zālīti tur ierindo un nekas un nekad viņus nepiespiedīs no šī uzskata/principa atkāpties! Būtu kādreiz pamēģinājuši – nebūtu tik daudz negatīvu, kritisku un depresīvu cikvēku Latvijā! Arī laba vīna glāzi pie pusdienām vai vakariņām ir veselīgi izdzert, bet ne jau pudeli…tāpat ar zālīti! Medikamenti ar šausminošiem efektiem labāki?

 11. Zalite nav japipe!Pipesana tas ir slazds!Var dzert tejas jo zalite ir augs un kaa visu augu tejas taa arii Kanapju teja ir pa pirmo un nekadu sliktumu tas nerada.Veel var lietot elju.To var uzsmeret uz vezha skartaam vietaam.Var taisiit kuucinas ar kanapju ellu.Da cep kautvai kartupelus Kanapju ellaa ja maks to atlauj jeb rokas ir chaklas lai pats to uzaudzetu.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!