Lw-thoWKQME

Ilgstoša un smaga klepus gadījumā labi palīdz dažādi plāceņi pret klepu. Tie zināmi jau no seniem laikiem, bet tos ļoti reti izmanto. Plācenis ir pilnīgi nekaitīgs un tas lieliski ārstē elpošanas orgānu saslimšanas, pat zīdaiņiem.

Pastāv dažādi medus plāceņi pret klepu.

1. Samaisīt vienu karoti medus ar vienu karoti sāli, un vienmērīgi uzlikt uz saites vai lupatiņas, kuru liek uz krūtīm un atstāj uz nakti. No rīta krūtis notīra ar mitru salvetīti, parasti pāri palikusi ir tikai sāls.

2. Vienādās proporcijās samaisīt eļļu, medu un miltus. Uzlikt uz saiti vai marli, un likt uz krūtīm, pa virsu plēves kārtu un tai pa virsu savukārt vates kārtu. Atstāj uz 3 stundām un tad nomazgā.

3.  Samaisa 1 ēdamkaroti medu, 1 ēdamkaroti saulespuķu eļļu, 1 ēdamkaroti miltus un 1 ēdamkaroti sinepju pulveri. Izmīcīt plānu plācenīti un uzlikt vai nu uz muguras, vai krūtīm. Atstāt uz 2 stundām, atkarībā no pacietības. Tādam plācenim ir labi pievienot 1 ēdamkaroti šņabja, ūdens peldē uzsildīt un uzlikt uz krūtīm vai muguru, izvairīties no sirds zonas.
Pāris seansi ar augstāk minēto plācenīšu un komprešu pielikšanu ļauj pilnībā tikt vaļā no klepus un ar tā izraisītām sekām.

avots: VK.com
 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?