asdf

Traģiskas mazuļa bildes, bērns nācis pasaulē tikai ar vienu actiņu sejas vidus daļā, ar mutīti un bez deguna! Šis baisais notikums satricināja pasauli. Jaundzimušo pielīdzina mitoloģiskajai būtnei – ciklopam.

Mediķi uzskata, šis mazulis sirgst ar ciklopisma sindromu, kas saistīta ar mutāciju mugurkaula veidošanās periodā, kā rezultātā acs āboli pilnībā vai daļēji ir saauguši, veidojot vienu acs dobumu.

Ciklopisms ir ļoti reta parādība, bet šādos gadījumos iestājas jau pirmajā grūtniecības stadijā, kad auglim sāk attīstīties smadzenes un acis. Parasti “ciklopiem” nav deguna, kas redzams arī šajā baisajā video.

Lasi vēl: 
Šoks! Piedzimis zīdainis ar divām galvām
Šoks! 21 gadu jauna sieviete iešauj sev galvā uzņemot selfiju. Un citi nāvējoši sefiji
Šoks, kas satrieca visu pasauli! Līna Medina – neticams 5-gadīgas mātes stāsts

Šīs bildes tika publicētas kādā vietnē slaati.com Saūda Arābijā. Nelaimīgā mazuļa māte, kā tika ziņots, ir ēģiptiete. Jaundzimušais nāca pasaulē pilsētā El Senbellawein, kas atrodas Ēģiptes Ziemeļaustrumu daļā.

Cēlonis, kādēļ bērns sasirga ar ciklopisma sindromu esot vēl auglim mātes organismā, pēc mediķu domām – medikamentu lietošanas vai radiācijas sekas pirms mātei iestājās grūtniecība.

 

Šokējoši tragiskais notikums liek aizdomāties visiem par savu veselību un bērnu nākotni!

Avots: slaati.com

 
1 Comment

Komentēt

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?