resnā

Kādai mammai, kuru par resnu sauca viņas kolēģi, izdevās gada laikā notievēt tik ļoti, ka tagad viņa nēsāja par sešiem izmēriem mazākas drēbes.

Džeimija Alikera svēra 120 kilogramus. Viņas 26. izmēra ķermenis bija dzīvs apsmiekls viņas kolēģiem.Bet tagad, divu bērnu māmiņa no Vitlesijas, Kembridžšīrā ir zaudējusi vairākus desmitus kilogramu un, nu, viņa nēsā 20. izmēra drēbes.

Džeimija pastāstīja: “Mani kolēģi un bukmeikeri, ar kuriem kopā strādāju, kas bija pieauguši vīrieši, mani sauca par resno m***u, klientu priekšā un iedrošināja, lai arī viņi mani tā sauc.”

“Tas man lika sastingt. Es ienīdu sevi. Es biju liela kopš pusaudža gadiem. Man šķita, ka svars bremzē manas karjeras izaugsmi.”

“Tādēļ, mani skolā izsmēja. Kad sāku strādāt, man šķita, ka tas beigsies, bet kļuva vēl sliktāk.”

Metusi izaicinājumu saviem pāridarītājiem, Džeimija cītīgi strādāja un 20 gadu vecumā jau kļuva par menedžeri.

resnā2

Bet pirmajā darba dienā, kopš stāšanās jaunajā amatā, viņas veikals bija bruņotas laupīšanas mērķis, viens noziedznieks viņai pie kakla turēja nazi, kamēr pārējie aplaupīja veikalu.

Noziedzniekus tā arī neatrada, bet Džeimija bija tik traumēta, ka nespēja iziet no mājas.

Viņa pastāstīja: “Man sākās panikas lēkmes un atcerējos tos šausmīgos notikumus. Es nevarēju atrasties cilvēkos, tādēļ ierāvos sevī. Tad es paliku stāvoklī. Mans svars grūtniecības laikā krasi pieauga, kad piedzima meitiņa nēsāju jau 26. izmēra drēbes. Es nolēmu, ka man jāmainās, jo nevēlējos, lai meita uzaug ar neveselīgu attieksmi pret ēdienu, vai viņai kāds dara pāri – tā kā man.”

Džeimija sameklēja terapeitu, kas palīdzēja pārvarēt traumu un viņa atkal spēja apmeklēt publiskas vietas.

Džeimija izmēģināja ekstrēmas diētas, kā rezultātā, viņai izveidojās aknu mazspēja un žultsakmeņi.

Pēc atveseļošanās no operācijas, Džeimija devās pie ārsta, lūdzoties, lai viņš palīdz atbrīvoties no liekā svara.

resnā3

Viņš atbildēja: “Tu vienmēr esi bijusi liela, ko tu gribi, lai es daru tavā labā?”

“Man sāpēja sirds. Vairāk par visu, es vēlējos pārstāt būt liela. Ja es varētu nogriezt nost taukus, es to izdarītu,” Džeimija atzīstas.

Viņa jutās tik draņķīgi, ka izvairījās doties iepirkties kopā ar citiem cilvēkiem, lai tie neuzzinātu viņas izmēru. Beigu beigas, viņa atzinās savai labākajai draudzenei, Džemmai Ferrari.

Džemma piedalījās Vitlisejas Slimming World grupā un iedrošināja piedalīties arī Džeimiju.

Džeimija pastāstīja: “Pirms es turp aizgāju, es par visu nervozēju, bet tur visi cilvēki bija labestīgi un uzņēma mani atplestām rokām. Pirmo reizi savā dzīvē, mani neviens netiesāja. Viņi neskatījās uz manu izmēru, bet uz manu personību.”

“Kopš pirmās tikšanās, es neskatījos atpakaļ.”

resnā4

Gada laikā, viņai izdevās zaudēt jau 40 kilogramus.

Viņu atbalstīja arī viņas partneris, Daniels Harisons.

Džeimija tagad strādā par Slimming World konsultanti un dalās ar savu stāstu, cerībā, ka tas iedvesmos citus, kas cīnās ar lieko svaru.

“Es zinu, kā ir justies lielai, ienīst sevi un justies tā, itkā tu nekad nevarētu mainīties, bet es vēlos parādīt cilvēkiem, ka to var mainīt,” Džeimija pastāsta.

“Es katru dzimšanas dienu, nopūšot uz tortes esošās svecītes, vēlējos – kaut man izdotos zaudēt svaru.”

“Tas bija garš ceļš, bet beigu beigās, mana vēlēšanās ir piepildījusies.”

Avots: mirror.co.uk

osta1

 
1 komentārs

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?