Katra mājsaimniece zina, ka baltas krāsas gultasveļas var mazgāt apmēram reizi vienā-divās nedēļās. Bet ko gan darīt ar spilveniem?Diez vai tu mazgā vai nes uz ķīmisko tīrītavu divas reizes gadā spilvenus. Bet tiem ir jāpievērš daudz lielāka uzmanība, jo tu uz viņiem taču guli.

Ar laiku uz spilveniem sāk parādīties dzelteni pleķi, iekšpusē sāk krāties putekļi un netīrumi. Sanāk pirkt vairākus spilvenus gadā-tas nav risinājums. Lai atgrieztu spilvenos mirdzumu un sniegbalto krāsu, mēs esam tev sagatavojuši detalizētu instrukciju tīrīšanā.

1 (1)

 

Kā pareizi mazgāt spilvenus 

 1.  Noņem spilvendrānu, tās ir nepieciešams mazgāt atsevišķi. Ja tavam spilvenam ir speciāls spilvendrāns, tad to noteikti arī mazgā atsevišķi.
 2.  Ieliec spilvenus veļas mazgājamajā mašīnā. Labāk mazgāt uzreiz divus, tā veļas mašīna varēs saglabāt balansu, un nesitīs spilvenus pret stikla durtiņām.
 3.  Pievieno mazgāšanas līdzekli. Lai efektīvāk varētu izbalināt un atbrīvot spilvenu no dzeltenajiem pleķiem, sajauc vienu glāzi mazgāšanas līdzekļa pulvera vietā, vienu glāzi balinātāja.
 4. Ļauj veļas mazgājamajai mašīnai strādāt uz maksimālā ūdens karstumā. Noteikti jāņem vērā arī skalošanas režīmi, lai nepaliktu nekas no ķīmiskajām vielām.

Tas arī viss! Pēc šī visa ir vajadzīgs kārtīgi izžāvēt spilvenus.

avots: takprosto.cc
 
3 Comments
 1. armocci 3 gadi ago

  Re ku bij padoms!!!

 2. ikss 3 gadi ago

  mēģināju mazgāt …un tas bija karstā laikā ……..uzliku žāvēties uz lodžijas un IZMETU ĀRĀ UN IEGĀDĀJOS JAUNUS …..sāka smakot ……

 3. Dace 3 gadi ago

  un vēl viņi saveļas pēc mazgāšanas. sūdīgs padoms 😀

Komentēt

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?