-0.4 C
Rīga
trešdien, marts 29, 2023

8 POZAS, KAS GARANTĒ ORGASMU (PLUS VIENS MAZS NOSLĒPUMS) 18+

 

COLOURBOX9673168

Meitenes, tā mums ir brīnišķīga brīvdiena. Un es nepavisam nerunāju par Valentīndienu. Es netaisos jums stāstīt par mīlas romāniem.

Un es nerunāju par filmu “50 Greja nokrāsas”.

Ir pienācis īstais laiks satikt pievilcīgu puisi, kurš palīdzēs jums noņemt uzkrājušos seksuālo spriedzi.

Kādās pozāss tad ir vislabāk nodarboties ar seksu, lai gūtu pilnīgu seksuālu apmierinājumu? Vīriešus vienmēr pievelk sieviešu jaukumi. Kad lietas nonāk līdz seksam, jūsu libido ir tik spēcīgs, ka jebkurš sekss, kas jūs neaizved līdz orgasmam, no kura netirpst viss ķermenis, to neapmierinās.

Apskatīsim labākās pozas, no kurām jūs gūsiet maksimālu baudu.

Es vēlos jums pačukstēt kādu mazu noslēpumu: tikai no ieiešanas jūs orgasmu nesasniegsiet. Daudzi uzskata, ka tas ir iespējams, bet patiesībā tas ir mīts.

Desmitiem zinātnieki un desmitiem iztaujātās sievietes apgalvo, ka klitora simulācija ir nepieciešama orgasmam. Nevis ieteicama, bet vienkārši nepieciešama.

Par labākajām pozām tiek uzskatītas tās, kurās jūs varat sasniegt vajadzīgo stāvokli, simulējot klitoru. Vai, vēl labāk, tās, kurās jūs varat to darīt pati.

Zemāk tiks apskatītas 8 vislabākās pozas seksā, kas garantē neaizmirstam orgasmu sievietei. Gribu jūs pabrīdināt, ka “Doggijs” šajā sarakstā neietilpst.

1. Intīma saruna

Vai jūs zināt, ka varat būtiski uzlabot misionieru pozu, ja vienkārši zem sava dibena paliksiet spilvenu?

Es zinu, cik ļoti jūs ienīstat misionāru pozu. Misionāru pozu jums sniedz baudu tikai jūsu sapņos, kad jūs skatieties uz sava mīļotā pleciem vai arī skatieties griestos un sapņojiet par to, kādas lietas sev nopirksiet internetā.

Bet, ticiet man, tāda poza tomēr ir diezgan laba. Apgulieties uz muguru un paņemiet vismīkstāko spilvenu. Palieciet to sev zem dibena. Tas ļaus pacelt daļu no jūsu ķermeņa un veicinās dziļāku locekļa ieiešanu jūsos. Ar kājām apķeriet savu partneri vēl dziļākai ieiešanai.

Tāda poza ļauj viegli piekļūt jūsu klitoram, un sāk to berzēt, jo ir ļoti grūti sasniegt orgasmu tikai no ieiešanas vien. Šajā brīdī kaunam nav vietas.

2. Urbis

Tas ir vēl viens triks, kā dažādot misionāru pozu. Apgulieties misionāru pozā, bet savas kājas iztaisnojiet tik taisnas, cik vien variet un uzlieciet tās partnerim uz pleciem, bet viņš taja laikā ieies jūsos. Jums jāsajūt, ka viss jūsu ķermenis ir saliekts gluži kā saliekamais galds.

Ja vingrums jums atļauj, tad paceliet kājas no viņa pleciem (turiet tās atstatus) un pievelciet kājas savam ķermeni klāt tik tuvu, cik vien iespējams. Tagad šāda poza vēl vairāk atgādina saliekamo galdu.

Tādā pozā klitoru stimulēt būs nedaudz grūtāk, bet viņa gurna kauls tiks piespiests jums ar tādu spēku, kas noteikti radīs nepieciešamo berzi.

Esiet gatavas: iespējams, tā ir visdziļākā ieiešana. Jūs varat padomāt, ka viņa “ierocis” ir nakts laikā divkārt palielinājies (kaut arī patiesībā tā nav).

3. Ēdamkarote

Meitenes, kas mums patīk vairāk par pozitīvām emocijām? Nekas!!!Joks. Mums patīk orgasmas. Un šajā pozā orgasmu sasniegsiet jūs abi.

Pieņemsim, ka jūs guļat tādā mīļā pozā – jūs esat tējkarote, bet viņš ēdamkarote. Ļaujiet viņam ieiet jūsos no aizmugures.

Tādā pozā viņam nebūs viegli jūsos ieiet, tāpēc lai viņš paliek jūsos un uzspiež uz vajadzīgām sieniņām. Tādējādi viņš stimulēs jūsu G punktu.

Tāda poza viņu atslābinās, viņa rokas būs aktīvas un brīvas, lai aiztiktu jūsu intīmās zonas, kas ir oti svarīgs faktors labākā stāvokļa sasniegšanai. Tā kā jums priekšā ir brīva telpa, jūs varat sevi aiztikt, kur vien vēlaties.

Un pēc tam, kad jūs abi būsiet sasnieguši orgasmu, varat atjaunot glāstus. Bet nekādas citas kustības labāk neveikt. Ja nu vienīgi ieiet dušā.

4. Aziātu jātniece

Nav labākas pozas par to, kur jūs sēžat virsū partnerim, lai sajustu, ka jūs pilnībā kontrolējat savu baudu. Jūs varat kontrolēt ieiešanas ātrumu, dziļumu un kādas sieniņas loceklis aizskar.

Uzsēdieties virsū, nolaidieties zemāk tuvāk viņam un sāciet kustēties uz augšu-uz leju. Jūs lieksieties nedaudz uz priekšu, kad atradīsieties šajā pozā, bet centieties sēdēt taisni, lai jūsu ķermenis būtu perpendikulāri viņa ķermenim un nedaudz vērsts uz aizmuguri.

Tāda poza veicina dziļāku ieiešanu, jūsu klitors tiks stimulēts, kā arī šī poza pagarinās jūsu augumu, kas padarīs jūs skaistāku un slaidāku.

Uzvara, viennozīmīgi, būs jūsu.

5. Aziātu jātniece otrādi

Jātnieces poza ir brīnišķīga, bet jūs varat visu vēl labāk kontrolēt, ja nedaudz atkāpsieties no šī klasiskās pozas un apsēdīsieties otrādi.

Apsēdieties uz vīrieti, tieši tāpat, kā jūs darījāt “jātnieces” pozā, bet pagriezieties ar muguru pret viņu, lai jūsu dibens būtu aptuveni pie viņa sejas. Kad jūs esat tādā pozā, tad leņķis, ar kādu partneris jūsos iekļūst, ļauj to izdarīt vieglāk, kā arī piekļuve G punktam ir vieglāka.

Lai ieiešana būtu vēl dziļāka, apsēdieties taisni, bet vīrietis lai izplet savas kājas sev pretim. Pēc tam uzlieciet ceļus uz gultas katrā pusē partnera gurniem, lai jūs varētu kontrolēt ieiešanas tempu.

Neaizmirstiet atliekties atpakaļ, lai labāk stimulētu G punkta priekšējo sieniņu, kā arī paglaudīt sevi.

Es saprotu, ka viņa kājas nav tā seksuālākā daļa vizuālai stimulācijai, bet, ko gan orgasma dēļ neizdarīsi, vai ne tā?

6. Guļus no aizmugures

Apgulieties uz vēdera, un partneris lai uzguļas jums virsū tieši tādā pašā pozā. Tādā pozā jūs izskatīsieties pēc tārpiņiem.

Viņš var atbalstīties uz savām rokām, it kā pumpētos, vai arī ar vēderu uzgulties jums uz muguras. Pēc tam nedaudz saliecieties, lai viņš varētu ieiet jūsos un ausī čukstēt jums mīļus vārdiņus.

Spēks, ar kuru viņš guļ uz jums, pastiprinās berzi starp ieiešanu. Jūsu klitors tāpat berzīsies pret gultu, kas, savukārt, pastiprinās tā stimulāciju.

7. Tauriņš

Ja jums ir jau apnicis nodarboties ar seksu gultā, tad jūsu vīrietis var nostāties ar skatu uz gultu, un jūs apgulsieties gultā ar izplestām kājām. Viņš ieies jūsos stāvus, ieiešanas leņķis padarīs jūsu klitoru redzamu, tāpēc jūs vai arī viņš variet to stimulēt.

Nedaudz piepaceliet dibenu un savu kāju uzlieciet viņam uz pleciem, lai panāktu dziļāku ieiešanu.

Stāvus poza prasa mazāk enerģijas no viņa puses, bet ieeja īstajās “durvīs” būs vēl taisnāka, tāpēc viņš spēs jūsos ieiet ātri vai arī lēni, atkarībā no vēlmēm, turklāt īpaši nenogurstot.

8. Jāšus

Šī poza ir fantastiska, jo tā vispār neprasa nekādu piepūli. No tās jūs gūsiet milzīgu daudzumu pozitīvas emocijas, un mēs visi zinām, cik ļoti tas patīk meitenēm.

Lai jūsu partneris apsēžas kā parasti, un jūs apsēdieties viņam priekšā. Un ta vietā, lai lēkātu augšā-lejā, vienkārši apļojiet gurnus, lai viņa “ierocis” visu laiku berzētu jūsu G punkta sieniņas.

Nedaudz atliecieties uz atpakaļu, lai tiktu pie klitora. Neaizmirstiet sevi glāstīt. Meitenes, mūsu orgasms ir mūsu rokās. Beidziet kautrēties, izbaudiet sevi un savu partneri.

avots: soulpost.ru
 

3 KOMENTĀRI

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here