9 C
Rīga
sestdien, maijs 8, 2021

10 padomi, kā atbrīvoties no liekā svara

 

_kompleks_uprazhneniy

1.Kad esi ļoti izsalkusi, pirms ēdienreizes apēd gabaliņu melnās šokolādes vai karoti medus. Tā tavas asinis ātrāk apmierinās kāri pēc glikozes un Tev nevajadzēs daudz ēst, lai apmierinātu savu izsalkumu.

2.Tu apēdīsi mazāk, ja 10 minūtes pirms ēdienreizes izdzersi glāzi ūdens.

3.Maltītes laikā koncentrē visu savu uzmanību uz ēdienu. Nedomā par darbu vai ko citu nepatīkamu. Labāk baudi ēdienu, katru kumosu, tā Tu ātrāk gūsi sāta sajūtu un nepārēdīsies. Centies steigā neaprīt savas pusdienas.

4.Ēd skābus kāpostus, jo tie palīdz notievēt. Tā sagremojas pateicoties pienskābajām baktērijām, kas uzlabo zarnu darbību, nomācot kaitīgo floru un izvada šlakas, vienmērīgi novēršot disbakteriozi.

5.Auksts, vārīts un ar mizu kartupelis ir mazāk kaitīgs Tavam viduklim, tāpēc, ka pie atdzišanas tā šķiedras grūti sagremojamo cieti pārvērš viegli sagremojamā cietē, kas pēc savas uzbūves atgādina sietiņu. Ne velti Madonna ieviesusi vienu vārītu kartupeli ik dienas.

6.Lai atbrīvotos no kalorijām, ko uzņemam ēšanas laikā, neēd brokastīs neko, izņemot auzu pārslas ar ūdeni. Un līdz pusdienām noturies tikai ar ūdeni. Tā tu ne tikai attīrīsi organismu, bet arī kalorijas.

7.Ja Tu bieži runā pa telefonu, tad ievies noteikumu- staigāt sarunas laika pa istabu. Dietologi iesaka. 20 minūšu sarunā var sadedzināt tik daudz kaloriju, cik satur neliels gabaliņš picas.

8.Domā, ka tējai pievienojot brūno cukuru, tad notievēsi? Nekā tamlīdzīga. Pēc kaloriju daudzuma baltais un brūnais cukurs ir kā dvīņubrāļi. Vienkārši priekš brūnā cukura izgatavošanas netiek izmantots kaitīgais balinātājs.

9.Nerāj sevi par to, ka apēd par daudz frī. Labāk uzslavē sevi par to, ka neapēdi hamburgeru vai šokolādes desertu. Galvenais atceries- pozitīva nostāja ātrāk ļaus notievēt, nekā mūžīgi pārmetumi sev.

10. Notievēšanas zupa sastāv no burkāniem, kāposta, sīpola, bietes un liela daudzuma smalki sagrieztas selerija saknes. Lai notievētu, šo zupu jāēd pēc katras ēdienreizes, kaut vai pa vienai karotei. Principā apēst šādu zupu var neievērojot nekādas diētas. Pavisam vienkārši. Ēd visu kopā ar šo zupu.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!