danish-girl-3-resized

Pēdējā laikā Eiropā aizvien biežāk musulmaņu imigranti veic uzbrukumus pret attiecīgo valstu sievietēm. Kārtējais šokējošais gadījums notika Dānijā pagājušā gada nogalē un nu noslēdzies tiesā.

23 gadus jaunā Nanna Skovmanda musulmaņu vīriešu uzbrukumu aprakstījusi pati savā Facebook profilā: “Asinis tek no manas mutes, pakauša un citām brūcēm. Mana lūpa ir pāršķelta uz pusēm, līdz pat degunam… Es nesaprotu… Man ir daudz jautājumu. Kāpēc? Kāpēc mēs? Kāds ir šīs vardarbības iemesls? Kas notiek šo imigrantu galvās, ka viņi tāpat vien uzbrūk pārim uz ielas Ziemassvētku vakarā? Es esmu naida, dusmu un skumju pārpildīta. Es nevēlos šos cilvēkus savā rajonā, pilsētā vai valstī.”

Viņi esot pastaigājušies pa Kopenhāgenas rajonu, kurš zināms ar lielu musulmaņu daudzumu, līdz pretī izbraucis kāds agresīvi noskaņots, acīmredzami nepilngadīgs, tīnis, jautājot vai viņi meklē problēmas.

Nannas draugs Mads neizturējis un pajautājis pusaudzim: “Ko? Ko tu gribi?” Ne vairāk kā 17 gadus vecais musulmanis paķēris stikla pudeli un iesitis Madsam pa galvu.

Tad no blakus esošā pagraba uznāca vēl jaunieši, bruņojušies ar dzelzs ķēdēm, kādas izmanto, piemēram, velosipēdu pieķēdēšanai. Viņi uzreiz uzbruka Madsam, kurš centās aizstāvēties, tomēr no sitieniem un spērieniem drīz vien nokrita zemē. “Viņš man kliedza lai bēgu prom, tomēr es baidījos, ka viņi viņu nogalinās, tādēļ iejaucos,” stāsta Nanna.

Rezultāta arī viņu nogāza zemē un sita ar ķēdēm, pēc kā jaunieši aizskrēja prom.

Jau tiesas zālē šie paši jaunieši gardi smējušies un situši viens otram plaukstā, jo īpaši priecājoties, kad tika nolasītas uzbrukuma sekas.

FOCUS.LV
 
61 Comments
 1. andza 5 gadi ago

  un cik ilgi vel Eiropa pacietis sitos beglus kad Eiropa sapratis ka tas ir kars pret Eiropu pret Eiropas iedzivotajiem.tiesam Eiropa gaidis visu tautu sacelsanos.kad visas Eiropas tautas izies ielas un paradis ko nozime vienota Eiropa.attieciba pret musulmaniem kas nav pat Eiropiesi

  • Inta... 5 gadi ago

   Apšaut,tādus idiotus,izdzimteņi,jo viņiem jau nekas nav svēts… kam mums tādus mežoņus vajag… pa reiz ir ,ka apšaus visus,kuri pārkāps robežu,bez dokumentiem,lien kā sērga…

 2. Vilnis 5 gadi ago

  Visus šitos gāzes kamerās…

 3. sprīdis 5 gadi ago

  un kāda tad bija tiesas reakcija? spriedumu studijā!

 4. marko 5 gadi ago

  Kad valdības ieklausīsies cilvēkos?ja agrāk es biju neētrāli noskaņots tad tagat pēc šo musuļmāņu ieplūšanu eiropā un viņu izdarībām man ir tikai radies naidcs.kādeļ visām eiropas valstīm ir domāta armija?vienkārši nelaist viņus eiropā.ja valdības nesaprot ka neviens nevēlas musulmaņu emigrantus redzēt savās valstis tas nozīmē ka gaida ka cilvēki sāks paši rīkoties pret musulmāņiem jo viņi sēj tikai naidu nevis žēlumu.viņiem liekas ka visu viņu darbības Allahs adtaisno un viņiem tas tiks atalgots.valdībām jāsaprot ka par to ka viņiem palīdzot musulmāņi smejās jo mēs aiz sava žēluma gatavi viņiem maksāt,dot palīdzības,pabalstus,labākus dzīves apstākļus,medicīnu un atļaujam viņiem darīt ko grib un veikt kriminālas darbības pret cilvēkiem mūsu valstīs.TAD KO DOMĀT PAR TADAM VALDĪBĀM!!!!???Cilvēkiem bus pašiem jarīkojās,lai to apturētu?

 5. es 5 gadi ago

  tagat ir pavisam cita problema Eiropa pa druscinai izmirst Musulmani te ievazajas lai okupetu eiropu pa visa jo vini te ir pievairojusie ari lidz riebumam bet kristiesi izmirst,kadel kadel kristiesi savas alkatibas del pasi sevi iznicina kadel cilveku izstrukuma del tiek laisti ieksa citas ticibas bet netiek atbalstitas pasu jaunas gimenes,dota bridi musulmani Eiropa ir vairak neka Eiropiesuvai loti lidziga skaita.ta ir pasnaviba Eiropai,bet valdibam intrese tikai nauda.

 6. Anto 5 gadi ago

  Lai sit savas sievietes

 7. Inese 5 gadi ago

  Visi sēž pie datoriem un tikai raksta komentārus. Jūs domājat, ka valdība Jūs visus dzird, vai lasa? Viņiem ir pie vienas vietas, ko domājam mēs, jo neskatoties uz tautas protestu, vienalga dara mums par spīti pilnīgi visu. Tad priekš kam ir vispār vajadzīga tāda valdība visā Eiropā.

 8. sandijs 5 gadi ago

  daz cilvek pareiz izsakas ja ta turpinasies mus nacij vienkars izmirs tagad cik procent jau izbraukus no majam

 9. krusa 5 gadi ago

  nevajag ielaisties ar šiem-migrantiem! dzīvojiet savu dzīvi un ļaujiet dzīvot viņiem!

  • tas es 5 gadi ago

   Kas tad nu-nevajag ielaisties. Pa savu pilsētu nedrīkst pat pastaigāties???

 10. vova 5 gadi ago

  Krietni!
  Vai tad tas nav tas, ko dāņi vēlas, salaižot šos civilizācijas atkritumus pie sevis?

 11. ... 5 gadi ago

  musulmanim nepaklausīgu sievieti nosist līdz nāvei ir goda lieta.

 12. V 5 gadi ago

  Apšaut pirmkārt vajag savas valdības, kas šos mēslus velk iekšā!

 13. janis 5 gadi ago

  laiks dedzinat vinus ar vinu pasu budam,kartiba jasak nemti pasu rokam,no valdibas nekada labuma,vel labak Ukrainas variantu veidot….!

 14. janis 5 gadi ago

  ka taisnibu raksti ta nepublice komentaru,verts tad vispar publicet tadus rakstus kur var komentet..,publice smiekligos komentarus…!

 15. Anonīms 5 gadi ago

  pagājušā gada nogalē

 16. ***** 5 gadi ago

  Vai tikai es pamanīju,ka brūču izveitojums-katrā bildē atšķiras?!

  • Anonīms 5 gadi ago

   Spoguļattēls.

  • Pāķis 5 gadi ago

   Brūces ir identiskas. Vienkārši viena bilde iekopēta “otrādi”

 17. ***** 5 gadi ago

  Vai tikai es pamanīju,ka brūču izveitojums-abās bildēs ir dažāds?!

  • Andris 5 gadi ago

   Bilde ir viena un tā pati, vienkārši pirmā ir fotogrāfēta ar aizmugurējo kameru un otra ar priekšējo, un priekšējā kamera bildes apmet otrādāk!

  • haralds 5 gadi ago

   viena bilde spoguļāttēlā ielikta!

  • lana 4 gadi ago

   Kaut kas nav,neticu ne spoguļattēlam,otrādāk kamera,aizdomīga man tā rēta un tās novietojums.

 18. ediks 5 gadi ago

  es savu sievu arii regulaari situ, tad kailu piesienu pie koka un draazhu dupsii, tas vinju nenormali uzbudina…tad kailai lieku raapot pa griidu liidz kameer atnaak mani draugi kuriem ljauju vinju izvarot, ta kaartiigi, lai nevar apseesties kaadu meenesi…jo mana sieva ir palaistuve…un principaa visas sievietes ir peedeejaas palaistuves, padauzas, shmaras un sljuhas kas ir jaadraazh taa ka piiizda ir jeela liidz asiniim, faking srannnaaas kunjas

  • Normālā 4 gadi ago

   Gan jau gejs, ja jau tā runā par sievietēm + kaut kāda skrūvīte izkritusi.

  • Marika 4 gadi ago

   Edika IP adrese 95.210.173.21

  • rb 4 gadi ago

   forši visus patrolloji? pakaitināji? tgd vari papriecāties un šitādus komentārus nav jēgas atstāt, jo biku pārāk labi saprotams, ka trollo 😉

 19. ediks 5 gadi ago

  es savu sievu arii regulaari situ, tad kailu piesienu pie koka un draazhu dupsii, tas vinju nenormali uzbudina…tad kailai lieku raapot pa griidu liidz kameer atnaak mani draugi kuriem ljauju vinju izvarot, ta kaartiigi, lai nevar apseesties kaadu meenesi…jo mana sieva ir palaistuve…un principaa visas sievietes ir peedeejaas palaistuves, padauzas, shmaras un sljuhas kas ir jaadraazh taa ka piiizda ir jeela liidz asiniim, faking srannnaaas kun…as

  • Mhm 5 gadi ago

   Slims, kuram visticamāk nav sieva! Un tādus kā tevi drāz* dirs* katru vakaru

  • hall 5 gadi ago

   Tev laikam kautkas nav kaartiibaa ar galvu….vienkaarshi bez vaardiem,ka vispaar taadi briesmonji kaa tu dziivo

  • es 4 gadi ago

   Slimnieks,taadus jaaizolee no sabiedriibas

  • alex 4 gadi ago

   Eee tu ediķ,peğik tads pats ka tie kropļi vien esi.Tadiem,ka tev un tiem musslimiem nav vietas uz zemes.Ganjau,ka pasam patik ka njem rakam.

  • indigo 4 gadi ago

   Liekas,ka uzrakstiji savu dzivesstastu no kameras laikiem..

  • SandraDark 4 gadi ago

   Padomā pats, ja Tu tik ļoti pazemo sievietes un viņas nostādi bez maz vai pēdējā vietā? Vai pret savu māti tapat izturies? Sievietes ir tās, kas laiž pasaulē dzīvību…un laida arī Tevi.. Tak jel padomā kārtīgi….Domāju, ja katra sieviete vnk nospļautos, negribētu ne bērnus, neko..visu pamestu.. Kur jūs vīrieši liktos? Cilvēki izmirtu 🙂

   • Ainārs 4 gadi ago

    Tevi edik novēlu atrast pēc IP adreses, iemest ķurmī, lai tev tur dirsā iebāž stikla burku un saplēš to, iesperot no visa spēka pa kunģi!

    • Zane 4 gadi ago

     Piekritu tev. Kur tadi spragoni rodas. Vnk tadu sugu vajag iznidet. Tiesam cietuma tevi par siwvieti pataisis un tad tu redzesi ka pat pirdienu nejutisi viss ies pa taisno.

  • DZINTARS 4 gadi ago

   edikam cepums ar ciankaliju.-SABIEDRIBAS HEMOROIDS.

  • Dina 4 gadi ago

   Musulmaniem ja brauc atpakal necilveki

 20. lilly 5 gadi ago

  Nez kapec nepuemin tautibu,bet gan religiju. Citiem noziedzniekiem gan tautibu saka . Kada gan naida kurinasana.,lai butu vieglak kontrolet cilvekus. Nekartibu celaji un noziedznieki ir visur. Un nav svariga te religija.

  • Anonīms 5 gadi ago

   D**** ej s*** aita, musulmaņiem nav kultūras.

 21. ? 5 gadi ago

  Neviens neredz ka sis bildes ir fotoshops. Viena bilde vinas sejas laba puse ir sasista bet otra sejas kreisa puse. +bruces nav vienadas. Cik jums leti var uzskribulet stastinu un visi brec tik sausmas sausmas

 22. Ax. 5 gadi ago

  **** Zvaigznīt….:) Zini tādu priekšmetu kā “spogulis” + “telefons ar kameru” ???? 🙂 Pakustini galvu-moš smadzenes iedarbosies….Tas tā-joke Bet paši vainīgi ar savu demokrātiju,cilvēktiesībām utt. Piedodiet,bet laiku,ko patērēja glābjot “izmisušos slīcējus” (un cita veida ucināšanos ar “nabaga bēgļiem”),varēja izlietot,nogremdējot veel pārējos , veselos kuģīšus…..,jo problēmas būs,…arī mums. Tādēļ Radītājs ir sadalījis visus tur, kur katram ir viņa vieta..Nēģeris dzīvo savā Afrikā,ķīnietis – Ķīnā, latvietis-Latvijā utt.Nedrīkst maisīt visu kopā-cilvēks jau tā ir nežēlīgākā (un nesaprātīgākā -nejaukt ar “gudrs”) radība pasaulē,bet musulmanis ar savu galējībās aizgājušo ticību,pat pie tādiem nav pieskaitāms…. !! P.S. 🙂 Vai tik nebūs drīz jālūkojas pēc kā šaujama….

 23. xxx 5 gadi ago

  Lai tie kropli paraadaas LV un saak dziit putekljus, dabus mizaa aatri vien, nebuus viniem te nekaada revoluucija, laetinjie ar krieviem buus uz vienu roku, esmu par to parliecinats,,,, musljiki, vaacaties kur jums vieta, te nebuus nekaads sveetais kars ar kamikadzes variantu…., atri piepljuutiisiet bikses….ja palaidiisiet rokas LV. ESAPSOLU.

 24. xxx 5 gadi ago

  PSCCC

 25. Vita 5 gadi ago

  Teiksu vienkārši —- PRIJEHAĻI…. un tas nav ne pirmais ne pēdējais gadījums. Lai Dievs mums visiem žēlīgs, jāsaka tā. Tas ir tikai sākums, tas nav atkarīgs no Mazajiem cilvēkiem, jo Viņi neko neizlemj. Izlemj tie, kas troņos sēž un paši paliek neskarti, kad cilvēkus, kas viņiem uzticēti vnk. galina nost.

 26. Mmmmmmm 5 gadi ago

  Šīs bildes jau sen pa netu klejo. Sievietei uzbruka suns. Te nekāda sakara ar musulmaņiem nav un izņemot suni neviens cits viņai neuzbruka.

  • Andris 5 gadi ago

   nemuldi, te ar suni tiešām nav nekāda sakara. Ieraksti iekš google “woman attacked by muslims”.. tie arī būs tavi nosauktie “suņi” un citi lopi.

  • Krūklis 4 gadi ago

   Tu laikam neatšķird koduma pēdas no sitiena pēdām 🙂

 27. mekletajs 4 gadi ago

  http://www.tv2lorry.dk/artikel/269074 tiem, kas apgalvo, ka fotošops un nav īsts. Tas ir noticis 2014. gadā.

 28. Xxx 4 gadi ago

  To pašu viņiem Latvija izdarīt tiem idiotiem

 29. Truth 4 gadi ago

  tas bridis kad tu saproti, ka abas bildes ir daudz kluudu, iespejams pat katra bilde ir cita sieviete bet pirmaja asinis un zilumi ir uz kreisas puses un otraja uz labas?? da faq, sie visi stasti ir tik loti slikti sataisiti… vareja jau labak.
  musdienas lielaka dala lapu taisa fake stastus vai balstitus uz citiem pavisam citadakiem notikumiem, vienkarsi beidzas sekot un lasit sos meslus. jebal uzkurina sie brainwashed sheeps.

  • Anonīms 4 gadi ago

   neienāca prātā, ka 1 bilde varētu būt foķēta spoguļattēlā?? lafa..

  • Diii 4 gadi ago

   paskaties uzmanīgāk! spoguļatēls.. vai arī tev liekas ka dzimumzīmes arī pārzīmējuši? pietam asinis un zilumi identiski uz abām pusēm!

  • Anonīms 4 gadi ago

   pirmo bildi nema kads cits bet otra bilde sefijs tapec are zilumi izkatas ka cita puse (:

 30. Anonīms 4 gadi ago

  Jums butu japarbauda informacija , si meitene (attela) tika piekauta,bet ne ar kedem un ne musulmani.Danija par to piekausanas gadijumu loti daudzrunaja, bet tas notika jau vairak kaa gadu atpakal. Ta kaa nezinu vai tas kas aprakstits tiesam ir noticis,bet bilde neatbilst aprakstam.!

 31. Anonīms 4 gadi ago

  baltijas jura,un ar granatam nometat

 32. Anonīms 4 gadi ago

  navi imigrantiem ja nav cilveka tad nav neies tos sudus zelot

 33. Anonīms 4 gadi ago

  Cilvéku tuvredzíba un nespéja saskatít lietas patieso jégu ievedís cilvéci kapá! Médiju spéks ietekmét indivídu izpratni par notikumiem pasaulé ir notrulinájis cilvéku spéju pashiem analizét un izvértét. Musulmanji? Ir pietiekami daudz valstis ar musulmanju ticíbu! Uz ko tieshi, kad tiek teikts “mususulmanji”, tiek bakstíts? Cilvéki ar agresiju, tieksmi uz kriminálám darbibám un nezhélíbu ir katrá tautá. Kapéc tiek iesaistits naids pret ticíbu? Cik daudz luteránju, katolju, pareizticigo utt. nedara vél baisákas lietas, bet tas pat netiek ievérots vai pieminéts! Ticíba viennozímígi netiks vispárináta tádos gadíjumos! Tikai tápéc ka médiji saasina lietas bútíbu uzsverot imigrantus un publicéjot tieshi baisos gadijumus, nepadara ne ticíbu, ne vinju valstu cilvékus sliktákus par musu pashu tautieshiem! Tie ir inidividi!

 34. Rūta 4 gadi ago

  Tādas savādas bildes abas salilīdzinot….

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?