robertocarrara_net_bkumbria_1411047618-1024x520

Protams, ka jums nevajag atļaut vīrietim kontrolēt visu procesu gultā. Vai jūs kādreiz esat jautājuši sev, kā seksuālo dzīvi padarīt asāku? Uzziniet, kas vēl vīrietim var sniegt baudu seksa laikā. Mūsu aptauja noskaidroja, ko vēlas vīrieši:

  • Nedaudz neķītri vārdi

Jūs būsiet pārsteigti, cik ļoti daži neķītri vārdi un frāzes var vīrieti uzbudināt. Protams, ne katra sieviete uzdrošināsies darīt kaut ko tādu, un arī nevajag pārlieku aizrauties. Piemēram, tādi vārdi un frāzes kā:”Vēl”, “Stiprāk”, “Tas ir tik superīgi”, “Neapstājies” var pastiprināt jūsu kaisli.

  • Ņemiet visu savās rokās

Ņemt situāciju savās rokās – tas nebūt nenozīmē, ka jums ir jāgādā pātaga un tamlīdzīgi stingri jādominē pār savu partneri. Var visu izdarīt skaistāk: maigi piespiediet pie sienas vai arī iegrūdiet savu vīrieti gultā, kaislīgi noskūpstiet, paņemot viņa rokas savējās (tajā brīdī jūs esat augšpusē).

  • Pati izvēlieties pozas

Ja jūs jau sen vēlaties paeksperimentēt ar jaunu pozu, dariet to. Sekss džakuzi, uz jumta un citās neparastās vietās arī var piedot asumiņu jūsu seksuālajai dzīvei.

  • Pārsteidziet

Daži vīrieši var nepareizi jūs saprast, ja seksa laikā ņemsiet vibratoru. Bet, ja jūs vēlaties spēlēt lomu spēles un izmēģināt dažas spēļmantiņas – dariet to.

  • Dodiet savam partnerim iespēju pajūsmot par jums

Vizuālā stimulācija ļoti uzbudina cilvēkus. Kad jūs esat augšpusē, jūsu partneris vēlas vērot katru jūsu ķermeņa kustību, sejas izteiksmi. Ja vēlaties padarīt viņu traku, neļaujiet sev pieskarties vai skūpstīt seksa laikā, tā viņš uzbudināsies vēl vairāk un iekāros jūs vēl vairāk.

  • Pabarojiet viņu

Daudziem vīriešiem pēc seksa rodas zvērīga apetīte. Parūpējieties par to, pagatavojiet kaut ko garšīgu.

 
1 Comment
  1. Lola 4 gadi ago

    Pliekans raksts. Pilnīgi 70-tie ?

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?