men-cooking-2560x1600-wallpaper-2106616

Kamēr sievietes sapņo par omulīgu vakaru divatā ar mīļoto, paši vīrieši tikmēr mēdz ieplānot kaut ko pavisam citu, viņi vēlas, piemēram, pavadīt pāris stundas, darbojoties ap modeļu vilcieniņu vai risinot krustvārdu mīklas. Cik bieži no sieviešu puses nācies dzirdēt tādus izteicienus kā, piemēram: “Tavs futbols/akvārijs/modeļu lidmašīna/u.tml. tev ir daudz svarīgāks par mani!” Kad vīrietim ir kāds patiešām nozīmīgs hobijs, tas bieži mēdz izraisīt strīdus attiecībās.

Īpaši problemātiski kļūst tad, kad hobijs vīrietim bijis svarīgs jau vecpuiša laikos un viņš nav gatavs sākt veltīt tam mazāk laika. Sieviete tad jūtas atstāta novārtā vai pat ļaunāk – pielīdzināta kārtējam hobijam.

Turpretī vīriešus sieviešu hobiji netraucē nemaz, tieši otrādi – ēst gatavošana, mūzika vai aerobika tiek atzīti par īpaši pievilcīgiem brīvā laika pavadīšanas veidiem.

Attieksme pret vīriešu hobijiem gan arī ir atšķirīga – iecienīti nav futbola līdzjutēji, bet vīrieši, kas paši nodarbojas ar sportu, ir īpaši atraktīvi. Sievietēm nepatīk arī datorspēļu fani un makšķernieki. Ne pārāk lielā cieņā ir arī krājēji – vienalga, vai kolekcionētas tiek pastmarkas, alus korķi vai pudeles. Ļoti pozitīva attieksme ir pret mūziķiem un vīriešiem, kuru hobijs ir skrūvēšana, urbšana, būvēšana un līdzīgas mājas darbos noderīgas nodarbes. No sportistiem sieviešu vidū visvairāk iecienīti ir sērfotāji, bet pats atraktīvākais vīriešu hobijs esot ēst gatavošana.

Vadoties pēc pāru terapijas, hobijiem noteikti ir jābūt, citādi brīvā laika aktivitāšu un pasākumu trūkuma dēļ attiecībās agri vai vēlu pietrūkst sarunu tēmu un iestājas garlaicība. Savukārt vīriešiem jāprot sadalīt laiku vai – vēl labāk – jāizvēlas vaļasprieks, kas kopīgs abiem.

TW

Atstāt komentāru

1 Komentārs ieslēgt "Ir noskaidrots tieši kādi vīrieši sievietēm patīk visvairāk. Izlasi un salīdzini ar savu izvēli!"

avatar
jaunākie vecākie visvairāk balsoja
Anonīms
Viesis
Anonīms

varu piekrist,manai sievai tīri labi patīk ka varu pagatavot ēdienu,un arī traukus mazgāju.
arī hobiji mums ir kopīgi.
toties kā daudziem,hokejs,tas ir laiks man.

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?