8ce62509f173adb4

Jūs droši vien domājat, ka Jaunava ir kaut kas baltā tērpā, tīra un smalka Jaunava Marija? Mēs, protams, atvainojamies, bet šim tēlam nav pilnīgi nekā kopīga ar realitāti.

Jaunava mūsdienu pasaulē ir sieviete, kura var vienā brīdī pamest visu savas jaunās aizraušanās dēļ un turklāt nelikties ne zinis par visiem komentāriem, kuri apkārt radīsies. Viņa ir sieviete, kura augstāk par visu ciena godīgumu! Un, vispirms jau attiecības pati ar sevi.

Visu savu dzīvi sieviete-Jaunava velta laimes meklējumiem, bet, kad iemīlas, – tad mīlestības meklējumiem. Šī ir vienīgā Zodiaka zīme, kura sievietēm ļaut būt ikdienā izteikti praktiskām, bet visā pārējā apburoši romantiskām. Jaunavas ir izlēmīgas sievietes, bet viņas netiecas tērēt pārāk daudz laika pārdomām, analīzei vai dvēseles meklējumiem. Tā ir sieviete, kura mīl piesaisīt uzmanību un brīžus, kad dzīvē viss pilnībā izmainās. Un tajā pašā laikā ikdienas dzīvē viņa vienmēr balstās uz saprātu un loģiku.

Parasti Jaunavai piemīt izsmalcināta gaume itin visā. It īpaši pamanāmi tas izpaužas apģērbā. Darbā viņas parasti ir apģērbtas nevis “kaut kā”, bet gan apdomā visas detaļas. Viņas šajā jautājumā neļauj sev pieļaut ne vismazāko kļūdu.

Ja jums ir attiecības ar šo sievieti, tad droši vien jau esat bijis pārsteigts par to, cik rūpīga viņa var būt. Jūsu problēmas ir viņas problēmas! Jūs varat uzticēt viņai visu: gan ģimenes budžeta, gan ceļojuma plānošanu. Bet paši vienkārši izbaudiet dzīvi. Viņa neaizmirsīs nevienu jūsu draugu dzimšanas dienu!

Jaunavas nevar pilnībā atslābināties, ja zina, ka kāds jautājums ir palicis neatrisināts. Nevajag sākt gaidīt, ka viņa šādā gadījumā jums rādīs šķību ģīmi. Vienkārši miers – tas vispār nav par Jaunavām, bet viņām nepatīk kādu ar to satraukt.

Jaunavas ir perfekcionistes, un tas ir brīnišķīgi! Jebkuri trūkumi viņas ļoti kaitina. Neviens nav norūpējies par savu personīgo efektivitāti tik ļoti, kā cilvēki, kuri dzimuši šajā Zodiaka zīmē. Un, kas kaitina vēl vairāk, ir tas, ka viņām gandrīz vienmēr ir taisnība!

Jaunavas neieredz, kad kāds kādu (it sevišķi viņas pašas) kritizē publiski. Ja jūs uzskatāt, ka sieviete-Jaunava kaut ko ir izdarījusi nepareizi, tad pasakiet viņai par to pēc tam, aci pret aci, bez jebkāda ļaunuma. Savādāk zaudēsiet mīlestību vai draudzību. Atcerieties, ka neviens nav ideāls, bet Jaunavas vairāk par visiem cieš no personīgā neperfekcionisma!

Jaunavas ir praktiskas, reti par kaut ko sapņo. Viņām nepatīk drāma un ažiotāžas. Viņām ir labāk, kad ir garlaicīgi, nekā, kad ir neparedzami. Jaunavu nobiedēt ir vienkāršāk par vienkāršu, un tas vienmēr ir jāatceras.

Ir daudzi un dažādi veidi, kā šo sievieti noturēt pie sevis. Bet agresija nav no tiem! Jaunavas attiecībās meklē mieru un harmoniju, nevis neprātīgas mīlas izpausmes. Tas ir ļoti svarīgi. Neviens neciena platonisku mīlestību tik stipri kā šīs zīmes sievietes.

Atcerieties, ka Jaunavas reti cilvēkos izrāda visas savas sāpes. Tāpēc, ja jūs darīsiet viņām pāri, tad kādu laiku viņas cietīs klusējot, bet pēc tam vienkārši aizies. Viņu pacietība arī nav bezgalīga, kaut arī ne visi to apzinās!

Sīkumi un uzticība – lūk, kam arī ir nozīme. Jaunavas ir ne tikai klusas un kautrīgas, bet arī izturīgas, stipras un spēj aizsargāt. Viņas ir atbildīgas. Un tāpēc viņas ir ideāls variants tiem vīriešiem, kuri attiecībās augstu vērtē komfortu.

avots: pic-words.ru
 
Komentāri: 2
  1. iguana 4 gadi ago

    gandrīz taisnība….

  2. Marta 1 gads ago

    absolūti precīzi!

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?