Girls___Models_Original_hairstyle_071125_

Mati – skaistākā rota

Mati ir tava skaistākā rota – to sakārtojums un krāsa ir tavas personības un identitātes izpausme, kas daudz ko atklāj par tavu attieksmi pret dzīvi. Dažkārt tikai nelielas izmaiņas matu krāsā var paaugstināt tavu pašapziņu, vairot pievilcību un uzlabot garastāvokli. Šis horoskops palīdzēs tev noskaidrot, kāda matu krāsa tev piestāvēs vislabāk saskaņā ar zodiaka zīmi.

AUNS

Auns ir spēcīgs, aktīvs un impulsīvs – viņam vienmēr patīk būt pirmajam. Tumši brūni mati ar ugunīgi sarkanām vai bordo krāsas šķipsnām vislabāk akcentēs Auna personības dinamiskumu.

VĒRSIS

Vērsis labi jūtas komfortablā dzīves vidē, taču var būt arī ļoti strādīgs un kaislīgi tiekties būt tuvu dabai. Jebkāda toņa kastaņbrūni mati vislabāk pasvītros Vērša juteklisko dabu.

DVĪŅI

Allaž jauneklīgie, daudzpusīgie un hameleonam līdzīgie Dvīņi ir pārliecināti, ka dažādība piedod dzīvei garšu, tāpēc bieži maina arī matu krāsu. Gaiši līdz vidēji brūni mati ar karameļkrāsas šķipsnām atbilst Dvīņu aktīvajai un nemierpilnajai dabai.

VĒZIS

Vēžiem ļoti svarīga māja un ģimene, viņi mīl gatavot un gardi paēst. Vēžu noskaņojumu var salīdzināt ar paisumu un bēgumu. Līdzsvaru Vēzim sniegs gaiši brūns matu tonis, kas akcentēts ar smalkām tumši brūnām šķipsnām.

LAUVA

Teatrālais un draudzīgais Lauva tiecas vienmēr būt uzmanības centrā un ir dzimis līderis. Blondi mati ar zeltainas krāsas šķipsnām vislabāk piestāvēs spara pilnajai Lauvas būtībai.

JAUNAVA

Uz detaļām orientētā Jaunava ir akurāta un labi kopta – šajā zīmē dzimušie vēlas izskatīties svaigi un dabiski. Jaunavas praktiskajai dabai vislabāk piestāvēs gaiši brūna vai pelnu brūna matu krāsa.

SVARI

Ar labām manierēm apveltītie un sociāli aktīvie Svari dod priekšroku apģērbam ar izsmalcinātu un pieklusinātu eleganci. Svaru zīmē dzimušajiem vislabāk piestāvēs šampanieša, pelnu un medus blonda vai tumši blonda matu krāsa.

SKORPIONS

Noslēpumainajam un eksaltētajam Skorpionam patīk pētīt dzīves tumšās puses. Skorpions, iespējams, grib visu kontrolēt, taču viņam piemīt arī spējas dziedināt. Ogļu melna vai brūni dziļa toņa matu krāsa būs vislabākā izvēle noslēpumus mīlošajam un dziļi domājošajam Skorpionam.

STRĒLNIEKS

Drosmīgajam un optimistiskajam Strēlniekam patīk ceļot. Viņš var būt iedvesmojošs skolotājs, kas tiecas iepazīt un izbaudīt dzīvi. Ar entuziasmu un degsmi apveltītajam Strēlniekam vislabāk piestāvēs vara sarkans vai ingvera krāsas matu tonis.

MEŽĀZIS

Mežāzis ir nopietns un ambiciozs, viņš tiecas pēc varas, bagātības un materiālās drošības. Mežāzim vajadzīga piesātināta tumši brūna matu krāsa, kas akcentētu viņa tēla eleganci un konservatīvismu.

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīrs ir netradicionāls, savāds un avangardisks – tāds, kas apsteidz savu laiku. Viņam patīk šokēt pasauli, un viņa ekscentriskā daba var izpausties arī matu krāsā – tā var būt pat rozā, zila vai zaļa.

ZIVIS

Zivis ir radošas, noslēpumainas un sapņainas. Šajā zīmē dzimuši apdāvināti mākslinieki, aktieri, mūziķi, dejotāji un fotogrāfi. Zivju ēteriskajai būtībai visatbilstošākā matu krāsa būs gaiši blonda, gaiši pelēcīgi dzeltena vai linu krāsā.

untitled

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?