16 C
Rīga
piektdien, augusts 12, 2022

Jaunatklātais veikals “Lace To Love” Rīgas modes dāmām sevi piesaka ar vairāk nekā 600 mežģīņu veidiem (VIDEO)

 

Prezentējot vairāk nekā 600 mežģīņu veidus, kas rotā jau vairāku pašmāju slavenību tērpus, Rīgā svinīgi atklāts jauns mežģīņu veikals “Lace To Love”. Izsmalcinātā Francijas gaisotnē un dzīvās mūzikas pavadībā sabiedrībā zināmas dāmas, modes ekspertes un mediji ar interesi  iepazina daļu no modes dizaineres Indras Salcevičas zīmola “RedSalt” jaunākās kolekcijas tērpiem un plašo mežģīņu klāstu.

“Skaistas mežģīnes ir mana vājība, un mīlestība pret tām aizsākās pirms trīs gadiem kā hobijs. Mežģīnes pauž sievišķību un valdzinājumu, tā ir mana sirdslieta! Ar “Lace To Love” sievietēm vēlos piedāvāt plašāko kvalitatīvu mežģīņu sortimentu Latvijā. Veikalā pieejama šuvēja, kura spēs skaisti ietērpt jebkuru mūsu klienti, pārvēršot mežģīnes pasakainos tērpos,” stāsta zīmola “Lace To Love” veidotāja Evita Robežniece.

Modes industrijas labākajās tradīcijās pasākuma apmeklētājām bija iespēja iepazīties ar pilnu tērpu tapšanas procesu, sākot ar plašo mežģīņu klāstu, līdz pat daļai no 2015. gada izskaņā tapušās populārās dizaineres Indras Salcevičas zīmola “RedSalt” kleitu kolekcijas. “Turklāt dizainere pačukstēja par ieceri realizēt arī pavasara mežģīņu apģērbu kolekciju. Patīkami, ka Latvijas dizaineri arvien skaļāk un drošāk izceļ sievišķību, piedāvājot valdzinošas, jutekliskas un spilgtas dizaina pērles pašmāju modes cienītājiem,” atzīst Evita Robežniece.

Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja tādas sabiedrībā pazīstamas dāmas kā pasākumu aģentūras “Chocolates Events” īpašniece Sindija Vilde – Spinga, aktrise Evija Skulte, kā arī populārās dziedātājas Liene Greifāne, Jenny May un uzņēmēja Marika Ģederte. Uz sievišķīgo notikumu ieradās arī citas prominentas personas – bijušā prezidenta Valda Zatlera kundze Lilita Zatlere, raidījuma “Stils bez Tabu” veidotāja Gundega Skudriņa, Latvijas Modes palātas valdes priekšsēdētāja Dita Danosa un uzņēmēja, veselīga dzīvesveida entuziaste un ezotērikas eksperte Elita Drāke.

Lai gan mežģīņu modes tendences nemainīgi pakļautas kāzu sezonai, šis gads atnācis ar spilgtām pārmaiņām. Sagaidot sarkanā Mērkaķa gadu, starp tradicionālajiem baltajiem, pasteļu un ziemas sezonai raksturīgajiem tumši zilajiem, pelēkajiem un melnajiem toņiem, mežģīņu tendencēs ielauzusies arī sarkanā krāsa. Kā stāsta zīmola “Lace To Love” veidotāja Evita Robežniece, Latvijas klientu vēlmes atšķiras no ārvalstu pieprasījuma. Latvijas sievietes dod priekšroku klasiski smalkām mežģīnēm ar ziedu rakstu, savukārt ārvalstu dāmas meklē savdabīgus rakstus, biežāk divu krāsu vai biezākas mežģīnes.

“Lace To Love” mežģīnes iecienījuši tādi modes mākslinieki un dizaineri kā Indra Salceviča, Zane Zahārova, Šeila, Artis Šamgūts un Elmira Kakimona ar zīmolu “EFL Fushion”.

Par veikalu “Lace To Love”:

“Lace To Love” ir mežģīņu veikals, kas piedāvā vairāk nekā 600 mežģīņu veidus. Veikals atrodas Rīgas centrā – Ģertrūdes ielā 69/71. Veikala jaunumiem var sekot Facebook.com lapā: https://www.facebook.com/Lace.CD/

Papildinformācija:

Nadīna Erdmane

Veikala “Lace To Love” pārstāve

Tālr.: 26201666, E-pasts: nadina.erdmane@strategies.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here