10.5 C
Rīga
ceturtdien, jūnijs 1, 2023

Zviedrija šokā! Imigrants iesit un uzspļauj mātei viņas bērnu priekšā

 

Šokējošu situāciju fiksējušas Zviedrijas galvaspilsētas Stokholmas novērošanas kameras, kur redzams īss konflikts starp kādu māmiņu ar diviem bērniem un imigrantu vīrieti.

Viss noticis ātri – melnīgsnējais garnadzis centies apzagt priekšā ejošo sievieti gados, ko pamanījusi sieviete ar diviem bērniem un brīdinājusi viņu par notiekošo.

Viss acīmredzot tā arī būtu beidzies, tomēr sieviete apsaukusi garnadzi, par ko viņš viņai, bērnu acupriekšā, iesper pa vēderu un iesit pa seju.

Šokētā sieviete jau devās prom ar saviem bērniem, tomēr neapmierinātais garnadzis nolēma ātri atgriezties un viņai vēl uzspļaut…

“Tas ir trakākais, ko savos policijā aizvadītajos gados esmu redzējis,” paziņojis izmeklētājs Stefans Telkvists, kurš šogad dosies pensijā. “Es viņu ielikšu aiz restēm, pat ja tas būs pēdējais ko izdaru.”

306ef3af00000578-0-image-m-42_1453396462673

FOCUS.LV

 

15 KOMENTĀRI

  1. Un mūsu fuking deputātiņi šiem vēl ierādīs apartamentus Latvijas pilsētās..Patiesi ceru,ka pirmie kas cietīs no šiem padibenēm būd to pašu deputātu radi,bērni un mazbērni.

    • Kads sakars deputatu radiem,berniem,mazberniem,vai tad vini to izlema?? Ka tu vispar vari kadam ko tadu novelet, un ceret,ka cietis vinu berni?? Ar ko vina berni atskiras no musu berniem? Berns ir un paliek berns,tas, ka deputati pienem mulkigus lemumus,nenozime,ka pie tiem ir vainigi vinu berni,vai mazberni!!

    • Kads sakars tur vinu berniem ,mazberniem un radiem? Vini to neizlema! Ar ko musu berni atskiras no vinu? Berns ir un paliek berns,kadel bernam butu jacies del ta??

  2. Nu un kā lai nepaliek par rasistu? Nu manā uzstverē tik pat labi var arbrīvot visus ieslodzītos āra no cietumiem. Būs tāds pats rezultāts. Priekškam jalaiž kautkādi citas valsts slepkavas un pedofīlus!?

  3. Un kā lai te nepaliek par rasistu? Manā uzstverē tad jau varm izlaist no cietumiem visus ieslodzītos palaist ielās! Nafigā laiž papildus slepkavas un pedefīlus no citam valstīm! Savējo nepietiek? Brrr

  4. Sakars varbuut nekaads,bet kameer neteiks skartas vinju atvasiites,vinjiem nekad nepieleks kas notiek ar tautas beerniem un sievieteem.bet kad pie lejā, buus jau par veelu.

  5. Nu Neko darīt ..vinji būs arī šeit un taisis tadas pašas problēmas kā visur citur eiropā , tāpec draugi miljie SITAM TOS GNĪDAS NOST / ĀRĀ

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here