https://www.youtube.com/watch?time_continue=20&v=9wnO-GTx22Q
 

Šokējošu situāciju fiksējušas Zviedrijas galvaspilsētas Stokholmas novērošanas kameras, kur redzams īss konflikts starp kādu māmiņu ar diviem bērniem un imigrantu vīrieti.

Viss noticis ātri – melnīgsnējais garnadzis centies apzagt priekšā ejošo sievieti gados, ko pamanījusi sieviete ar diviem bērniem un brīdinājusi viņu par notiekošo.

Viss acīmredzot tā arī būtu beidzies, tomēr sieviete apsaukusi garnadzi, par ko viņš viņai, bērnu acupriekšā, iesper pa vēderu un iesit pa seju.

Šokētā sieviete jau devās prom ar saviem bērniem, tomēr neapmierinātais garnadzis nolēma ātri atgriezties un viņai vēl uzspļaut…

“Tas ir trakākais, ko savos policijā aizvadītajos gados esmu redzējis,” paziņojis izmeklētājs Stefans Telkvists, kurš šogad dosies pensijā. “Es viņu ielikšu aiz restēm, pat ja tas būs pēdējais ko izdaru.”

306ef3af00000578-0-image-m-42_1453396462673

FOCUS.LV

 
15 Comments
 1. Merkels 3 gadi ago

  Super, drīz arī Rīgā!

 2. Guga 3 gadi ago

  Un mūsu fuking deputātiņi šiem vēl ierādīs apartamentus Latvijas pilsētās..Patiesi ceru,ka pirmie kas cietīs no šiem padibenēm būd to pašu deputātu radi,bērni un mazbērni.

  • Hdb 3 gadi ago

   Ko vinju berni un mazberni ir izdarijushi?

  • Santa 3 gadi ago

   Kads sakars deputatu radiem,berniem,mazberniem,vai tad vini to izlema?? Ka tu vispar vari kadam ko tadu novelet, un ceret,ka cietis vinu berni?? Ar ko vina berni atskiras no musu berniem? Berns ir un paliek berns,tas, ka deputati pienem mulkigus lemumus,nenozime,ka pie tiem ir vainigi vinu berni,vai mazberni!!

  • Santa 3 gadi ago

   Kads sakars tur vinu berniem ,mazberniem un radiem? Vini to neizlema! Ar ko musu berni atskiras no vinu? Berns ir un paliek berns,kadel bernam butu jacies del ta??

 3. eva 3 gadi ago

  Vot ta brīnums! Tādu idiotu mums pašiem ir pilna Rīga.

 4. malik 3 gadi ago

  Riga ari bus ta.un pasi esat vainigi ka laizat ieksa.taka nesudzaties pectam

 5. Janis 3 gadi ago

  Vispar tas virietis ir no Rumanijas vai tad Rumanija nav gadijuma ES valst??!!!

  • Marika 3 gadi ago

   Imigrants – tas nozīmē – iebraucējs

 6. Anonīms 3 gadi ago

  Nu un kā lai nepaliek par rasistu? Nu manā uzstverē tik pat labi var arbrīvot visus ieslodzītos āra no cietumiem. Būs tāds pats rezultāts. Priekškam jalaiž kautkādi citas valsts slepkavas un pedofīlus!?

 7. anonim.. 3 gadi ago

  Ko gribeja, to dabuja.. nav vajadzigi tie Eiropai..

 8. Svešiniece 3 gadi ago

  Un kā lai te nepaliek par rasistu? Manā uzstverē tad jau varm izlaist no cietumiem visus ieslodzītos palaist ielās! Nafigā laiž papildus slepkavas un pedefīlus no citam valstīm! Savējo nepietiek? Brrr

 9. Piika 3 gadi ago

  Sakars varbuut nekaads,bet kameer neteiks skartas vinju atvasiites,vinjiem nekad nepieleks kas notiek ar tautas beerniem un sievieteem.bet kad pie lejā, buus jau par veelu.

 10. Andris 3 gadi ago

  Nu Neko darīt ..vinji būs arī šeit un taisis tadas pašas problēmas kā visur citur eiropā , tāpec draugi miljie SITAM TOS GNĪDAS NOST / ĀRĀ

 11. Yoč 3 gadi ago

  Njā un tādu izdzimteņu paliek aizvien vairāk un vairāk, bail par mūsu bērniem!

Komentēt

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?