-4.4 C
Rīga
piektdien, decembris 9, 2022

ŠĪS ČETRAS ZODIAKA ZĪMES LABĀK NEVAJAG KAITINĀT.. TEV TAS NEBEIGSIES LABI!

 

1a6

Apskatīsim tās Zodiaka zīmes, kuras, ja reiz nokaitinātas, tad nespēj noslēpt savu nepatiku un dusmas.

Šī atlase ir veidota pēc enerģijas tipa- izvēlētas Kardinālās zīmēs, jo tām ir nepieciešamā dzirksts, ko „piešķiļot”, var uzliesmot emocijas… arī negatīvās.  Visām sarakstā minētajām zīmēm ir grūti atgūt kontroli pār savām emocijām, ja tā jau ir pazaudēta, līdz ar to, tie ir cilvēki, kuri parasti labi valdās, bet, kad nevaldās, tad ir oi oi oi…

Mežāzis

Šī Zodiaka zīme cenšas visu turēt rāmjos, viņām ir svarīga kārtība, paredzamība un noteiktība. Tā lai var rēķināties un ir droši. Taču, ja viņu ceļā gadās kāds, kurš nerespektē Mežāža nopietno attieksmi pret darāmo lietu, tad viņš sāk uzvilkties. Protams, viņš uzreiz neko neteiks, jo mēģinās arī sevi noturēt rāmjos, taču jo vairāk to „pilienu” būs kausiņā, jo lielāks izvirdums gaidāms. Mežāži var sakārtot visu, izņemot savas emocijas, kuras reizēm ir grūti izskaidrot ar loģikas palīdzību. Viņus bieži pavada rūpju, atbildības un ierobežojumu sajūta, kas liedz izjust vienkāršu bērna prieku par parastām lietām. Līdz ar to, Mežāža mērs bieži ir pilns, tieši emociju ziņā, jo ir pārāk daudz šo smagnējo domu un rūpju, taču pārāk maz prieka. Un tādā stāvoklī viņš vairs nav stabils- tātad, viegli nokaitināms.

Svari

Neskatoties uz to, ka šī Zodiaka zīme tiecas uz harmoniju- viņai ir jānolīdzsvaro tās situācijas, kuras ir pārāk „vienos vārtos”. Svari zina, ka nekas nav tikai melns vai balts, un, ka tā patiesība ir kaut kur pa vidu. Un, ja kāds Jums mēģina pierādīt pretējo, tad tam ir grūti noticēt. Svari kļūst dusmīgi tad, kad netiek novērtēti. Visu, ko viņi dara, viņi dara ne jau tāpēc, ka pašiem ļoti vajag, bet gan drīzāk tāpēc, ka tādējādi viņi palīdz radīt harmonisku un skaistu vidi. Un, kad viņi ir tik ļoti centušies, lai šo harmonisko stāvokli sasniegtu, tad neiedrošinieties to izjaukt. Piemēram, ja Svari ir izplānojuši foršu pasēdēšanu, ar elegantām vakariņām un sveču gaismu, tad ciemiņu līdzi nākošie bērni, kuri trokšņo un nemitīgi piesaista sev uzmanību, var diez gan labi nokaitināt Svarus. Kāpēc? Jo mazie rakari vienkārši izjauc visu to harmonisko vīziju par to, kā varētu būt. Un, bīstami tas ir tāpēc, ka tad, kad Svari nav laimīgi- neviens nav laimīgs.

Auns

Par šīs Zodiaka zīmes karstasinību nav ko daudz runāt, jo visiem tāpat jau tas skaidrs. Taču, viens gan būtu jāpiebilst- Auni ir viegli nokaitināmi ne tik ļoti savas straujās dabas dēļ, cik drīzāk tam dēļ, ka viņiem vienmēr ir taisnība. Reti kurš Auns spēs godīgi atzīt, ka ir kļūdījies. Visbiežāk tiks izdomāti iegansti vai iemesli, kāpēc otram paveicās vai nepaveicās- taču tā vienkārši pateikt- jā, man nesanāca, ir ļoti grūti. Tāpēc arī Auni aizsvilstas- jo kāds mēģina pierādīt viņu vainu, lai gan viņi nemaz tik vainīgi nejūtas. Un, protams, neies jau ļaut kādam sevi apvainot vai pāri darīt- jādod pretī!

Vēzis

Daudzi varētu nesaprast, kāpēc mierīgais un klusais Vēzis ir šajā sarakstā. Taču, viņš tur atrodas tieši savas, uz iekšu vērstās, dabas dēļ. Kāpēc? Jo ir tikai cilvēcīgi, ka apkārtējā vidē ir situācijas vai brīži, kad „sakāpj” emocijas. Taču, kas notiek tad, ja tās tiek turētas iekšā un netiek izlaistas? Tad ceļas spiediens. Un galu beigās, šis augstais spiediens ir iemesls, kāpēc Vēzis var pēkšņi justies salauzts-tāds, kuram iekšā ir šīs plosošās emocijas, taču nav ne mazākās jausmas, ko ar viņām darīt. Lielākoties, Vēži tās apglabā un ik pa laikam domās aiznes puķītes, atceroties, kā bija tad, kad vel tā bija. Un, šādā jūtīgā stāvoklī, ir ļoti vienkārši aizskart vai aizvainot Vēzi, jo, principā, viņš ir kails tad, kad viņam ir grūti. Tad, kad jau ir grūti,  pat visniecīgākā skabarga sāp, jo iedzeļ uzreiz ādā, nevis paliek biksēs un tikai dur ar galiņu. Tad, pat divi nepareizi pateikti vārdi no otra cilvēka puses, var aizskart un aizvainot Vēzi. Bīstami tas ir tāpēc, ka tad, kad Vēzim ir slikti, to nav iespējams nepamanīt- šīs klusās ciešanas ir ļoti jūtamas visiem.

osta1

 

2 KOMENTĀRI

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here