-5 C
Rīga
svētdien, februāris 5, 2023

6 Valentīna dienas dāvanas, kuras vīrietim noteikti patiks

 

Protams, sarkanās rozes, mīkstās mantiņas un sirds formas – viss, ar ko veikali šobrīd pārpildīti, ir ļoti mīļi. Tomēr ļauj mums prezentēt mūsu alternatīvu – sešas dāvanas, kuras mūsuprāt ir jāsaņem katram kārtīgam vīrietim Valentīna dienā.

1
pinterest.com

Ja esi no tiem cilvēkiem, kurš visu atstāj uz pēdējo brīdi un ieskrien veikalā pēdējā minūtē, tad atvēli vienu nesteidzīgu dienu. Izbaudi šo dāvināšanas procesu. Izsmaržo dažādus vīriešu smaržu aromātus, jo ar šādu dāvanu nevar „nošaut greizi”. Piedāvājam Tev izmēģināt Toma Forda jaunās NEROLI PORTOFINO FORTE smaržas.

2
pinterest.com

Vai Tavs vīrietis ir vīna cienītājs? Viņš būs sajūsmā par īpaša dizaina vīna karafi. Padariet savus romantiskos vakarus pie vīna glāzes un kamīna vēl izsmalcinātākus.

3
pinterest.com

Vīrieša rokas taču nav iedomājama bez pulksteņa. Un, ja nu viņam tāda vēl nav? Vai vecais ir jau nolietojies un apnicis? Lūk, pulkstenis, kurš derēs gan ikdienai, gan svētkiem. Ja nedāvinām rozes, kā būtu ar rozā zeltu? 

4
pinterest.com

 Jaunos vākos ievākota klasika. Ja VIŅAM patīk lasīt, pirmkārt, mēs Tevi ar to no sirds apsveicam, un otrkārt – viņš novērtēs un priecāsies par literatūras klasiku jaunos vākos, tādēļ dodies taisnā ceļā uz grāmatnīcu.

5
pinterest.com

Vai Tu zini to veco klišeju par zeķēm vīrietim dāvanā? Neļauj tai apstādināt Tevi no šādas dāvanas. Stilīgas, foršas zeķes vienmēr būs modē. Nopietni, mēs nevaram vien beigt priecāties par šīm oranžajām, pūkainajām vīriešu zeķēm.

6
pinterest.com

Ja vēlies, lai Tavs vīrietis izskatās kā Džordžs Klūnijs vai kāds cits seksīgs aktieris, uzdāvini viņam mīkstu, pelēku „smart style” rīta halātu. Viņam patiks! Un Tev, pavisam noteikti, arī! 

1

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here