2385

Оhhhhh!

Daudzi saka, ka brokastis ir pati svarīgākā ēdiena uzņemšanas reize dienā. Bet kas notiks, ja nomainīsiet to ar kunilingu?

Jaunie pētījumi no Ņujorkas Universitātes ir pierādījuši, ka vīrieši, kam patīk šis orālā seksa veids, daudz retāk cieš no vēža un sirds saslimšanām.

Pie visa vainīgs hormons DHEA, kas tiek izstrādāts procesa laikā. Tieši tam piemīt pretvēža un sirdi stiprinošas īpašības.

Šis neiromediators nomierinoši ietekmē mūsu centrālo nervu sistēmu. Papildus visam, tas liek izstrādāties citam “laimes hormonam” – oksitocīnam. Tas veido mīlestības un pieķeršanās sajūtu, kā arī atvieglo galvassāpes un veicina miega kvalitātes uzlabošanu.

Tā kā varat uzskatīt, ka mēs esam parādījuši jums spēcīgu profilaktisko līdzekli!

Ir tikai viena nianse.

Pavisam nesen sabiedrība bija pārliecināta par pretējo: tika uzskatīts, ka orālais sekss izraisa kakla vēzi – turklāt tas it kā esot raksturīgs gan vīriešiem, gan sievietēm.

Maikls Duglass 2013. gadā tā pavisam tieši arī paziņoja: “man ir kakla vēzis dēļ orālā seksa ar sievieti”. Viņa, it kā esot “apbalvojusi” aktieri ar cilvēka papilomas vīrusu. Balsenes vīrusu Duglasam atklāja jau 2010. gadā, tomēr pēc gada viņš paziņoja, ka spēja uzveikt slimību. 

BET! Duglass uzskata, ka, ja jums ir balsenes vēzis, kas iegūts orālā seksa laikā, tad pats orālais sekss arī ir “vislabākās zāles pret to”. Tādas, lūk, pretrunas.

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?