-4.4 C
Rīga
piektdien, decembris 9, 2022

Vispatīkamākais veids, kā pasargāt sevi no vēža!

 

2385

Оhhhhh!

Daudzi saka, ka brokastis ir pati svarīgākā ēdiena uzņemšanas reize dienā. Bet kas notiks, ja nomainīsiet to ar kunilingu?

Jaunie pētījumi no Ņujorkas Universitātes ir pierādījuši, ka vīrieši, kam patīk šis orālā seksa veids, daudz retāk cieš no vēža un sirds saslimšanām.

Pie visa vainīgs hormons DHEA, kas tiek izstrādāts procesa laikā. Tieši tam piemīt pretvēža un sirdi stiprinošas īpašības.

Šis neiromediators nomierinoši ietekmē mūsu centrālo nervu sistēmu. Papildus visam, tas liek izstrādāties citam “laimes hormonam” – oksitocīnam. Tas veido mīlestības un pieķeršanās sajūtu, kā arī atvieglo galvassāpes un veicina miega kvalitātes uzlabošanu.

Tā kā varat uzskatīt, ka mēs esam parādījuši jums spēcīgu profilaktisko līdzekli!

Ir tikai viena nianse.

Pavisam nesen sabiedrība bija pārliecināta par pretējo: tika uzskatīts, ka orālais sekss izraisa kakla vēzi – turklāt tas it kā esot raksturīgs gan vīriešiem, gan sievietēm.

Maikls Duglass 2013. gadā tā pavisam tieši arī paziņoja: “man ir kakla vēzis dēļ orālā seksa ar sievieti”. Viņa, it kā esot “apbalvojusi” aktieri ar cilvēka papilomas vīrusu. Balsenes vīrusu Duglasam atklāja jau 2010. gadā, tomēr pēc gada viņš paziņoja, ka spēja uzveikt slimību. 

BET! Duglass uzskata, ka, ja jums ir balsenes vēzis, kas iegūts orālā seksa laikā, tad pats orālais sekss arī ir “vislabākās zāles pret to”. Tādas, lūk, pretrunas.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here