24 C
Rīga
otrdien, 28 maijs, 2024

12 svarīgas zīmes sapņos, kuras nevajadzētu ignorēt…

 
maxresdefault
Lifter.com.ua

Sapni mēs uzskatām tikai par līdzekli, lai uzlādētu baterijas. Un tomēr, šajās 6 – 9 stundās katru dienu atpūšas tikai mūsu iekšējie orgāni. Smadzenes nepārstāj strādāt ne uz mirkli.

Laikā, kamēr mēs guļam, mūsu smadzenes un zemapziņas veic diezgan nopietnu darbu – caur mūsu sapņiem. Faktiski katru reizi, kad mums kaut kas parādās sapnī – tas ir zemapziņas mēģinājums aizklauvēties līdz mums, brīdināt par kaut ko svarīgu.

Psihoterapeits Džefrijs Sambers stāsta:

“Mūsu sapņu jēga ļoti bieži ir saistīta ar lietām, kuras mums ir vajadzīgas. Sapņi pastāv tāpēc, lai palīdzētu mums labāk izprast sevi un pasauli mums apkārt”.

Lūk, ekskluzīvs saraksts ar svarīgiem simboliem, kurus sapņos varam satikt. Un, saprotams, to interpretācija.

Ko cenšas mums pateikt mūsu zemapziņa, kamēr guļam?

 1. Kastes.
  1
  Lifter.com.ua

Noslēpumi un vilšanās.

Ja jūs sapņojat par kastēm, tas nozīmē, ka jūsu zemapziņa uztraucas par jūsu noslēpumiem. Iespējams, ka jums ir grūti tos paturēt pie sevis, bet varbūt ir tā, ka jūs ļoti ciešat no nepieciešamības melot kādam no tuviniekiem. Varbūt jūs baidāties, ka no jums tiek slēpts kaut kas svarīgs?

Ja sapnī jūs šīs kastes atverat, tas nozīmē, ka ir pienācis laiks atklāt savus noslēpumus. Vai arī pieprasīt, lai tos atklātu tie, no kuriem jūs to gaidāt.

Ja savos sapņos atverat kastes, bet tās ir tukšas, tas nozīmē, ka jūs dotajā brīdī izjūtat ļoti spēcīgu vilšanos dzīvē.

 1. Kritiens.
  2
  Lifter.com.ua

Kontroles zudums, paaugstināta briesmu, trauksmes sajūta.

Ļoti bieži cilvēkiem ir sapņi, kuros tie krīt no augstuma. Vai vienkārši planē uz leju. Ar tādu neparastu mājienu jūsu zemapziņa cenšas jums pateikt, ka pārāk daudz lietas jūsu dzīvē ir zaudējušas kontroli.

Jūs varat pārlieku baidīties no citu atteikumiem vai arī esat izdarījis pārāk riskantu izvēli dzīvē. Varbūt, ir vērts pārskatīt kādu no nesen pieņemtajiem lēmumiem?

Ja jums izdzīvojat brīvā kritiena sajūtu atka un atkal, tas nozīmē, ka ir pienācis laiks koncentrēties uz tiem mirkļiem dzīvē, kuri izraisa jūsos vislielāko trauksmi.  

Ja tādu brīžu nav, tas nozīmē, ka jūsu bailes ir iracionālas. Šādos gadījumos palīdz meditācija un joga.

 1. Kaķi.
  3
  Lifter.com.ua

Sievišķība, garīgums un vara.

Kaķi ir spēcīgs simbols, turklāt nav svarīgi, vai sapnī šo tēlu iegūstat jūs, vai arī kāds cits.

Jūsu zemapziņa jums saka, ka jums ir vajadzīgi biežāka kontaktēšanās ar sieviešu dzimtas pārstāvēm. Vai arī par to, ka ir laiks kļūt sievišķīgākais. Iespējams, ka jums ir vērts veidot dziļākas attiecības ar sievietēm.

Un vēl kaķi bieži ir dziļas, personīgas, garīgas atmošanās simbols.

 1. Zobi.
  4
  Lifter.com.ua

Novecošanās, ārējais izskats, veselība.

Daudzi cilvēki, kuri miegā pazaudē savus zobus, var sajusties tā, it kā viņu dzīve būtu pārvērtusies par murgu. Zobi ir baiļu simbols pirms vecuma vai nāves.

Labākais veids, kā cīnīties ar šīm bailēm – ieradums dzīvot uz pilnu klapi katru dienu. Un katrā dienā atrast kaut ko pozitīvu.

Iespējams, ka tādējādi jūsu zemapziņa jums saka, ka jūs esat pārāk norūpējies par savu ārējo izskatu vai ka nepietiekoši nopietni rūpējieties par savu veselību. Galu galā, svarīgi ir ne tikai tas, kā jūs izskatāties, bet arī tas, kā jūs jūtaties.

 1. Skudras.
  5
  Lifter.com.ua

Atbalsts, smags darbs un aizkaitinājums.

Visvirspusējākā līmenī, ja sapnī redzat skudras, tas nozīmē, ka esat diezgan aizkaitināti. Jums liekas, ka jūs pārāk daudz strādājat, un dzīve paiet jums garām. Iespējams, ka jūsu prāts cenšas jums pateikt, ka jums nav jāatrisina visas jūsu problēmas uzreiz un tagad. Bet šie sapni var nozīmēt arī pretējo: jums nevajag ļaut problēmām uzkrāties.

Skudras ir būtnes, kuras daudz un smagi strādā. Ja jūs sapņojat par skudrām, tas nozīmē, ka jums ir nepieciešams atbalsts un kopīgs darbs.

Tāpat tas nozīmē, ka jūs novērtējat attiecības un ka jūs protat dalīties ar saviem draugime un ģimeni.

 1. Mati.
  6
  Lifter.com.ua

Seksualitāte, statuss un brīvība.

Ja jūs sapņojat par matiem, tas nozīmē, ka jūsu dzīvē ir diezgan daudzi cieši fiziski kontakti. Iespējams, jūs uztraucaties par to, ka jūsu partneri jūsos interesē tikai sekss, kaut arī jūs varētu piedāvāt kaut ko daudz vairāk. Jūsu zemapziņa jums saka, ka ir pienācis laiks pieņemt savu seksualitāti un nekautrēties no tās.

Mati simbolizē arī vēlēšanos izveidot daudz ciešākau saikni ar citiem cilvēkiem. Iespējams, ka jūs neapmierina jūsu sociālais statuss. Iespējams, ka jūs gribētu biežāk apmeklēt ballītes. Bet var būt arī, ka jūs neapmierina jūsu attiecības darbā vai ģimenē.

Ja jūs sapņojat tikai par gariem matiem, tas nozīmē, ka jūs tiecaties pēc lielākas brīvības. Acīmredzmi ir pienācis laiks tikt vaļā no mākslīgajiem ierobežojumiem un izplest spārnus!

 1. Ūdens.
  7
  Lifter.com.ua

Ambīcijas, risks un pārmaiņas.

Ūdeni sapņos parasti redz cilvēki, kuriem patīk riskēt vai arī lielīties par viskaut ko. Jūs dievināt izvirzīt sev lielus mērķus, bet jūsu zemapziņa grib, lai jūs turpinātu tiekties uz Mēnesi.

Iespējams, ka tieši tagad jūms priekšā ir grūta izvēle: atstāt dzīvē visu, kā ir, vai arī izlemt par labu nopietnām pārmaiņām. Ja jūs sapņojat par ūdeni, tas nozīmē, ka zemapziņa no jums pieprasa izlēmīgu rīcību. Tas var būt bailīgi, bet pretējā gadījumā jūs nekad tā arī nesaņemsiet to, par ko tik kaislīgi sapņojāt.

Ja jūs pastāvīgi sapņojat par ūdeni, tas nozīmē, ka jūs esat elastīgs, vienmēr gatavs pārmaiņām. Jūsu dzīve vienmēr būs vienkārša un ērta, neskatoties ne uz ko.  на что.

 1. Lidojums.
  8
  Lifter.com.ua

Drosme un optimisms.

Lai arī daudzi no mums gribētu “lidot”, jūs patiesībā varat to darīt. Vismaz sapņos noteikti. Ja jūs sapņojat par lidojumiem, tas nozīmē, ka jūs esat gatavs veikt kārtējo drošo izvēli savā dzīvē.

Tieši tagad jūs dzīvojat zem spēcīga ārējā spiediena, bet saucat to par “rutīnu”. Jūsu dvēsele meklē brīvību. Runa šeit, visticamāk, ir par jūsu karjeru vai privātajām attiecībām. Atcerieties, ka jūs jebkurā brīdī varat aizlidot tālu prom no ierastās rutīnas, un tas dos jums iespēju tikt dzīvē vēl augstāk.

Jūsu optimisms var tikt saglabāts tikai tādā gadījumā, ja jūs pats patstāvīgi parūpēsieties par savu brīvību.

 1. Ceļš.
  9
  Lifter.com.ua

Liktenis un vienkāršība.

Jūs dzīvi uztverat kā sarežģītu un līkumotu ceļu. Vismaz, šajā dzīves posmā. Ja jūs sapņojat par ceļiem, tas nozīmē, ka jūsu zemapziņa cenšas līdz jums nogādāt vienu svarīgu tēzi: vienkāršojiet. 

Atbrīvojiet savu dzīvi no nevajadzīgās drāmas. Atcerieties, ka ikdienas sīkumiem pēc dažām nedēļām/mēnešiem/gadiem nebūs nekāda jēga. Tā vietā, lai apdomātu savas problēmas, koncentrējieties labāk uz to, kas notiek ar jums tieši šeit un tagad.

Par laimi, jūs esat viens no tiem nedaudzajiem cilvēkiem, kas patiesi tic liktenim. Un tas ir lieliski! Bet nebaidieties uzņemties vairāk riskus un izbaudīt uzdevumus, kurus jūs saņemat savā dzīves ceļā.

 1. Dubļi.
  10
  Lifter.com.ua

Izaugsme un nekārtība.

Tāpat kā jūsu automašīna var iestigt dubļos, tā arī jūs, liekas, esat iestrēdzis dzīvē. Vismaz, ja jūs sapņojat par dubļiem, tad tieši to jums cenšas pateikt zemapziņa.

Jums ir nepieciešams laiks, lai “tiktu ārā no šiem dubļiem”. Bet tam jāķeras klāt tūlīt pat!

Dubļi simbolizē arī izaugsmi un atdzimšanu. Jūs, kā puķe, kas aug augsnē, varat kļūt, par ko vien vēlaties un izlabot sevī jebkuru trūkumu..

Iespējams, jūs baidāties, ka jūsu dzīvē ir kļuvis pārāk daudz neatrisinātu problēmu. Un šī pieaugošā trauksmes sajūta prasa, lai jūs pamainītu savas dzīves tempu.

 1. Zaļā krāsa.
  11
  Lifter.com.ua

Mīlestība, izdziedināšanās un kaisle.

Ja jūs daudz sapņojat par zaļo, tas nozīmē, ka jūs esat ļoti apmierināts ar savu dzīvi esošā dzīves posmā. Jūs mīlat pasauli kopumā un daļēji arī apkārtējos. Iespējams, ka jūs pat izjūtat viņu mīlestību pret sevi vairāk nekā parasti. 

Turpiniet dzīvot katru savas dzīves dienu ar jums neatņemamo tagadējo kaislību. Jūsu zemapziņa cenšas jums pateikt, ka jums nav tiesību izniekot savu potenciālu. Turpiniet palikt tikpat kaislīgs darbinieks, mīļotais un draugs.

Zaļā krāsa norāda arī uz to, ka jūs esat izgājuši caur ļoti svarīgu emocionālu sadzīšanas procesu. Tādas lietas prasa laiku un draugu, kā arī ģimenes palīdzību. Par laimi, tas jums ir jau aiz muguras!

 1. Kailums sabiedriskā vietā.
  12
  Lifter.com.ua

Nosodījums, ievainojamība un pieņemšana.

Tas var likties dīvaini, bet lielākā daļas cilvēkiem vismaz vienu reizi sapņos ir rādījies, it kā viņi kaili atrastos milzīgā cilvēku pūlī. Tas ir tāpēc, ka kailums sapnī simbolizē universālas bailes: bailes tikt nosodītiem.

Iespējams, ka jūs nesen esat pārdzīvojis stresu, kas saistīts ar pazemojumu. Iespējams, ka jūs prevalē personīgās ievainojamības sajūta, kaut arī šīm sajūtām ir subjektīvs raksturs.

Jūsu mērķis tādos gadījumos ir tikai viens: pieņemt pašam sevi. Jūsu zemapziņa gri, lai jūs lepotos ar to, kas jūs esat. Pieņemiet šos sapņus kā signālu, kas vēsta par nepieciešamību atmosties un pieņemt sevi. Paskatieties spogulī un sakiet: “Es mīlu tevi”.

avots: Lifter.com.ua
 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.