1 C
Rīga
trešdien, janvāris 27, 2021

10 iemesli, kāpēc Zivis ir sarežģīti, bet tik mīļi cilvēki

 

ryby

Mīlēt ir grūti, bet nemīlēt nedrīkst.

Zivis ir vissarežģītākā Zodiaka zīme. Jums jāatzīst, ka jums nav ne mazākās sapratnes par to, kas notiek jūsu drauga-Zivs galvā. Velns, pat, ja jūs paši esat dzimuši šajā zīmē, tad droši vien paši ne vienmēr varat tikt skaidrībā ar savu saprātu!

Bet man jums ir labas ziņas!

Jūs neesat vieni. Un vispār jau jums vajadzētu pateikties Dievam par to, ka esat dzimuši tieši Zivs zīmē.

Lūk, 10 iemesli, kāpēc neviens nesaprot Zivis, un kāpēc tas ir pilnīgi normāli.

  1. Zivis ir 12. Zodiaka zīme

Zivis ir pēdējā Zodiaka zīme. Un tas nozīmē, ka visi, kuri ir dzimuši šajā zīmē, ir sava veida maisījums no visām 11 iepriekšējām zodiaka zīmēm.

Tas nozīmē, ka Zivīm dažreiz ir tiešām grūti tikt galā ar sevi un savām sajūtām. Lūk, kāpēc viņas ir tik neizlēmīgas un bieži vien pieņem pilnīgi stulbus lēmumus.

Tomēr šo cilvēku pluss ir tajā, ka viņi ir ļoti atvērti. Zivis ir draugs, kurš vienmēr saka  “jā”, pat, ja vēlāk to nožēlos.

Un tomēr Zivis ir cilvēki, kuri lielākoties ir orientēti uz loģiku un nevis jūtām. Kaut arī viņas veic impulsīvas rīcības, parasti viņi padomā, pirms to dara.

Bet vismaz vienu reizi viņi ir gatavi pamēģināt visu.

  1. Zivis vienmēr meklē jaunus iespaidus

Zivis pastāvīgi atrodas jaunu ideju un iespaidu meklējumos. Bet īpaši laimīgas viņas ir tad, kad atrod cilvēku, kurš būtu gatavs dalīties ar viņām tieksmē uz piedzīvojumiem.

Parasti Zivīm ir veiksmīgākas attiecības ar tiem cilvēkiem, kuri tāpat kā viņi, mīl haosu un ažiotāžu.

Ja Zivis nonāk “stabilitātes” un paredzamības lamatās, tad, visticamāk, veiks kādu impulsīvu darbību un pirmo reizi izmantos iespēju veikt radikālas pārmaiņas dzīvē.

  1. Viņas ir līdzjūtīgas

Zivis ir ļoti līdzjūtīgi cilvēki. Viņi dažreiz raud, skatoties melodrāmas,un pastāvīgi ziedo naudu labdarībai. Un to visu viņi dara patiesi un nevis, lai izrādītos. Tā kā, ja jūs meklējat uzmanīgu un rūpīgu dzīves partneri, tad paskatieties uz Zivīm.

  1. Viņām mēdz būt grūti atšķirt realitāti no fantāzijām

Zivis ir lielākie sapņotāji uz Zemes. Un viss tāpēc vien, ka viņu debesu patroni ir Jupiters un Neptūns.

Zivis pastāvīgi metas arvien jaunu un jaunu mērķu meklējumos, nekādi nespējot ne nomierināties, ne kaut ko novest līdz galam. Bet tur jau arī slēpjas viņu jaukums, vai ne?

  1. Viņas līdzpārdzīvo

Zivis ir ļoti jūtīgi cilvēki. Dažreiz svešas emocijas viņus pārņem tik ļoti, ka viņi nevar tikt skaidrībā par savējām. Dažreiz viņu dzīve atgādina haosu tikai tāpēc, ka viņām nav laika tikt skaidrībā ar savām problēmām: visapkārt taču ir tik daudz svešu!

Vispār jau tas ir pluss, nevis mīnuss. Kaut vai tāpēc, ka, ja jums būs nepieciešams, lai kāds sniegtu savu plecu, jūs noteikti zvanīsiet Zivīm. Galu galā, nevienam citam nav tik daudz pašaizliedzības.

  1. Viņas var normāli saprast tikai tad, kad paliek vienas

Ja Zivis ieslēgs istabā kaut uz stundu, tad viņas noteikti izmantos šo laiku, lai tiktu skaidrībā ar sevi un sastādītu kaut kādu jaunu pasaules iekarošanas plānu. Tada nu ir viņu īpatnība: ja viņas ir sabiedrībā, tad vienmēr ir aizņemtas ar citiem, bet paši savu dzīvi dzīvo “autopilotā”.

Zivis var justies produktīvas un savākušās tikai tad, kad paliek vienatnē.

  1. Un tomēr: sirds dziļumos viņas ir introvertas

Pamatā tas nozīmē, ka viņas cenšas vienmēr un visur ap sevi pulcēt jaunus cilvēkus. Tomēr viņas gandrīz nekad nezina, kā pārvērst šīs paziņas par reāliem draugiem.

Zivīm ir grūti rēķināties ar pilnīgu pašatdevi no citu cilvēku puses. Bet pašas gan viņas vienmēr tam ir gatavi!

Lūk, kāpēc Zivis var uzdot tik daudz jautājumus par jūsu dzīvi. Viņas patiešām ir ziņkārīgas! Un viņām sāp, ja neesat ar viņām atklāts.

  1. Viņas draudzējas ar visiem

Zivis vienmēr cer uz to, ka cilvēki ar viņām atklās savu labāko pusi. Viņas ir ideāli advokāti. Vismaz viņas vienmēr aicina “netiesāt citus cilvēkus, kamēr to vaina nav pierādīta”. 

Arī ballītēs pie Zivīm vienmēr ir jautri, bet ne visiem: tajās mēdz būt cilvēki no dažādiem sabiedrības slāņiem.

  1. Zivis ir jūtīgas un emocionālas

Esiet uzmanīgi, kad izlemsiet izteikt Zivīm kārtējo aizrādījumu par to, ka viņas pārāk daudz runā. Jūsu draugs var apvainoties – un daudz stiprāk, nekā jūs domājat.

Zivis ir ļoti jūtīgas un jebkurā brīdī var ļoti satraukties vai samulst. Domājiet, pirms viņas aizvainojat. 

Toties, ja jums pašiem ir stress, tad varat par to pat nestāstīt savam draugam – Zivij. Viņš jau sen to zina.

  1. Zivīm patīk lomu spēles

Viņas tik ļoti grib dzīvot, ka viņām ar vienu, savējo dzīvi ir par maz. Zivis dod priekšroku dzīvot dažas dzīves vienā, un tāpēc, kad viņas sev pielaiko dažādas lomas, tas ir normāli un dabiski. Neapvainojiet viņas divdabībā.

Ja Zivis skaidri nezina, kādu lomu tagad izdzīvo, tad parasti viņām ir ļoti grūti veikt izvēli vai spert nākamo soli. Vienkārši viņas ir tādi cilvēki.

avots: cluber.com.ua
 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!