73 gadīga vecmāmiņa sāka nodarboties ar bodibildingu, kad viņai bija 55 gadi, lai nepaliktu par ”vecu sakārni”, tagad viņa ir sasniegusi neticamus rezultātus. Austrāliete Dženisa Lorreina saka, ka viņai bija vajadzīga jauna dzīves jēga un to viņa arī atrada pateicoties sava 49 gadus jaunā drauga atbalstam. Ar Deividu Kendallu viņi kopā ir jau 25 gadus. 
 
”Jaunībā tu visu laiku esi aizņemt, kaut kur steidzies. Tad, kad tu noveco, tev vairs nav uz kurieni steigties. Pensija var būt šausmīgi garlaicīga un depresīva. Ja tu nemainīsi savu domāšanu, tad tu arī būsi vecs un nevarīgs. Reiz uz ielas es ieraudzīju vecu, sakumpušu večiņu un sapratu, ka es tāda negribu būt.”
 
Un tā Dženisa sāka darboties vietējā sporta zālē un jau pēc pusgada viņa piedalījās savās pirmajās sacensībās. Sieviete pārdienām nodarbojās 3 stundas zālē, mijot nodarbības ar 8 kilometru garu pastaigu. 
 
”Es nezinu, kad es beigšu nodarboties bodibildingu. Nodarbošos tik ilgi, kamēr nepazudīs vēlme. Vēl es ar to nodarbojos, lai mainītu apkārtējo uzskatus par to kā ir jāizskatās 73 gados. Kad es piedalos sacensībās te – Austrālijā, vai aiz tās rovbežām, cilvēki saka, ka ir ļoti pārsteidzoši skatīties uz sievieti bikinī, kurai ir sen pāri 50. ”
Autors: Dieviete.lv
 
 
 
 
 
 
 
1 Comment
  1. zoja 4 mēneši ago

    arprats to jau cermes saedusas fui cik pretigi un tada vel pist grib

Komentēt

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?