11.1 C
Rīga
sestdien, marts 25, 2023

Viņai ir 73, jauns mīļākais un aizejot pensijā viņa sāka nodarboties ar bodibildingu

 
73 gadīga vecmāmiņa sāka nodarboties ar bodibildingu, kad viņai bija 55 gadi, lai nepaliktu par ”vecu sakārni”, tagad viņa ir sasniegusi neticamus rezultātus. Austrāliete Dženisa Lorreina saka, ka viņai bija vajadzīga jauna dzīves jēga un to viņa arī atrada pateicoties sava 49 gadus jaunā drauga atbalstam. Ar Deividu Kendallu viņi kopā ir jau 25 gadus. 
 
”Jaunībā tu visu laiku esi aizņemt, kaut kur steidzies. Tad, kad tu noveco, tev vairs nav uz kurieni steigties. Pensija var būt šausmīgi garlaicīga un depresīva. Ja tu nemainīsi savu domāšanu, tad tu arī būsi vecs un nevarīgs. Reiz uz ielas es ieraudzīju vecu, sakumpušu večiņu un sapratu, ka es tāda negribu būt.”
 
Un tā Dženisa sāka darboties vietējā sporta zālē un jau pēc pusgada viņa piedalījās savās pirmajās sacensībās. Sieviete pārdienām nodarbojās 3 stundas zālē, mijot nodarbības ar 8 kilometru garu pastaigu. 
 
”Es nezinu, kad es beigšu nodarboties bodibildingu. Nodarbošos tik ilgi, kamēr nepazudīs vēlme. Vēl es ar to nodarbojos, lai mainītu apkārtējo uzskatus par to kā ir jāizskatās 73 gados. Kad es piedalos sacensībās te – Austrālijā, vai aiz tās rovbežām, cilvēki saka, ka ir ļoti pārsteidzoši skatīties uz sievieti bikinī, kurai ir sen pāri 50. ”
Autors: Dieviete.lv
 
 
 
 
 
 
 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here