1456667547_-ekrana-2015-12-15-v-17.33.15-768x400

Vienkārši lieliski – lēti un viegli! Japānas sievietes izmanto rīsa kosmētiskās priekšrocības jau vairāku gadsimtu garumā. Viņu skaistuma noslēpums slēpjas šajā vienkāršajā dabas dāvanā.

Rīsi ir brīnumains linolskābes un skvalēna avots, kas veicina kolagēna izstrādāšanos. Pēdējais palēnina grumbiņu veidošanos ādā un aizsargā to no negatīvās saules ietekmes.
Un vēl rīsi ir pilni ar vitamīnu E un gamma orizanolu, kas pazīstams ar savu spēju aizsargāt sirdi un samazināt holesterīna līmeni asinīs.

Diemžēl, ja neskaita japāņus, lielākā daļa cilvēku nezina par šiem faktiem. Rīsi patiešām spēj darīt brīnumus, kad lieta ir par atjaunošanos.

 

Mēs piedāvājam jums uztaisīts šo super vienkāršo sejas masku, kas uzlabos sejas krāsu un nogludinās grumbiņas.

Jums būs nepieciešams:

— 3 ēdamkarotes rīsu;

— 1 ēdamkarotes piena;

— 1 ēdamkarotes medus;

Kā pagatavot:

Izvāriet un nokāsiet rīsus. Saglabājiet ūdeni, kas no rīsiem iztecēs. Putrai pievienojiet ēdamkaroti silta piena un siltu karoti medus.
Šo maisījumu uzklājiet uz attīrītas un sausas ādas. Atstājiet to uz sejas, līdz tā izžūs. Pēc tam nomazgājiet to ar ūdeni, kurā vārījāt rīsus.

Rīsu ūdenim piemīt spēcīgas antioksidanta īpašības. Tas mitrina ādu un veicina asinsriti. Šis ūdens palīdz arī atbrīvoties no pigmenta pleķiem, un samazina iekaisuma procesus uz ādas. To var izmantot arī pirms sauļošanās: tas mitrinās ādu un aizsargās to no jaunu grumbiņu veidošanās.
Optimālu rezultātu iegūšanai ieteicams rīsa masku likt vismaz vienu reizi nedēļā. Atkārtojiet šo procedūru vairākas reizes, un izskatīsieties par 10 gadiem jaunāka.

Atstāt komentāru

1 Komentārs ieslēgt "PĀRBAUDĪTS! DARIET TO REIZI NEDĒĻĀ UN JŪSU SEJA IZSKATĪSIES PAR 10 GADIEM JAUNĀKA!"

avatar
jaunākie vecākie visvairāk balsoja
Smeķīgā
Viesis
Smeķīgā

Jārij sperma ik rītu, ik vakaru. Tas man palīdz izskatīties jaunai.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?