1460223844n4k8g-520x414

Acumirklīgs efekts nošļukušu plakstiņu pacelšanai bez plastiskās ķirurģijas! Jums tas ir jāizmēģina!

Nošļukuši plakstiņi ir viena no izplatītākajām kosmetoloģiskajām problēmām. To atrisināt var plastiskie ķirurgi par fantastisku naudas summu. Uzmanību: šī operācija ir 10 visdārgāko operāciju sarakstā! Var mēģināt to noslēpt ar uzkrītošu kosmētiku, bet var mēģināt atrisināt problēmu ar tautā izmēģinātu veidu. Bet pirms tam…

Jūs pat nevarat iedomāties, cik ļoti izmainīsies, atjaunosies, un atmaigs jūsu āda, ja atbrīvosieties no nošļukušajiem plakstiņiem. Tie veidojas vecuma izmaiņu (ādas novecošanās) rezultātā, gan arī kā ģenētiska problēma un nepareiza dzīvesveida dēļ. Iemesli ir daudzi, bet lēmums ir jāpieņem, un tas ir jāizdara tūlīt pat!

Atklājam nošļukuša augšējā plakstiņa pacelšanas noslēpumu mājas apstākļos!

Jums būs nepieciešams tikai svaigas vistas olas BALTUMS. Kā palīglīdzeklis uzklāšanai – vates tamponinš vai sūklītis.

Noņemiet grimu un nomazgājiet plakstiņus ar tīru, uzvārītu ūdeni. Atdaliet olas baltumu no dzeltenuma un uzputojiet, līdz izveidojušās biezas, noturīgas putas. Samitriniet putās vates tamponiņu vai sūklīti, un uzlieciet uz aizvērta plakstiņa. Atstājiet uz dažām minūtēm, kamēr sūklītis nedaudz izžūs un sāks nedaudz pielipt pie plakstiņa. Atkal samitriniet to un atkārtojiet procedūru vēl divas reizes. Pēc tam ādu nomazgājiet ar ūdeni.

Šo procedūru vajag atkārtot katru dienu 5 – 7 dienu garumā, vēlams no rīta, lai visu dienu izskatītos efektīvi!

avots: colbis.com
 
1 komentārs
  1. Anonīms 4 gadi ago

    Kāds stulbums ???

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?