1460385451_psywoman

Dažas pazīmes, kas palīdzēs jums atpazīt psihiski veselu sievieti
Ja ar psihiski vesela vīrieša pazīmēm viss ir skaidrs, tad ar psihiski veselām sievietēm viss ir nedaudz sarežģītāk. Jo, kā zināms, visas sievietes tiecas vairāk pārdzīvot par saviem tuviniekiem un radiniekiem, smagāk pārnest dvēseles traumas, atšķirībā no vīriešiem.

Lielā atbildības nasta par bērniem, pienākumi, ēdiena gatavošana katru dienā, brīžiem spiediena izjušana no vīramātes, harmonijas uzturēšana ģimenes attiecībās – tas viss ļoti spēcīgi ietekmē sievietes psihisko veselību.

Turklāt sievietes bieži tiek pakļautas cietsirdīgai attieksmei, krāpšanai no vīriešu puses, depresijām, kas ļoti bīstami ietekmē sievietes psihisko veselību, veicinot kompleksus, noslēgtību un neuzticību.

Ir dažas pazīmes, pēc kurām var atpazīt psihiski veselu sievieti.

Veselas sievietes pazīmes

Viņai ir ziedošs ārējais izskats. – Viņa kopj sevi, jo viņai ir vēlme izskatīties pievilcīgi.

Viņa iedzer reti un nesmēķā.  – Viņai nav tieksme bieži lietot alkoholu un smēķēt.

Viņa adekvāti reaģē uz komplimentiem. – Viņa jūtas par sevi pārliecināta saziņā ar pretējo dzimumu, un adekvāti reaģē uz komplimentiem, kas viņai tiek izteikti.

Viņai ir hobijs. – Viņa cenšas pašattīstīties un nodarbojas ar iemīļoti loti, kas sniedz baudu.

Viņas runā nav parazītvārdu. – Viņai ir pareiza runa, viņa nelieto necenzētus vārdus un izteicienus.

Viņa saprot jokus. – Viņai piemīt veselīga humora izjūta, un viņa saprot jokus.

Viņa aizraujas ar saldumiem. – Psihiski veselai sievietei nepavisam nav iebildumu panašķēties ar saldumiem, tas tikai liecina par to, ka nervu šūnas saņem pietiekoši daudz barības vielu, un tādējādi pāriet aizkaitināmība, un jebkuri konflikti tiek atrisināti mierīgi.

Aizdomīgi sieviešu manevri

Viņa raud pēc seksa, un dažreiz arī seksa laikā.

Viņai patīk karaoke. – Kaut arī viņai uz ausīm acīmredzami ir uzkāpis lāču bars.

Viņa sociālajos tīklos ievieto savas fotogrāfijas NEW. – Pat neskatoties uz to, ka pat viņas elkoņus ir grūti nosaukt par tieviem.

Viņa sev ir uztaisījusi tetovējumu – ķīniešu hieroglifu – uz astes kaula. – Kas nozīmē vai nu “tīģeriene”, vai arī “lietussargveidīgo dzimtas augs”.

Viņa regulāri un izteikti sūdzas. – Par algu, priekšnieku, zābakiem, datoru, kredīta saistībām, māsai Anglijā steidzami jāpārsūta nauda operācijai, bet viņai, gluži va speciāli, ir nozagts naudas maks. Un izskatās acīmredzami sarūgtināta, nesaņemot no tevis piedāvājumu kompensēt/nopirkt/ apmaksāt/atrisināt jautājumu.

Viņa mūžīgi atrodas kādu tikai sev zināmu skumju gūstā. Uz jebkuriem, pat visnejēdzīgākajiem un tīri romantiskiem centieniem viņu iepriecināt atbild ar vārgu: “Forši”.

Uz jebkuru, pat visnekaitīgāko jautājumu atbild izvairīgi. – Līdzīgi kā “Cik tev gadu” vai “Ko tev pasūtīt?” atbildt: “Pats nevari izdomat” turklāt uz jebkuru viņai nesimpātisku aizrādījumu vai rīcību reaģē ar nemainīgu: “Varbūt tad mums labāk šķirties?!”

Ballītē pamanās piedzerties ātrāk, nekā lielākā daļa viesu paspēj noģērbties un iepazīties.

Viņa ievēro diētu, bet nekad neapēd tikai vienu kartupeļu frī porciju.

Nekad no rokām neizlaiž telefonu. – Arī seksa laikā, un “iečekojas” pat pārtikas produktu veikalā, kā, piemēram, “Superneto”.
Nekad pati nezvana. – Bet pati atbild uz katru otro zvanu, neapgrūtinot sevi ar paskaidrojumiem vai atvainošanos.

Nezin citus īpašības vārdus, izņemot “briesmīgs”. – Kā arī nezin citus rakstniekus, izņemot Stefāniju Meieru, un citus dzērienus, izņemot mazkaloriju latte. 

avots: makataka.ru
 
1 komentārs
  1. Gerda 2 gadi iepriekš

    Autoru studijā!!!

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?