ls-696x522

Pētījumu rezultāts, kas var izmainīt pasauli! Recepte iekļauta…

21.gadsimtā, kad strauji pieaug saslimšanas ar vēzi, nepieciešamība pēc alternatīvas ārstēšanas kļūs arvien svarīgāka. Patlaban tiek veikti milzum daudz un dažādi pētījumi par cīņu ar vēzi. Doktors Mārtijs Peidžels, Arizonas universitātes onkoloģiskā centra zinātņu kandidāts pārbauda nātrija bikarbonāta (dzeramās sodas) ietekmi uz pacientiem, kuriem ir krūts vēzis. Viņš ir saņēmis grantu 2 miljonu dolāru apmērā no Nacionālās Veselības universitātes, lai veiktu pētījumu.

Ir ļoti svarīgi saprast, ka jebkura ārstēšana dažādi ietekmē pacientus, kā arī dažādus vēža veidus. Tradicionālās metodes var ideāli noderēt viena veida vēža ārstēšanai, kamēr cita veida vēža ārstēšanā tām nebūs nekāda efekta, vai arī tieši otrādi, to pasliktinās. To pašu var teikt arī par dabiskām ārstniecības metodēm. Turklāt lielu lomu spēlē arī cilvēka organisma stāvoklis, lai arī kādu ārstēšanu tas neizietu. Vai cilvēkam ir nodoršināts organiskas izcelsmes ēdiens? Tīrs ūdens? Vai cilvēks jūt un tic tam, ka var pārvarēt slimību? Visi šie fakti ir svarīgi jebkurai ārstēšanai.

Vairāki pētījumi ir parādījuši šokējošu rezultātu vēža audzēju ārstēšanā ar nātrija bikarbonātu. Kaut arī pētījumi vēl nav beigušies, ir jau satriecoši efekti nātrija bikarbonāta ietekmei uz audzēju metastāzēm. Tas dod tiesības veikt tālākus pētījums, jo ir jau pozitīvi ārstēšanas efekti.

Dakteris Roberts Gillis un viņa kolēģi jau ir parādījuši dzeramās sodas efektivitāti muskuļu sārmošanā ap audzēju. Šie paši pētījumi ir parādījuši, ka nātrija bikarbonāts palielina pH līmeni audzējā, kā arī apspiež spontānās metastāzes pie acīm, kad atklāts krūts vēzis.

Citronam piemīt antikancerogēnas īpašības, jo tas satur limonoīdus – fitoķimikālijas, kas atrodamas arī citos citrusaugļos. Pētījumi liecina, ka arī citronam piemīt antibakteriālas īpašības, un vēzis ir ļoti līdzīgs sēnītei mūsu organismā. Ja vēzi ārstē kā sēnīti, tad var izmantot dažādas metodes, un daži zinātnieki ir pierādījuši, ka citrons un nātrija bikarbonāts var palīdzēt uzveikt sēnīti, kas izraisa dažāda veida vēzi.

Citrons ir arī ļoti efektīvs toksīnu izvadīšanā no organismā. Tajā ir ļoti daudz vitamīna C, un tas palīdz organismam tikt vaļā no radikāļiem, kas bojā šūnas. Limonēns, viela, kas tika atrasta citronā, palīdz arī stimulēt limfas cirkulāciju, kas ir ļoti svarīgi, izvadot kancerogēnus no organisma. Vāja limfas cirkulācija var izraisīt dažādu slimību attīstību.  

Citrons ir arī vajadzīgs, lai līdzsvarotu pH līmeni. Citrons savienojumā ar sodu ir visnekaitīgākais veids, kā mūsu organismā ievadīt sārmainas vielas. Tāda ārstēšanas metode ļauj sasniegt kancerogēnās šūnas un tās iznīcināt, nekaitējot veselajām šūnām, kā tas notiek ķīmijterapijas laikā.  

Šis auglis savienojumā ar sodu palīdz cīnīties ar vēža šūnām un saslimšanām, kā arī palīdz palielināt mūsu organisma spēju aizsargāties pret šūnām, kas var izraisīt slimību. Ir ļoti svarīgi iekļaut savā ēdienkartē citronu, jo viņš ir ļoti vērtīgs, kā arī savienojumā ar sodu izvada no mūsu organisma toksīnus, kas ir nepieciešama procedūra, pat, ja jums nav nekādu saslimšanu.

Esmu tev atradusi ļoti labu recepti. Samaisiet ½ tējkaroti dzeramo sodu ar 250 ml ūdens, kā arī pievienojiet ½ citronu. Jūs varat atrast arī citas receptes, kas jums noderēs. Es dzeru šādu dzērienu, kad man ir problēmas ar kuņģi, vai arī, kad jūtu, ka tūlīt, tūlīt saslimšu. Šis dzēriens man vienmēr ir ļoti palīdzējis. Bet atcerieties – jums pašiem ir jāzina, kas jūsu organismam ir nepieciešams, kā arī ir nepieciešams konsultēties ar ārstu.

Lasi vēl:

Uzzini, kāpēc sodai un sālim vienmēr ir jābūt pa rokai

Ātras novājēšanas slepenā recepte: 5 kilogrami 2 dienās

Lūk, kā ātri pagatavot sulīgu vistas krūtiņu ar garšvielām

Pārsteidzoša recepte: izmantojiet to ik pēc 5 gadiem un sakiet “ardievas” visām slimībām!

avots: fithacker.ru
 
3 Comments
  1. Andris 1 gads ago

    Sen jau arste ar sofu un ir veikti petijui.italis tulo simancini.un citi.tikai vinu petijumus un rezultatus censas noslept lielas zalu korporacijas.

  2. Es 1 gads ago

    Paldies!

  3. Maija 11 mēneši ago

    Krievu kosmonautu ārsts par sodu saka vēl vairāk, ne par citronu. Dzeru no rītiem. Vēl dzīva.

Komentēt

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?