27 C
Rīga
sestdien, augusts 13, 2022

Tavas figūras tips ir atkarīgs no mēneša, kurā tu piedzimi! Slaiduma noslēpums ir vienkāršs…

 

1144-696x364

Kas to būtu domājis, ka zinot dzimšanas datumu, var noskaidrot savas figūras tipu. Numeroloģija spēj atklāt nākotnes noslēpumus!

Kā noteikt figūras tipu?

Tam jums vajadzēs salikt skaitli no dzimšanas dienas, mēneša un gada. Salikšana turpinās tik ilgi, kamēr neizveidojas viena cipara skaitlis. Piemēram, 12.05.1990.

1 + 2 + 0 + 5 + 1 + 9 + 9 + 0 = 27 = 2 + 7 = 9. Skaitlis 9 šim cilvēkam arī norādīs figūras tipu. Pamēģini arī tu noteikt sava dzimšanas datuma numeroloģisko kodu. 

 1. Skaitlis viens
  Šādi cilvēki visbiežāk piekopj kustīgu dzīvesveidu. Kustība viņiem nāk tikai par labu, bet augums to tām kļūst sportisks un slaids. 
 2. Skaitlis divi
  Šī tipa cilvēkiem ir nosliece uz apaļumu un bieži ievēro dažādas diētas. Bet ne visi zina, ka viņiem ir kategoriski aizliegts mocīt savu ķermeni ar badošanos. Tā vietā ir jādod priekšroka augu valsts produktiem un jāpievēršas sportiskām aktivitātēm.  
 3. Skaitlis trīs
  Šim tipam ir nosliece uz ciešanām. Visi zina, ka, jo smagāk ir ap sirdi, jo smagāks ir mūsu ķermenis. Pacentieties atbrīvoties no psiholoģiskās nastas un no tā jūs tikai zelsiet un plauksiet. 
 4. Skaitlis četri
  Šī tipa cilvēkiem ir ieteicams nodarboties ar sev tīkamām lietām. Ja nav morālā baudījuma no tā ko tu dari, var rasties spēcīga bada sajūta. Sekas – organisms sāk uzkrāt tauku rezerves.
 5. Skaitlis pieci
  Šo cilvēku figūras tips ir atkarīgs no viņu dzīves nostājas. Optimistiem būs slaids augums. Dzīvo ar pilnu krūti un tad tavs ķermenis neuzkrās liekos taukus!
 6. Skaitlis seši
  Šī tipa cilvēkiem visbiežāk ir proporcionāls augums. Lai saglabātu skaistās formas, ieteicams lieto sabalansētu uzturu.
 7. Skaitlis septiņi
  Šī tipa cilvēkiem ir ieteicams uzturēt labas attiecības ar savu otro pusīti. Ja radīsies pārdzīvojumi personīgajā dzīvē, tad var iedzīvoties liekajos kilogramos. 
 8. Skaitlis astoņi
  Šiem cilvēkiem ir jāiemācās piedot. Pārlieku apvainošanās var dot iemeslu uzkrāties liekajiem kilogramiem. 
 9. Skaitlis deviņi
  Šī tipa cilvēkiem ir nosliece uz lielu lieko svaru, bet liekos likos gramus nemaz nebūs tik viegli nomest. Svarīgi, neļaut savam ķermenim uzkrāt liekos taukus. Jums ļoti labi palīdzēs diētas, kuru sastāvā ir skābie augļi. 
Padalieties ar saviem draugiem šajā informācijā, viņi jums noteikti būs pateicīgi!
avots: misstits.ru
 

8 KOMENTĀRI

 1. Tiešām, kas par sviestu?! Visrakstā teikts, ka figūras tips atkarīgs no mēneša, kurā esi dzimis. Kas jau man likās pilnīgi neatbilstoši, jo varu parādīt trīs cilvēkus, kas dzimuši vienā gadā, vienā mēnesī un vienā dienā vai ar vienas dienas starpību un katram ir savādāka figūra.
  Bet lasot tālāk, izrādās, ka tur vēl slēpjas numeroloģija un, visam pa virsu, atbildē/atrisinājumā nekas par figūras tipu nav teikts.
  Atvainojos, bet kādam ir jāatpūšas no datora, lai mazāk muļķību tiktu sarakstītas.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here