-1 C
Rīga
trešdien, decembris 1, 2021

LĪDZ VIŅA UZZINĀJA KO TĀDU, KAS PALĪDZĒJA ZAUDĒT 70 KILOGRAMUS!

 

Kāda sieviete atklājusi savu jauno izskatu pēc 70 kilogramu zaudēšanas. Tagad viņa izskatās lieliski! 

Viņa atzīst, ka tievēšanas ceļš nav bijis nedz viegls, nedz īss, viņa izmēģinājusi piecas dažādas diētas, bet tikai viena metode palīdzēja. Tu neticēsi, kāds bija iemesls viņas krasajām pārmaiņām!

Sieviete nav vēlējusies publicēt savu īsto vārdu, viņa identificējama tikai ar interneta niku Sprk97. Viņa atzinusies, ka pirmā bilde uzņemta 8 gadus pirms otrās bildes uzņemšanas.

1

Viņa saskārās ar tām pašām problēmām, kas likušas apstāties citām sievietēm, tomēr viņa nepadevās, bet mēģināja atkal, un tā veselas piecas reizes, līdz atrada sev piemērotu diēta plānu.

Sieviete paskaidro: “Es izmēģināju svara vērotāju, Curves plan, Keto diētu, tad man bija problēmas ar holersterola līmeni un es pārgāju uz Paleo diētu, mēģināju diētu bez piena produktu lietošanas uzturā, es izmēģināju ārkārtīgi daudz dažādu diētu.”

2007. gadā viņai izdevās zaudēt 25 kilogramus liekā svara, tomēr tie visai drīz atgriezās.  Pēc atkārtota mēģinājuma 2011. gadā, viņai izdevās zaudēt 13 kilogramus, bet arī tie atgriezās.

2

Pēc vairākiem nesekmīgiem mēģinājumiem, viņa devās pie ārsta. Kā izrādījās, svaru zaudēt traucēja medikamenti, kurus viņa lieto asinsspiediena kontrolēšanai, tomēr bija arī kāda cita problēma. “Es saņēmos, jo biju neauglīga. Vairākus gadus mēģināju palikt stāvoklī, bet tas beidzās nesekmīgi.

Zināju, ka pastāv veselības problēmas, kuras nevaru ietekmēt, bet zināju arī to, ka man jāsaņemas un jādara kaut kas, lai uzlabotu savu veselību,” viņa atzinās.

Pēc ārsta vizītes, viņa trīs mēnešus ievēroja stingru diētu ārsta uzraudzībā. Viņai izdevās zaudēt 25 kilogramus un tad viņa nolēma veikt kuņģa samazināšanas operāciju, tagad viņa sver 85 kilogramus.

“Tā bija visgrūtākā lieta, ko dzīvē esmu paveikusi – bet es nevarēju pieņemt, ka esmu resna un agri nomiršu.

Es pieņēmu lēmumu reizi par visām reizēm vēlējos izbeigt šo ciklu. Man bija pilnībā jāmaina attieksme pret ēdienu.

Tā ir grūta garīga spēle un es to vēl joprojām spēlēju katru dienu, protams, man palīdzēja operācija, bet dienas beigās viss tik un tā ir atkarīgs no manis,” viņa papildina.

Pēc notievēšanas viņa cer iegūt pietiekoši daudz līdzekļu, lai veiktu liekās ādas noņemšanas operāciju.

00

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!