Ob9-sh1hVQg

 

1.Paņem ūdeņraža peroksīdu, samitrini lupatiņu vai vates disku un paberzē ar to apavu iekšpusi. Ja ar vienu šādu procedūru būs par maz, tad var arī atkārtot. Ja nu pie rokas nav ūdeņradis, tad viņa vietā arī der spirts.

2. Parastie apavu dezodoranti, protams, arī palīdzēs atbrīvoties no nepatīkamās apavu smakas. No sākuma apavi  ir jānotīra ar ūdeņradi, lai dezodorants iedarbotos pēc iespējas labāk. 

3. Tikt galā ar smaku palīdzēs arī adsorbenti –  viela absorbē mitrumu un smaržu. Kā par palīgu vari ņemt miltus vai dzeramo sodu. Tos vienkārši vajag izbērt apavu iekšpusē, atstāt uz 1-2 stundām un pēc tam apavus izskalot ar ūdeni. 

4. Etiķis. Arī labs smakas noņēmējs. Samērcējiet vates disku etiķī un ieberzējiet apavu iekšpuses un atstājiet uz 2-3 stundām ( vai pat uz nakti). Vēlāk nomazgājiet apavus. 

Katrs no šiem līdzekļiem ir iedarbīgs un palīdz atbrīvoties no nepatīkamās smakas, kas nāk no apaviem. Labāk gan būtu, ja katrai sezonai jums būtu vismaz divi pāri apavu, jo ja tiek vilkts viens pāris, tad diemžēl šim aromātam ir tendence palikt apavos vēl ilgi pēc. Arī ir vērts atcerēties – ka kvalitatīvākie apavi neļaus kājām svīst tik ātri kā parastos apavo, tādējādi smaka neradīsies tik ātri. 

 

AVOTS

 

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?