-1 C
Rīga
ceturtdien, janvāris 28, 2021

5 spēcīgākie talismani mīlestībai, aizsardzībai un veiksmei

 

0

Un tā, uzzināsim par spēcīgākajiem un uzticamākajiem sargātājiem, kas palīdzēs palikt uz veiksmes, panākumu un labklājības viļņa.

1Lunnitsa – slepens amulets sievietēm

Spēcīgais aizsargs, kas paredzēts tikai un vienīgi sievietēm. Tajā savienotas enerģijas no Zemes, Mēness un slāvu dievietes Makoši, kas ir likteņa māte, miera māte, sieviešu rokdarbu, auglības, saimniecības un pārticības mājās patronese.

Šis amulets izlabo jebkādas “kļūmes” dzīvē, lēnām, soli pa solim vadot sievieti viņas sākotnēji sievišķīgajā apziņā, atjaunojot garīgo un fizisko veselību, modelējot laimīgu nākotni. Šāda talismana īpašniecei ir visas iespējas kļūt par īstu saimnieci savam liktenim. Jo tas palielina sievietes pievilcību, maigumu, vilinājumu, radot viņā dievietes Makoši tēlu, kā arī aizsargā no ļaunās acs un negatīviem solījumiem. Precētām sievietēm Makoši lunnitsa dāvās ģimenes dzīves gudrības, palīdzēs pasargāt veselību, dzemdēt un izaudzināt veselus bērnus. 

Šis talismans ir īsts sievišķības varas iemiesojums, tāpēc tādam ir jābūt katrai sievietei.

2Sakrālais senču talismans

Slāvju talismans “Molvinec” – viens no spēcīgākajiem mūsu senās kultūras simboliem. Tas darbojas kā vairogs, kas uz sevi uzņem visu negatīvo, melno enerģiju un dorši aizsargā no lāsta, ļaunas acs, ļaunvārdības. Kā arī atgādina cilvēkam par saikni ar senčiem, seno tautu, ģimenes saišu vērtībām.

Vieni apgalvo, ka tā nosaukums ir radies no senkrievu vārda “izdvest”. Citi tomēr sliecas ticēt, ka tas ir īpašs divu vārdu savienojums. 

Mol – slepena sakrālā abreviatūra, kurā katram burtam ir sava nozīme: m – domu materializēšanās, o – mūsu aura, l – cilvēka tēls. Bet vainags – tas ir īpašs galvassegas veids.  

Tāds talismans būs spēcīga aizsardzība maziem bērniem, grūtniecēm un barojošām sievietēm, cilvēkiem, kuriem ir nopietnas problēmas ar veselību. Lielu uzņēmumu vadītājiem, politiķiem, radošas profesijas pārstāvjiem šis amuets kļūs par lielisku palīgu visās lietās. Visiem, kas darba procesā bieži sastopas ar lielu cilvēku daudzumu, šis talismans kļūs par aizsargu no ļaunas acs.

Skolniekiem un studentiem šis slāvu talismans palīdzēs atrast jaunus draugus, uzlabos attiecības ar vienaudžiem, palīdzēs labāk mācīties. Molvinec ir lielisks aizsardzības talismans jebkuram cilvēkam ar labiem nodomiem.

3Slepenais aizsargs

Jūs noteikti esat dzirdējuši par šo mazo aizsargu no vecmāmiņas, bet mamma jau no bērnības to piesprauda jums pie jaciņas. Un ne par velti. Parasta spraudīte, kuru nopirka piektdienas vakarā – tas ir pats drošākais un patiešām slepens aizsargs no ļaunas acs un negatīvā. Starp citu, lai pastiprinātu šī talismana darbību, pērkot neprasiet pārdevējai atlikumu. Saspraudīti pielikt vajag apģērba otrajā pusē sirds rajonā. Katru vakaru, atgriežoties mājās, uzmanīgi paskatieties uz adatu – ja tā ir kļuvusi tumšāka, tas nozīmē, ka aizsargs savu uzdevumu ir izpildījis, uzsūcot jums domāto negatīvo enerģiju, un no tā ir laiks atbrīvoties.

4Talismans, kuš redz un atstaro ļaunās acis

“Nazar Bondžuk” vai “Fatimas acs” – noslēpumains, leģendām apvīts, viens no senākajiem talismaniem uz Zemes. Lai pasargātu sevi no ļaunās acs un tumšajiem spēkiem, šo talismanu izmantoja pati Roksolana. Ir vairākas tradīcijas par šo talismanu, bet galvenās ir divas. Saskaņā ar pirmo, tādu amuletu savam mīļotajam pasniedza pravieša Muhameda daiļā meita Fatima, kad pavadīja viņu tālā ceļā. Tieši tāpēc talismanu dēvē par “Fatimas aci”. Saskaņā ar otro tradīciju, Austrumu cilvēki bija ļoti nobijušies pēc pirmā krustgājiena, kas izpostīja viņu zemes un atnesa bēdas. Krustnešiem, pamatā, bija gaiši zilas acis. Tāpēc musulmaņi izveidoja aizsargu, kā kopiju eiropiešu acīm, no kuriem viņi aizsargājās kā no nelabā.

Tādu talismanu ir patīkami nēsāt kā piespraudi, kuru piestiprina pie apģērba. Bet tas nav obligāti, amulets var būt arī kā rokassprādze, kulons, breloks. Tāpat to izmanto kā kustamā un nekustamā īpašuma aizsargu: karina pie māju, veikalu, privātīpašumu durvīm, automašīnās. Bet galvenais nosacījums, lai tas darbotos: “Fatimas acij” obligāti jābūt redzamam un tam jāatstaro negatīvās enerģijas, kas raidītas uz jums. Ja talismans būs noslēpts, tas nespēs jūs aizsargāt.

Nazar Bondžuk tāpat palīdz piesaistīt vēlmes un labus notikumus. To izmantot obligāti vajag cilvēkiem ar novājinātu enerģētiku un tiem, kurus var apskaust un kuriem var kaitēt – grūtniecēm, maziem bērniem, skaistiem, laimīgiem un veiksmīgiem cilvēkiem. Iemīlējušies cilvēki apmainās ar šādiem amuletiem, lai pasargātu mīļoto no nelaimēm un traģēdijām.

5Interjera aizsargs

Mūsu mājai, tāpat kā mums, arī ir vajadzīga aizsardzība. Lai mājās saglabātu sapratnes, siltuma, labsirdības atmosfēru, vajag parūpēties par speciāliem aizsargiem, kas kļūs par mūsu mitekļa sargātājiem. Jūs būsiet ļoti pārsteigti, bet par nepieejamu un spēcīgu jūsu dzīvokļa sargu var kļūt vāze. Tam nepieciešams paņemt lielu, skaistu vāzi un novietot tieši pretī ieejai. Turklāt vāzes dibenā jānovieto pāris sausa ķiploka daiviņas, pīlādža zariņš, dadzis un dažas kviešu vārpas. Kā pamata ziedu pušķi jūs varat izmantot jūsu mīļākos sausos ziedus.  

Tāds amulets, kas uzlādēts ar gaismu, pozitīvismu un jūsu rūpēm par māju un ģimeni, vienmēr sargās un slepeni aizsargās jūs. Tāpēc, ja jūsu mājās ienāk cilvēks ar sliktiem nodomiem, viņš vienkārši nespēs pāriet pāri slieksnim.

Izvēlieties savu visdrošāku sargātāju. Jūs būsiet pārsteigti, cik viegli pazudīs sīkas problēmas, kā laikus tiks apstādinātas lielas, un cik veikli jums izdosies izvairīties no nelaimes. Cilvēki sāks pret jums attiekties ar sapratni un cieņu, un veiksme, nauda, veselība vienmēr būs ar jums. Pareizi izvēlēts amulets vai talismans palīdzēs piesaistīt vajadzīgos Visuma spēkus, lai sasniegtu jūsu vēlmes un mērķus. Pavisam drīz jūs sajutīsiet, ka tieši jūs esat savas jaunās, laimīgās dzīves saimnieks, kas ir pilna ar spilgtiem brīžiem.

AVOTS
 

4 KOMENTĀRI

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!